Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mondsichel

Co sądzicie o wczorajszym festiwalu w Opolu?

Polecane posty

Gość _________LOL------------------
Kolorowe Kando - eww tez sie boje,ze otworze kiedys lodowke a tam Kamel (nie wiem czy tak poprawnie jego wielbladzie nazwisko sie pisze! ) Czy na prawde nie ma w Polsce lepszych osob do poprowadzenia takich koncertow ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto wie, czemu Jopek nie było - ponawiam pytanie. Kamel - hehehe...mam to samo Lol - z klopa mi zacznie kiedyś wyzierać;) netefilka, Kozidrak też popłynęła przy pierwszej piosence, miałam wrażenie, że te wstawki typu \"i co robię wtedy???\" ,miały zatuszować brak skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Kolorowe Kando- paralizuję Cię nazwa Blog 27 a sama masz nazwę bloga w stopce- trochę dziwne ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hma ja uważam
...że Maryla Rodowicz jeszcze sobie może pozwolić, a niech jej, niech sobie te cycki pokazuje, do jasnej cholery, nie jedna ona się starzeje i nas to czeka i szczerze m ówiąc mniej mnie rażą jej balony niż ta plastikowa lala Doda, napompowana silikonem. Mówcie co chcecie, ale Rodowicz napisała parę fajnych piosenek i dokonała przede wszystkim czegoś, w przeciwieństwie to takiej pudernicy Cerkwickiej( och, plagiat Sistarsów i tyle).Właśnie okazuje się, wystarczy być umalowaną Barbie i połowa sukcesu już jest Twoja. Natomiast tych dwóch dziewczyneczek chyba wogóle nie trzeba komentować(choć z dwojga złego ta blondyneczka wyrośnie na fajną laseczkę, druga beznadziejna), choć skoro Festiwal w Opolu tak wylansowany, to się nie możemy ochłapami zadowalać, tylko oczekujemy poziomu tej gry, dobrego, a nie byle jakiego.Tragedia, po prostu tragedia. Nie będe też się wypowiadać na temat tych żałosnych ziomków, zwających się hiphopowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Goya sfałszowała obie piosenki. Ale i tak ją lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Swoja droga mam nadzieje,ze dzisiajsze premiery okaza sie ciekawsze od wczorajszych superjedynek....to jeszcze pare godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mondsichel owszem mam . tyle, że to nie jest blog roshofiutkiej nastolaty;) Do blogów nic nie mam- słusznie zauważyłaś - sama piszę. Ale nie dałabym takiej nazwy zespolowi, gdybym go miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
A ja lubię SiStars ale wczoraj były beznadziejne. Ta piosenka- kompletnie nie trafiona. Nie dziwię się, że nie wygrały. W ogóle piosenki w kategorii Hip Hop nie były fajne, mimo że ogólnie hip hop mi się podoba. A SiStarsy mają dużo innych piosenek, które mogły zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Kolorowe Kando- ok. A kiedyś był taki zespół LO27, pamięta ktoś? Też jakieś małolaty tam śpiewały- Kuba Molenda i spółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
verba nie na zywo tylko z playbacku nosowska to takie miala zolte ochydne zeby bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam...amnezja;) Ja Dody nie trawię - a dokładnie jej infantylnego zacowania. Jak słyszę jej śmiech , to widzę moją sąsiadę plotkarę- wieloryba. Ale jedno trzeba przyznać- głos Doda ma. Sistars nigdy nie lubiłam - mają rewelacyjne głosy, ale ich twórczość mnie po prostu nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w szoku byłam jak zobaczyłam Miecia Szczęśniaka. Zbliża się do kształtów doskonałych :D Ale i tak lubię Miecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi sie podobali: Negatyw,Wydra,Bracia,Rubik,Sistars nawet..Co do Dody to po co znowu tą piosenke spiewala...mogla cos zywszego i bez playbacku...z takimi mozliwosciami glosowymi az sie dziwie...Blog 27 cooz dobre dla 13nastek choc byly zywiolowe..wole juz je niz 18L czy verbe :O fuu,przeciez verba to nawet hip-hop nie jest...Peszek tez kompletnie mi sie nie podobala :P:O albo pati yang :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Kolorowe Kando - hehe no fryzurka Miecia tez raczej nie dodawala uroku jego sylwetce...jakis taki kwadratowy mi sie wydal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Furious and Deadly - moze oszczedzala glosik na dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssasssssssssssssssssssss
wiesz Verba ani 18Lnie robia cyrków tak jak te BLOG 27 Dziewczynki mają 12 lat a nie 13.... brak mi słów, czemu zawsze muszą jakies badziewiie tam wypuścic!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Miecia wolałam w wersji mniej obfitej i z włosami krótszymi - tyle, jeśli chodzi o odczucia estetyczne. A tak naprawdę z wszystkich tych występów najbardziej podobał mi się Rubik, ktoś tu napisał - uratował resztki honoru polskiej piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
doda faktycznie dziwne, ze wybrała playback - kto jak kto ale ona akurat nie ma co się głosu wstydzić. Nosowska to już od zawsze ma te żółte zęby- stawia dziewczyna na naturalność ;-). Miecia nie widziałam i dobrze, bo go nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Organizator - no coz to bylo widac niestey,ze kasa poszla gdzie ndziej niz w organizacje...LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
ndziej = indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Jak ktos za granica obejrzy Opole to moze meic wrazenie ze przemysl muzyczny u nas lezy... a to nieprawda. Jest naprawde bardzo duzo swietnych zespolow i wykonawcow, tylko male szanse im sie daje. Jak sie czepia jednych wielkich gwiazd to przez kilka festiwali nimi jada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Tu Es Petrus to zdecydowanie największy zwycięzca. Tylko nie rozumiem, skoro już za tę piosenkę dostali nagrodę w Sopocie, dlaczego nie pokazali czegoś nowego. Piosenka "Niech mówią, że to nie jest miłość" jest świetna, ale ile mozna jej słuchać?. A może to dlatego, że reszta oratorium jest utrzymana w tonach religijnych i mogłaby się nie spodobać ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Kolorowe Kando - no skoro na dozywianie dla gwiazd to juz sie nie czepiam...hehe, bo juz balam sie,ze organizatorzy azchmecili dla siebie..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Blog 27 należy moim zdaniem do festiwalowych niewypałów. Co roku się takie znajdą, tak samo jak w latach poprzednich Ich Troje czy Kaja Paschalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
A ja zaluje,ze Mandarynki i Ich Troje nie bylo....przynajmniej by sie cos dzialo...nie mowie o wrazeniach artystycznych bynajmniej, ale przynajmniej kolorowo i wesolo by bylo...no i romantycznie z calowaniem brzucha wlacznie..LOL W ogole Wisniewski, Mandaryna i Ania powinni prowadzic ten koncert...zaloze sie,ze ogladalnosc by skoczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
P.S. powyzszy teks byl ironiczny...tak na wszelki wypadek gdyby ktos chcail mnie zlinczowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×