Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mądralalala

Tutaj wypisujemy swoje sukcesy dotyczące zwalczania tłuszczu z brzucha!

Polecane posty

Wszędzie na forum może odszukać ćwiczenia na brzuch, które wzmacniają i rozbudowują jego mięsnie. Natomiast nie spalają tłuszczu. Dajmy na to 6 Weidera - ćwiczyłam ją sumiennie i pod fałdką tłuszczu czuję mięśnie, które są dużo wyraźniejsze niż przed ykonywaniem ćwiczeń. I teraz nasuwa sie pytanie - jak pozbyć się tej oponki na brzuchu? tego tłuszcuz? Może hula hop jest na to dobre? Sama już nie wiem .. Widzę, że wiele osób na forum ma z tym problem. Także na tym topicku wypisujemy nasze osiągniecia w spalaniu tłuszcuz na brzuchu. A także ćwiczenia, które są dobre na ten tłuszczyk, a nie na mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka23
blagam niech mi ktos poda sposob jak spalic oponke z brzucha bo mi zostala jeszcze po ciazy a potem wzmocnic bardziej wyrobic miesnie brzucha.blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym chciala wiedziec
ehh co z glupi eboczki...... jestem szczupla a ze spodni si ewylewaja ;/ zgroza i spalic ich nie moge ale zaczelam wczoraj hula-hop meczyc to moze cos da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzia
Hej dziewczynki, też chciałabym ją spalić i dłuuugoo dłuugoo z tym walcze :( próbowałam 6W,brzuszków etc... czytałam, szukałam, i jedyne czego się dowiedziałam- aby się jej pozbyć należy ułożyc sobie dobrą zbilansowaną diete, najelpiej ograniczyć do min węgle, spożywać więcej białka.No i oczywiście ruch ruch ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja to nie rozumiem
jak wy ludzie robicie tę szóstkę, że wam nie schodzi tłuszczyk? no kompletnie nie rozumiem :( ja robię i schodzi jak marzeniem a dopiero jestem na 4 dniu :) wczesniej jak robilłam to zrzuciłam połowę boczków :) to naprawdę działa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak się ćwiczyć z hula hop? Wczoraj próbowałam, ale ono ciągle mi spada i uznałam że to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandik
dziewczyny jestem nowa i nie mogę znaleźć co to jest ta 6 Weidera..,czytam tylko że niektóre chwalą, niektóre krytykują...w zeszłym roku schudłam ponad 20 kg i teraz chciałabym trochę ujędrnić ciało..szczególnie na brzuchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fałdkiboczki...
czesc dziewczyny ja tez usiłuje pozbyć sie tłuszczu z brzucha, ćwicze już ponad miesiąc z płytą Tamilee, mięśnie są już twarde ale tłuszcz nie znika :( co myślicie o pasie neoprenowym? wlasnie kupiłam na allegro, mam zamiar w nim ćwiczyć, może coś pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 ja rowniez cwicze i cwicze te cholerne brzuszki i A6W i inne i oponka jest.hula hop jest podobno swietne na te okolice,tylko mnie tez sie trudno na nim nauczyc.Moj facet powiedzial ze skakanka jest supe,bo pracuja wszystkie miesnie i spala sie tluszczyk.i slyszlam zeby nie rozbudowac sobie miesni nog przy tym trzeba przed i po skakaniu robic cwiczenia rozciagajace.od 2 dni skacze i naprawde daje wycisk,lepiej tez podobno skakkac z nogi na noge niz tzw \"zabki\" Dziewczyny jak macie jakies pomysly to dawajcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnessAMZ
Witam, Doskonałe na brzuch oraz boczki są: brzuszki oraz brzuszki skrętne, ćwiczenia typu A6W i ABS, bieganie, itp itd. a na talię, boczki: hula hop, twister, brzuszki skrętne, itp. Zapraszam na mój blog fitness: http://trening-fitness.pl/ Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji, świetne zestawy ćwiczeń, treningi, diety, itp Zapraszam również na moje oficjalne konto na facebook: http://www.facebook.com/pages/%C5%BByj-z-Fitn ess/148628518545536 Życzę sukcesów i wytrwałości w trenowaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
Ja miałam ten sam problem, niby chudłam a jędrności nie było,mama mi zafundowała masaże na brzuch, pomogło 9cm miej w ciągu miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
po ćwiczeniach typu a6w czy 8 min abs itd nie schudniecie, te cwiczenia wyrabiają mięśnie aby schudnąć oczywiście całkowicie bo z jednego miejsca nie da się zrzucić tłuszczu, należy wykonywać ćwiczenia aerobowe tj, rower, orbitrek, bieganie, skakanka - ćwiczenia powinny trwać conajmniej 45min w odpowiednim tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaa22
i do tego dieta, a przynajmniej zdrowe odzywianie, jedząc słodycze, pijąc colę i wcinając smażone kotlety, to choćbyście cwiczyły nie pozbędziecie sie tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zaczelam zrzucanie tluszczyku zwlaszcza na brzuchu cwicze a6w i zumbe mam nadzieje że chodziaz troche się ujedrni skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedem łez
Ja w sierpniu zaczęłam cwiczyc 8 min abs. Efekty są widoczne :-) http://pokazywarka.pl/6qx7pl/ Ostatnie trzy fotki są sprzed kilku tygodni. Teraz jest lepiej. Ogólnie w talii miałam 81 cm a chciałam miec 77 cm. Cel osiągnięty :-) Mimo to nadal codziennie cwiczę. Jest dobrze ale zawsze może byc jeszcze lepiej... Teraz zamarzył mi się brzuch na którym widac zarys mięśni... Ale to wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy jesteście ograniczone że piszecie: tłuszczyk, boczki?? taki to tyci tłuszcz że tłuszyk? a może tłuszczyczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×