Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mondsichel

Co sądzicie o wczorajszym festiwalu w Opolu?

Polecane posty

Gość Mondsichel
No Wiśniewski by mógł prowadzić, aLE JUŻ bez swoich licznych byłych i obecnych kobiet. No ale Michaś się chyba jeszcze nie otrząsnąl po eurowizyjnym szoku. Co do Kamela- mi on jakoś nie działa na nerwy, choć faktycznie trochę go za dużo. Ale z drugiej strony, kogo mają dać- Agatę Młynarską? Nie!!! Tej to bym dopiero nie zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buachacha LOL - no jasne, że ironiczny. Oglądałam Wiśniewskiego and co w Szansie na sukces - byłam zniesmaczona do granic możliwości, ale fakt Wiśniewski wie co robi - byle był szum i plotkowali, to on jakoś przędzie...Ech - głosu za grosz nie ma - podobnie jak Mandaryncia:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a gitarzysci niezli byli, mnie sie podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Mondsichel - wlasnie,ze powinien wystapic z wszystkimi zonami , kochankami i najlepiej w tych maskach weneckich oraz generalskim mundurze ozdobionym zyrandolem.....Jak Opole to Opole :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL Ty się nie natrząsaj z żyrandoli - on za te kostumy wywalił 250 000 zetow. W ostatniej Angorze jest wywiad z nim po Eurowizji. Ja bym tyle za żyrandol nie dała ani za przebranie nawet samego papieża ;) Tak mnie się też podobał ten występ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
ja nie widzialam tego wystepu niestety trzeba przyznac ze nadrabiaja kostiumami choreografia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Lol :-). Jeszcze powinni dołączc te zrywanie ubrania z ciężarnej i całowanie na ekranie. Z Opola proszę się nie nabijać- moje miasto :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Gitarzystów ja też nie widziałam a jeno słyszałam. Moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Mondsichel - moja wypowiedz nie dotyczyla miasta...w zadnym calu...tylko samego festiwalu ! A tam na marginesie to uwazam,ze tymi zyrandolami i innymi "atrakcjami" Ich Troje samo sobie zaszkodzilo w wejsciu do finalu. Mysle,ze gdyby Wisniewski ubral Anke w ladna biala sukienke delikatnie podkreslajaca jej stac "zaciazenia" mialby duzo wieksze szanse...a tak wywolal ogolny niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie pytam jakie
fajne piosenki napisała Rodowicz??? bo jedyne , naprawde dobre hity napisła jej Osiecka :) reszta to zywkła grafomania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeeeeeeh
a wogole to powinien odbyc na scenie stosunek z wszystkimi bylymi i obecnymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
stac=stan ...ewww chyba pora na nowa klawiature..albo sekretarke sobie zatrudnic...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
heeeeeeeeeeeeeeeeh - ale pod warunkiem zachowania wszelkich metod zabezpieczajacyh..moze starczy tych potomkow pana W. ?! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
No wlasnie... moje przemyslenie jest takie :P Eurowizja to jest festiwal kiczu, ale nie AZ TAKIEGO jaki przedstawia Ich Troje. Nie dosc, ze kiczowata piosenka to jeszcze kiczowate stroje. Tego po prostu nie da sie zniesc. Gdyby sie ubrali normalnie tez mysle ze mieliby wieksze szanse. Ladne kobiece sukienki a Michal bez naramiennikow ;) Wogole jakby on nie dawal glosu (spiewaniem tego nie nazwe) to tez ich szanse wg mnie bylyby wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina*
co do prowadzenia to takie sobie ale powiem ze nie przepadam za skiba osobiscie ale wczoraj sie ubawiłam troche z tych jego wypowiedzi bo mowił normalnie a nie jak nadeci prowadzacy z luzikiem co do wykonawcow VERBA SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D maryla tez przygladałam sie na ten biust ale pozniej zauwazyłam co to ..;) blog27 czy jak tam sie zwa porazka po co oni wogole tam zostali wytypowani :O płyta alternatywna ta pati :O jesli chodzi o kozidrak to moze komus sie wydaje ze ona juz na emeryture ale ja uwazam ze głos ma lepszy niz niektore zaczynajace ..a poza tym podziwiam i lubie ja ze jest taka jak była i nie ulega wpływom mody na muzyke jaki sezon taka muza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Kurcze ja nie wiem, kto jest kompozytorem piosenek Rodowicz, ale fakt, że miała kilka fajnych. Ta ostatnia z Uniatowskim mi się bardzo podoba. I "Wszyscy chcą kochać" też jest fajna. A kto ją napisał i skomponował muzykę to już mnie mniej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Kozidraczkę też lubię. Nie mam nic przeciwko, żeby występowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
No i w ogóle nie podobali mi się: 1. Negatyw 2. Pati Young- skąd ona się wzięła? 3. Maria Peszek- nie rozumiem, czym ta krytyka się zachwyca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Karolina - no coz Beatka pochodzi z mojego miasta, wiec nic nie powiem :-) Pomysl z biustem Maryli byl rownie dobry jak Wisniewskiego kreacje na Eurowizje. Mialo dac efekt? Tylko jakos niesmacznie wyszlo! A Skiba sie troche zagotowal jak mu powiedzieli "koles poczekaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina*
hmm ja tez lubie ta piosenke maryli z uniatowskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Pati nie ejst zla... tzn. fajnie na plytce brzmi, podoba mi sie... na zywo troche gorzej... ale ogolnie fajna muzyke robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina*
lol witaj ja tez patriotka miasta swego :P maria peszek i pati :O a jak wam sie podobali sistars ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Dziewczyny zgadnijcie, kto zapewne poprowadzi Galę Miss World w Warszawce???? No kto....? No kto....? No kto....? Don Kamelo ;-) tylko pewno dadzą mu nową koleżankę. Byle nie to drewno Mołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
LOL- ja jestem z Lublina i tu mieszkam, witaj ziooooom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peszek jak dla mnie odstawiła tragedię. Negatyw to jakieś negatywne nieporozumienie. Hehehehe - no już dość tych potomków pana W.Obawiam się, że Ania nie jest ostatnią jego miłością. Taki typ faceta mnie wnerwia. Jak nie trawię Mandarynci tak żal mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
pewnie poprowadzi z torbicka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Sistarsy bania- już napisałam o nich :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
LSM :-) Staszic:-) UMCS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Torbicka do Kamela- to by było nieporozumienie. A moze tak Popek- ją bym tam widziała ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×