Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgostan

Co sadziecie na temat romansu foremniakowej z maserakiem?

Polecane posty

Gość malgostan

uwazacie ze to prawda czy tez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie sadze
zeby to byla prawda. Tym bardziej,ze ostatnio maserak sie wypowiadal na ten temat w telewizji i powiedzial,ze to klamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to byl jakis
romans???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łóżko
nie ważne kto z kim śpi - ważne żeby się wyspał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaP
Prawda czy nie, Foremniakowa w programie "Taniec z gwiazdami" zachowywala sie nieprzyzwoicie. Wstydzilabym sie za taka matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja .....
ja wam gwarantuje ze zadnego romansu z maserakiem nie bylo :) .... plotki telewizyjne :P ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobo gzili sie teraz przez
tydzien w Grecji :P dalej wierzycie w to, ze to przykladna zona i matka???? popierdaczylo sie jej cos pod ta blond kopułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam*
Jasne, wierz tym wszystkim Faktom i Super Ekspresom:p Napisali w jakims szmatlawcu glupi artykul a ty juz we wszystko wierzysz:o Szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam okazje kilka razy
spotkac p. Foremniak prywatnie, leczyla córe u mojej ortodontki, nie wiem, moze te serialowe gwiazdy juz mają taką maniere - chodzenie w ciemnych okularach po pomieszczeniu, glosne rozmowy przez komórke i ogolnie takie mocne akcentowanie swojego jestestwa żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thema
z tym romansem to chyba prawda, wszystko na to wskazuje. ale wiecie co... choc to troszke dla niektorych niesmaczne...ja tam Gośke rozumiem :) zauroczyla sie i tyle. dlaczego ma walczyc z tym uczuciem ? zycze jej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdroszczę
Wam wszystkim bardzo serdecznie, że nie macie żadnych własnych problemów i macie czas/ochotę/potrzebę zajmować się cudzym życiem i cudzymi sprawami. I to w dodatku osób kompletnie Wam obcych. I to w dodatku w pierdołach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
słuchajcie tez myslałam ze to jajka, no ale kurcze przeciez sa zdjęcia i to róznych fotoreporterów jak trzymają się za ręce, chodza wieczorami, jak sa na wczasach za granica, jak sie tula i te maślane oczy, nosz i ciagle podobne sytuacje. I te smsy do niego, zadzwonił reporter po nr na który Gosia słała smsa i to maseraka był. coś jest na rzeczy ale nikt nic nie mówi a reporterzy widzą i mają fotki ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×