Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agack

RRPLAKTYNA A TARCZYCA

Polecane posty

Gość agack

Mam regularne okresy, 5-6 dni, 1-2 dzień bolący brzuch. Ostatnio jakoś czuję, że dziwnie utyłam w pasie choć jakoś szczególnie dużo nie jem, marznę, zwłaszcza nogi nawet w grubych skarpetach, czasami czuje się jakby troche słabo,mam łamliwe paznokcie, włosy chyba częściej niż kiedyś wypadaja mi włosy - podejrzewam, że hormony tarczycy chyba szwankują??? Od niedawna mam tez niewielkimlekotok /krople po naciśnięciu/ -objaw zwiekszonej prolaktyny?? Czy może to być pochodna niedoczynności tarczycy?? Mimo steru jaki budzi u mnie KAŻDA wizyta u lekarza, wiem, że będę musiała się do niego wybrać ale może dowiem się czegoś wcześniej?? Czy można wcześniej zrobić badania i z nimiwybrać się do lekarza? Nawt prywatnie? Jeśli tak to którego dnia nalezy je robić, żeby było ok?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agack
oczywiście PROLAKTYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pro..pro
witam! Ja mam podwyższoną prolaktynę (też mam mlekotok) i niestety badanie wykazało że prolaktyna jest za duża. Na razie 3 miesiące mam brać tabletki na zbicie jej a potem kontrola czy spadła. Niestety jest problem z zajściem w ciążę przy podwyższonej prl :( A co do zrobienia badania na tarczycę i prl lepiej niech lekarz Ci to poleci -poda w jakim dniu cyklu najlepiej. Mi zbadanie prl zalecił w 4 dc (choć różnie to bywa -czasem pod koniec cyklu zalecają)-mi podał 4 dc-wtedy są podobno hormony "spokojniejsze". Pozdrwawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×