Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bla bla--------bla blla

Co gdzie i za ile.....

Polecane posty

Gość Bla bla--------bla blla

Ludzie tak wszyscy nazekacie na jedzenie w anglii ale jest napewno cos co wam smakuje i co mozecie polecic innym ktorzy nie sa jeszcze zorientowani co jest dobre co warto kupic i gdzie. Dzielmy sie swoim doswiadczeniem. Moje pierwsze warte polecenia. Tiger bread z morisona 0.79 Haslet (taka ala mielonka z ziolami, pyszna) mozna kupic na stanowisku z krojonymi wedlinami, za 15 plastrow i to duzych place ok 1.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astral
Bagietki czosnkowe, w kazdym supermarkecie za ok 1 funta, do upieczenia w piekarniku, pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bla...........................
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dipy Tesco (lub kazdego innego supermarketu), w plastikowym pudeleczku 4 smaki, swietnie na grilla (do krakersow) lub dla gosci w domu :) Polecam tez ich boczek w plastrach do pieczenia w piekarniku na sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuum
Enamorada Pieczesz boczek w piekraniku czy smażysz na patelni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieke go w piekarniku, a dokladnie na grillu (ktory mam w gornej czesci piekarnika). Tak przynajmniej robia Anglicy, ale na patelni pewnie tez mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
musze sprobowac bo ja zawsze go smazylam na patelni, ale nie bylam ze tak powiem usatysfakcjonowana :) Enamorada a angielskie kielbaski lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angielskie kielbaski mi nie smakuja, choc przez pewien okres jadlam kielbaski z Morisona i nawet mi smakowaly. Tez je robilam w piekarniku. Kielbase jednak zazwyczaj kupuje polska, bo jednak lepsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rzeczy, ktore namietnie jadam w Anglii moge tez wymienic jogurt grecki (jak naturalny, tylko bardziej smietankowy, pycha!), kupuje go w Tesco, duzy kosztuje ok 90p. Zajadam sie takze jogurtami \"Muller corner\", cos jak nasza polska fantazja, w jednej czesci jest jogurt, a w drugiej owoce (lub np. musli), tez pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweqwe
Ryba bez osci z Lidla ( cod lub haddock) ,tylko 2.99£ :-) lody Haagen Dazs- najlepsze jakie w zyciu jadlam- waniliowe, tylko drogie- ok.4£ za pól litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×