Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
magda79

jakie kupić rolki ?

Polecane posty

Gość hesitantly
dołączam się do Kami, ponieważ również zastanawiam się nad kupnem tych rolek (Spartan), ale zastanawiam się czy kółka nie są za duże ; > hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCELINA990
tylko wybieraj jakość i oczywiście kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaxP
ja ostatnio kupilam rolki FILA bardzo mi sie podobaja oplacalo sie wydac 250 zl. kolka im wieksze tym szybsze, plastikowe lozyska sa dla poczatkujacych, a aluminiowe i metalowe lozyska za dla zaawansowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natally7
Witam! Co sądzicie o rolkach firmy Mechanics?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eudezet Skate Zone
(Z góry przepraszam za naruszenie regulaminu, ale musimy dojść do jak największej ilości młodych ludzi) Cześć! Jesteśmy młodą grupą ludzi z Łodzi pracujemy obecnie nad zajebistym projektem.. który zadowoli na pewno wszystkich młodych ludzi, a także starszych nie czujących się jeszcze za staro.. Wszystko z myślą o kulturze hip hop.. Deskorolka, break dance, bmx, rolki, koncerty, graffiti, muzyka, vinyle.. itp itd. Pracujemy też nad niespodzianką muzyczną! Nie mogę zdradzić jeszcze zbyt wiele, ale założyliśmy na facebooku konto, gdzie wrzucamy wszystkie nowiny. Na rozpędzenie wszystkiego mamy 8 dni ( zanim skończą się wybory samorządowe w Polsce ) i to jest właśnie nasza szansa, żeby coś zyskać ( dogadać się z miastem ).. Od kilku dni siedzimy 24/7 przy komputerach, dokumentach i przy telefonach, musi się udać. Podawajcie linka dalej. http://www.facebook.com/pages/Lodz-Poland/Eudezet-Skate-Zone/117242288340662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beginner_sk8er
Hej, Mam pytanie odnośnie zakupu rolek: Interesuje mnie tylko rekreacja, a w zasadzie to prędkość (jak będzie możliwość to nawet podrasuję je do ABEC 9 :) (prędkość na warunki miastowych chodników, alejek), nie będę skakał, jeździł po rampach - mp3 w uszy, księżyc na niebie i śmigamy :) W związku z tym mam pytanie - czy za fundusz DO 300 PLN da się coś porządnego wyhaczyć? Najlepiej żeby nie używane. Aha - i jeszcze - co sądzicie na temat rolek regulowanych? Dużo tego na Allegrach i innych Real'ach ale czy warto? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertaaaa
kupilm rolki za 1000zł ale nie byly zbyt dobre a kupiłam za 500zł to były wymarzone rolki polecam te tańsze soł lepsze oczewiście na kałczuku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosi33
Rolki regulowane - tak, ale tylko dla dzieci, one się nie nadają dla osób dorosłych, bo są robione na mniejsze obciążenia. Na allegro używane? W życiu - nie mamy gwarancji, że nie są w jakiś sposób uszkodzone, a do 300 pln można kupić już przyzwoite rolki. Tylko pytanie do czego mają służyć. Przykład rolek do 300 pln do jazdy rekreacyjnej: http://www.asport.pl/p/11420,204/rolki-rekreacyjne--fitness-temper-top-new-tempish/ http://www.asport.pl/p/11596,204/rolki-rekreacyjne--fitness-meskie-pro78m-bladerunner-rollerblade/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiky.
Nie kupujcie enero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LelaLela
szukam rolek do jazdy rekreacyjnej w granicach 400 zł. co polecacie? czy są może takie, na których można śmigać po leśnych ubitych ścieżkach czy wszystko co nie wyasfaltowane, wybetonowane odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam rolki w decathlonie za 149 zł a, jeżdżę na nich już dobre 4 lata ;) więc to niekoniecznie prawda, że dobre rolki to tylko od 300zł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja no moich rolkach jeżdżę już 9 lat i nie mam zamiaru ich zmieniać. Zapłaciłam za nie około 900 zł, ale było to dosyć dawno. Uważam, że jeżeli rolki mają nam służyć dłuższy czas to należy niestety wydać trochę więcej niż 150 zł. Chociaż takie czasami są całkiem dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka ka klaudia
Najlepiej z trzema kolami !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebuję porady !
Chciałam kupić rolki, ale nie drogie, do jazdy rekreacyjnej. Znalazłam pewien model na allegro, ale się waham. http://allegro.pl/lyzworolki-rolki-regulowane-action-m-37-40-i2548714243.html Kiedyś jeździłam przez 10 lat na rolkach. Teraz za namową syna (8 lat) postanowiłam znów zacząć jeździć. Mam pytanie czy rolki regulowane na nogach osoby dorosłej będą stabilne? Po za tym też nie jestem lekką osobą. Mam 165cm wzrostu i ważę 70 kg. Boję się że się rozlecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alagolka
Aby nie zakładać nowego tematu to chciałam zapytać czy ktoś kiedyś coś kupował w sklepie: http://www.rolki.net.pl ?? Z tego co widzę mają dobre ceny, ale nie mogę nigdzie znaleźć żadnych opinii na ich temat. Interesują mnie rolki rekreacyjne, coś z rollerblade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferninka
Wszystko zależy od tego do czego te rolki, czy tylko do jazdy rekreacyjnej czy wyczynowej. Generalnie najlepsze są rolki na kółkach PU. Płynniej się jeździ i mniej czuć dziury niż przy kauczuku. Tutaj masz ogromny wybór http://www.asport.pl/k/201/skating/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka34
Kurcze może to ten sam gościu! Nieźle widzę, że lubi takie popisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje rolki kupiłam na stronie allinside.pl. Są mega wygodne, wytrzymałe i fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A patrzyłeś to?  www.skitenis.pl? Sklep jest bardzo rzetelny i sprawdzony, mają już spore doświadczenie i nie sprzedają byle czego. Mają łyżworolki, części do nich i inny sprzęt sportowy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam, Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny nieudolny SPAMER !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×