Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikiliki

co myśli i facet, gdy...

Polecane posty

Gość zgadzam się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry niektore z nas
boja sie przyznac bo nie wiadomo jaka bedzie reakcja faceta. dla jednych moze byc szokiem i powiedza bye bye a dla innych zaszczytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jery
To ja tak to rozumiem. Jedne z Was chcą "pozbyć" się tego skarbu i szukają tylko okazji by to zrobić, ale okazja czasem ucieka w popłochu, bo szkoda dobrej zabawy... A inne panny (i tych jeszcze bardziej nie rozumiem, chociaż podziwiam Was wszystkie) są że tak się wyrażę jakiś czas ze swoim mężczyzną i gdy już go jakby bliżej poznały i mają ochotę na sex, to BOJĄ się z nim wkońcu już zaufanym facetem porozmawiać o tym, czy tak? Proponuje podpowiedzieć "chłopakowi" wcześniej lub chwile przed "zabawą", że jesteście takie świerze. No do cholerki chyba nie wystrzeli z łóżka jak rakieta! A gdyby nawet miał z tym jakiś problem, to tym bardziej z Waszej strony będziecie fer. Ja bym to docenił i uszanował taką dziewczyne. A jeśli on jest draniem i chce Was tylko perfidnie wykożystać, to pal go licho, niech spada! Nie wart jest żadnej z Was. Nie znam prawdziwych mężczyzn którzy nie podejdą z godnością faceta jeśli dziewczyna ma ten ( na Boga) problem.To lody też przecież są nic nie warte w papierku! Powodzenia Wam życzę, bo sam nie dam rady wszystkim Panią pomuc. :) I wymagajcie od nas facetów więcej szacunku, jesteście tego warte. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale fajny chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooooooooooooooo
..żeby wszyscy tacy byli, to byloby super ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na szczescie
mam takiego faceta. wydaje mi sie ze mezczyzna musi osiagnac jakis wiek ok 25 lat zeby myslec podobnie. przynajmniej wiem to z moich doswiadczen. Jery pozdrawiam Cie serdecznie (Twoja dziewczyna/zona) ma w domu prawdziwy skarb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jery
Widzę że w tym temacie to już chyba wszystko jasne. Pamiętajcie że to jaki będzie NASZ świat, nie zależy od nikogo tylko od nas samych. To my go tworzymy każdego dnia nawet w łóżku i nie jest to obojętne z kim, bo to definiuje jacy jesteśmy. Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się i miłą z Wami konwersacje. Dzięki za komplement, to Wam kobietą się one należą. Wymagajcie od siebie ale i od swoich partnerów! Budójcie wokół siebie świat, w którym same chciałybyście żyć! Życzę MIŁOŚCI od serca - Jery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
długo mnie tu nie było i widzę, że temat umarł smiercia naturalną... :o czyżby juz zaden inny facet nie mial nic do powiedzenia? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypowiadajcie się Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natali05
Bedzie szcześliwy ze jego "wybranka" jest czysta i nikt przed nim jej nie tykał, takie pewien rodzaj satysfakcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś
poznałam kolesia, ktory otwarcie przyznał, ze szuka dziewicy, bo sam jest jeszcze prawiczkiem i gdyby taką znalazł byłby przeszczesliwy, bo oboewj mogliby sobie dac to, co kobieta i mezczyzna mają najcenniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubaska czeka na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima
podciagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat wart przeczytania
Jery to zloty Facet ( przez duze F) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up_up_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima
wszyscy tylko podciagają, a nikt sie nie wypowaida.. :o Panowie, no powiedzcie zesz cos w tym temacie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TU DUŻO GADAĆ
!!! każdy wie, że gościu, który będzie myślał o Tobie poważnie, będzie zadowolony z faktu bycie pierwszym! To niby zaszczyt, poza tym, kupa zaufania ze stroby dziewczyny, że to właśnie mnie wybrała. Jeśli facet zadowolony nie będzie, to znaczy, że chciał się tylko zabawić, a wiadomo, że z dzewicą tak trudniej. Ale na takiego szkoda czasu! To wszystko w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do A CO TU DUŻO GADAĆ
a czemu napisałes ze to "niby zaszczyt"? to jest to zaszczyt czy nie jest? :o a Ciebie takie zaszczyt kiedys kopnął? ;) i jak zareagowałes? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A CO TU DUŻO GADAĆ
kąpną 2 razy, i chętnie bym powtórzył raz kolejny. "niby zaszczyt", bo jest jakieś fachowe , ładniejsze słówko, na do dostąpienie;), ale ja prosty chłop i nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiko
moze chodzilo Ci o "wyroznienie"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Napewno trzeba być bardziej delikanym i czułym. Bywa to różnie. Raz miałem przjemność taką, że owa dziewica wogóle nie mogła się w niczym połapać co dało kiepskie efekty. I bynajmniej nie chodziło o stres. Innym razem dziwczyna była bardzo, że tak powiem kumata i było wspaniale. Jest pewne, że do dziewic trzeba podchodzić bardzo powoli bo bardzo szybko się zniechęcają.Przed taką rzeczą faceci myślą w zależności od faceta, czyli trzeba sie ich zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
a jak ma sie zachowywac dziewica juz w trakcie stoisunku? co powinna a czego nie powinna robic? dziewice, jak wyzej lowrider napisał ;) - moga byc niekumate, bo nie wiedzą o co w tym chodzi wiec poradzcie jak mamy sie zachowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE MARSZ DO KSIĄŻEK
obejrzyj kilka dobrych filmów;) jak masz wiedze conajmniej w teorii to pojdzie, zadowolic faceta;)-wez przestan, pikus;) powaga! ja kiedys mialem taka dziewice, ze dbyby nie fakt ze czule przebicie, to bym sie nie domyslil, szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma recepty na to jak ma się dziewica zachować. Moim zdaniem jeżli jest się z osobą wystarczająco długo to wszystko jest jasne. Podkreślmy, że są dziewice i dziewice*( tzn. niektóre dziewice próbowały już czegoś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
no tak, czegos juz owszem probowaly ale nie wszytkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale zawsze z górki. Napewno nie należy robić imitacji drewnianej deski to wyjątkowo zniechęca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
ale czy dziewica powinna cos robic czy byc raczej bierna podczas swojego 1-go razu i cierpliwie czekac az facet ja rozdziewiczy? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiliki
biorąc pod uwagę, ze pierwszy raz to zazwyczaj jednen z pierwszych kontaktów intymnych dziewicy, to czesto czuje sie ona oniesmielona sytuacja i bycie "deską" jest w tym przypadku dosc naturalne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×