Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karambaaaa

a kto dziś ma wystąpić w OPOLU???

Polecane posty

Gość hm hmmm
Ja tam Sistars lubie, a na angielskim akcencie zbyt dobrze sie nie znam wiec mnie nie raza :) A jak ludzie wybieraja to przewaznie niestety mniej ambitne zespoly wygrywaja... choc na szczescie Tu Es Petrus uratowalo honor Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
ale doda i verba tylko sie pokazali oni nie spiewali na zywo wiec nie moglo byc zadnej wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Verba... przeciez ci chlopcy nawet szeroko usty nie potrafia otworzyc... juz lepsze 18L bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
hm hmmm ..no mnie troche razi, moze dlatego,ze mieszkam w US :-) Zgadzam sie Super Super Jedynka trafila w najlepsze rece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
poza tym blizej im do disco polo niz do hip hopu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
sistars super fajnie wczoraj zaspiewali angielski ok nie widze zadnych uchybien no moze refren troche znieksztalcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
piszac o disco polo mialam na mysli verbe rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
lol- ale trzeba pamietac ze ejstesmy w Polsce a nie w USA i tu serio ciezko sie nauczyc akcentu... a na tale innych polskich gwiazd spiewajacych po angielsku Sistars i tak nie sa najgorsze wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a mam do nich sentyment bo bylam na koncercie i udalo mi sie potem z nimi pogadac-naprawde mile dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
nosowska nie umyla zebow albo jara fajki bo miala takie zolte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a wracajac do Opola to duzo nominacji bylo naprawde zaskakujacych... chociazby wlasnie plyta Rock, nie powiedzialabym ze Bracia, Wydra maja najlepsze plyty rockowe. Hey tak.. ale mozna by wybrac jeszcze lepszych... chociazby Come, ktorej nie wiedziec czemu media nie lubia... albo oni nie lubia mediow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
Ojej :o a czy wszyscy musza miec biale zeby? nie wiesz o tym ze mozna miec taki kolor kosci? poza tym moja dentystka mowi, ze biale zeby wcale nie oznaczaja zdrowych... juz serio niektorzy nie maja sie czego czepic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
No coz...moge miec prawo do wlasne zdanie...za Sistars nigdy nie przepadalam i pewnie juz sie to nie zmieni. Hmmm a "skoro sa w Polsce" to moze niech spiewaja po polsku :-) Swoja droga nie macie zadnych przeciekow - linkow do piosenek co tez za nowe utwory dzis zobaczymy w premierach gwiazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
my tu o muzyce a ta z zebami wyskoczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
a ja wlasnie uwazam ze jak sie ma taka prace to trzeba tez wygladac i zwracac uwage troche na estetyke no ale coz nie wszyscy sa estetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no jasne, kazdy ma swoj gust :) ale swoja droga po polsku tez bardzo duzo spiewaja, nawet powiedzialabym najwiecej... ja nie mam zadnych przeciekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
no, najlepiej sie wypacykowac jak Doda- wtedy ludzie cie kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
nie mowie o wypacykowaniu bo tez nie mam nic do nosowskiej i podoba mi sie ze ona jest skromna nie przesadza ale no coz nie bede juz sie rozpisywac mnie sie to nie pdobalo te jej zeby i ja bym sie wstydzila ale coz jak sie jara to i zeby żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
ale sie czepilas :o ja nawet tego nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
Doda wygladala jak skrzyzowanie Barbie z Dolly Parton ...no ale raczej mnie nie zaskoczyla swoim wygladem, bo sobie nie przypominam,zeby kiedys wygladala normalnie i elegancko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
ok skonczmy z tym dzis jestem ciekawa jak bedzie czy tez playback wezmie gore czy jednak bedziemy dzis ich sluchac na zywo mam nadzieje bo wlasnie dlatego lubie to ogladac bo spiewaja na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
a doda to mnie jednym zaskoczyla ze obrala sie normalnie odpowiednia dlugosc spodnicy bo myslalam ze wystapi znow z cyckami na wierzchu i spodnica ledwo zaslaniajaca tytlek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
A wlasnie czy dzis tez zobaczymy Kamela ???????????????????????? Mam nadzieje,ze dzis ktos inny poprowadzi ten koncert..BLAGAM! Skiby tez juz nie chce...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
lol popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skiba byl najsmieszniejszy w calym tym festiwalu:PHeh Rodowicz we Fraku od Ralpha Laurena i z lancuszkami z nowej kolekcji Chanel o ile sie nie myle:P Hmm ciekawe kto dzis da czadu:P A co do Dody to caly ten koncept ze strojem w stylu lat 50...nie byl zly tylko gora byla ciut za obcisla i za duzym dekoltem....troche to karykaturalnie wyglądało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
No ale piersi tradycyjnie miala na wierzchu, stanik jej wylazil :D to pewnie zamierzone... ale rzeczywiscie wczoraj byla nad wymiar skromna w porownaniu z tym co widzielismy ostatnimi czasy... nie obwiesila sie wszystkim jak choinka... Kamel jak Kamel... ale ta laska byla tragiczna, chyba sie kompletnie nie przygotowala i jak momentami cos palnela to nawet Kamela zatykalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
dzis poprowadza Orłoś i Waldemar Malicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambaaaa
a skiba ten bęcwał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________LOL------------------
To byl Ralph Lauren ? A ja myslalam,ze ona od Wisniewskiego z garderoby cos wypozyczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×