Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba_grubaska

Czy sa faceci ktorzy lubia zadbane grubaski?

Polecane posty

Gość gość
Ujmę to tak : Rzadko kiedy czułem się tak spełniony i rozradowany jak przy tych dwóch czy trzech przygodach kiedy to dwukrotnie w ciągu nocy nafaszerowałem taki salcesonik swoim kremem ;) :D I takie dziewczęta mają swój urok, jak się dokopiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna moze wazyc sporo, jesli uprawie sport i ma dobrze rozwinieta strukture miesniowa, wymodelowane miesnie. wtedy to sa bardzo atrakcyjne kraglosci i taka osoba moze sporo wazyc, bo miesnie waza wiecej od tluszczu. a moze byc osoba niby szczuplejsza i z mniejsza waga, ale cialo jak flak, bez ksztaltu, bo nie ma miesni. nie mowie tu o muskulach jak kulturysta, tylko po prostu ladnie, zdrowo wymodelowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co chrzanisz o mięśniach? wiadomo, ze nikt nie odbiera umięśnionej sylwetki jako nadwagi. zresztą nawet patrząc tylko na wagę, to nie ma takich kobiet co mają 90 kg i mało tłuszczu dużo mięśni- bez jaj- taka Venus Williams waży ok 70 kg przy wzroście powyżej 180 cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniedbac sie = roztyc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto miał przyjemność doświadczyć powie Ci, że wielka dupa, to ciasna i dobrze wyciskająca spermę dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie należę do szczupłych kobiet, ale otyła też nie jestem. Mam nadwagę. Nie mogę opędzić się od facetów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią po prostu zadbane kobiety, czy szkielety czy pączusie to już indywidualna sprawa. Każda kobieta w każdym rozmiarze znajdzie swoją kochającą połowę jak się o SIEBIE zatroszczy. Rozmiar to jedno, ciało, włosy, paznokcie, drugie. Ubrania też, faceci są wzrokowcami. Polecam sklep https://www.facebook.com/pages/Qualite-butik/825817020809108 Jeśli chodzi o ubrania Kosmetyczkę fryzjera na pewno macie obok. ZAPAMIĘTAĆ Ładna, nie znaczy szczupła ! Ładna znaczy zadbana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otyłe kobiety nue są atrakcyjne, ale te z lekką nadwagą moim zadaniem bardzo, ale co ja się znam jestem kobietą. Zauważyliście ze kobiety z kraglosciami się nie starzeją, zmarszczki robią im się dużo później, mają piękne cery i włosy ja zauważyłam. Chuda 25 latka ma takie zmarszczki jak gruba prawie czterdziestolatka. Mężczyźni są głupi że lecą na chude, noi cycki, grube kobiety mają ładny biust, oczywiście nie chodzi mi o kobiety otyłe tylko takie z mniej więcej 7 do 10 kilo nadwagi albo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nigdy nie jest dość bogata i dość szczupła ... / Wallis simpson/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy bardzo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za kilka lat baleron do kwadratu i wymiana na szczuply nowy /ą model/ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niskie poczucie własnej wartosci jak grube ktos bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że lubimy. Piękniy makijaż, zdrowe zęby , uśmiech:) Przykład. Karolina Szostak. Muszą perfekcyjnie robić loda i patrzeć w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szostakowa jest teraz chudsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze rozmiar 40 i często dostaje od facetów zaproszenie na kawę. Mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubsze są ciaśniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy cię będzie lubiał trudno powiedzieć, ale adoratora znajdziesz na pewno, codziennie widzę pary locha zjadająca wszystko i zagłodzony biedak robiący na nią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do polubienia nowej strony www.facebook.com/NIEdietetyczni Kochajmy siebie takimi jakimi jesteśmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety

Uwielbiam grube dziewczyny mógłbym spokojnie stworzyć związek z 120 kg i nawet więcej musi być tylko zadbana.

Mam obecnie 95 kg dziewczynę i kocham ją i jej krągłości seks z nią to jakaś bajka 

Dzięki mnie wierzy w swoją urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×