Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mondsichel

Co sądzicie o wczorajszym festiwalu w Opolu?

Polecane posty

Gość Mondsichel

Tzn o wystepie gwiazd w koncercie Superjedynek? Podobało wam się czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa bardzooooo
w sczegolności ohydne balony rodowiczki bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
TRAGEDIA! Po obejrzeniu wczorajszego Opola mam nadzieje,ze Polska nigdy nie wygra np.Eurowizji, bo bylby wstyd na cala Europe. Mam nadzieje,ze dzisiaj bedzie ciekawiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
A dlaczego wam się nie podobało i uważacie, że to wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
A co do Maryli...to jakm cudem udalo jej sie zdobyc dwie Superjedynki ? Czy oni je teraz rozdaja tym co najwiecej zaplacili ? Bo takie odnioslam wrazenie...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Rodowiczka wygląda jak wygląda, ale nie o wygląd tu przecież chodzi. Uważam, że jest spoko babką, fajnie spiewa choć nie jestem jej fanka, no a że ma taki styl... No cóŻ tak wybrała. Jak dla mnie to zaprezentowała się wczoraj ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydzic to sie
powinna pani Rodowicz. stara baba i cycki pokazuje. co ona sobie wyobraża ???? wielkie , obwisłe ...niedobrze sie robi. zero godności i szacunki dla publicznosci przez tv i w Opolu. jej totalnie nieprzemyślany strój był żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Rodowicz dostała 2? Myślałam, że jedną- artysta roku. Za co ta druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajm i rodowicz
prosimy o przejscie na emeryture. i zrobienie miejsca dla nowych twarzy :) te kobiety juz nie potrafią śpiewac. no moze jedynie do kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Dlaczego mi sie nie podobalo: 1. prowadzacy porazka...! 2. w pewnym momencie cos im wysiadlo 3. pokazuja Beata i wmawiaja mi,ze Widze Rodowicz OGOLNIE PORAZKA!!! CHyba nawet prowadzacy zdawali sobie sprawe,ze publicznosc nie jest zachwycona. Jedyne poruszenie na widowni jakie zauwazylam to jak kamera sie zblizala do publicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Mondsichel - Upsss..faktycznie jedna, ale moim zdaniem i tak o jedna za duzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Goya
na zywo śpiewa tragicznie :O załamałam się,moją piosenkę tak zrypać....:O K.Cerekwicka śpiewa super :) a Rodowicz i Kozidrak-popieram--emerytura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
co to za festiwal, gdzie większość wykonawców śpiewa z półplaybacku (np.Doda, Urszula)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Lol- masz rację prowadznie było fatalne. Zwłaszcza jeśli chodzi o Skibę. Ja nie wiem, po co tam takiego pajaca wstawiają. Dobrze, ze jeszcze nie dali jego przyjaciela Konia. Ale i tak już tam było o 1 Skibę za dużo. A jeśli chodzi o usterki techniczne. Wiadomo- program na zywo, moze się zdarzyć. Fakt jest taki, że półplayback mieli super przygotowany, ale jak ktoś chciał zaspiewać na zywo (Pati Young) to sprzęt wysiadał ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowicz miala bluzke
ja tez myslalam, ze jej wszystko przeswituje, ale w pewnym momencie ona sama powiedziala " nie bojcie sie, to jest namalowane" i pokazala bluzke :D tez dlugi czas sie bulwersowalam obfity obwislym biustem i tylko na tym skupialam uwage ;) ale faktycznie to bylo namalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Goya się tłumaczyła, już przed koncertem, ze ma chore gardło. faktycznie wyszło nieciekawie. A fajne ma przecież te piosenki. W takim wypadku trzeba się było na pół playback zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
Verba, Bracia, Cerekwicka, Hey, Peszek, Kozidrak śpiewali na żywo i im sprzęt nie wysiadał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
A moze by tak wprowadzic zasade "spiewamy w Opolu bez playbacku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodowicz miala bluzke
...i również uważam, że prowadzenie było porażką, kllimat czuło się tylko, kiedy łączyli się z Płockiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobali mi się :Verba, Rubik. Jak nie trawię Dody, tak uważam , że na głowę bije Kozidrak. Maryla - może i powinna odpocząć, ale w porównaniu do niektórych ikon polskiej muzyki, to ona jedna ma głos i czy śpiewa w studio czy na koncercie na żywo - wychodzi doskonale. Jeden Osiem L zanudzili mnie do granic możliwości, Urszula no cóż - hmmm, nie podobała mi się. Uważam, że Nosowska jak zawsze była rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
a co sadzicie o tym zespole malolatow BLOG 27? jak to sie tam moglo dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym
o tak Nosowska była rewelacyjna, jej występ najbardziej zapadł mi w pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssss
a widzieliscie te czarne paznokcie tych dzieci z BLOG 27? myslalam ze sie przewróce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1
Szymon Wydra ----------SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
K. Nosowska i pierwsza plyta Hey - ewww zakuwalam przy tym do matury i oblebalam zdana przy jej dzwiekach ...pewnie zawsze bede miec sentyment do tego zespolu :-) I chyba pierwsza plyta zostanie moja ulubiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Co to w ogole ten Blog 27? Porażka i to jeszcze za nejlepszą płytę Pop, jest tyle innych fajnych wykonawców. Ale z tego co się orientuję ten Blog jest bardzo popularny za granicą, zwłaszcza w Niemczech. Ale dobrze że nie wygrały. Wolę Dodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama ich nazwa mnie paraliżuje. Co do prowadzących - jak widzę Kamela - na setnej z kolei imprezie, to nóż mi się otwiera w kieszeni. Miałam niesmak, jeśli chodzi o wręczających nagrody - dokładnie - Połomski zachowywał się jak idol nie wiadomo jaki prawiący kazanie. Żenada normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Nosowska była ok. Nie lubię Hey ale obiektywnie stwierdzam, że przynajmniej spiewała na zywo, jest naturalna i nie robi z siebie pokazowiska tak jak Doda. Występ Nosowskiej zatem duży PLUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL :D hehehe Nosowaska kiedyś była awangardą...ach te czasy:D To była muzyka alternattywna, teraz to już klasyka:D Zaskoczona byłam widokiem lidera Oddziału Zamkniętego - ech, kiedyś słuchało się na okrągło. Dobrze, że wytrzeźwiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×