Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*majka

Jak wywołać wcześniej miesiączkę?

Polecane posty

ja byłam tera zw aptece i mgr powiedziała mi żebym natychmiast wzięła progeseron czyli luteine a nie czekała na to ze zioła tzn malwa czarna sprawi ze dostane okres. Znowu w zielarskim powiedziano zeby nie pchac w siebie tyle hormonów. I wez tu człowieku nie zgłupiej.. nikt ci tak naprawde nie pomoze. Trzeba wyprobowywac wszytsko i obczajac co sie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgagga
no ja mialam ostatnio okres 27 czerwca, ktory wystapil przedwczesnie (25 dni cyklu, gdzie normalnie mam 28), no i teoretycznie powinnam dostac okresu 24 lipca, a tu nic. juz 31 dzien a okresu nie widac :/ owszem, od paru dni odczuwam uczucie jakby zaraz mial byc, ale mam wrazenie ze to kwestia stresu :/ ogolnie ciaza jest niemozliwa - faceta nie mialam od ok. roku, wiec nawet gdybym byla w ciazy juz powinnam miec bobaska ;p i tez niewiem co zrobic bo strasznie sie stresuje i cho lernie mnie to martwi ze @ ciagle niema :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniuleczka21
Uff naszczęście dostałam okres. Dzień weśniej zrobiłam test ciążowy i nic nie wykazało-a na drugi dzień I'm happy. Dziewczyny my to się mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam taki problem
Że miesiąc temu skończyłam barć tabletki anty i już teraz powinnam dostać okres a tu ani widu ani słychu czy są jakieś sprawdzone sposoby na wywołanie miesiączki po czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika47
47 - latki nie powinny mieć dzieci, a mój cykl trwa już 34 dni. Nie osiwieję, bo jestem już siwa i powinnam być babcią a nie mamą maluszka. Uwielbiam dzieci, ale wolałabym mieć wnuki......... chyba zwariuję. Spróbuję malwy. Wczesniej nie mialam takich problemów, mimo stosowania naturalnej antykoncepcji. Wszystkim młodym dziewczynom polecam wstrzemięźliwość. Wiem, to może staromodne, ale uczucia są bardzo ważne. Szkoda niszczyć sobie młode życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrwawiona na maxa
marika a moze weszlas juz w faze menopauzy? bez urazy oczywiscie:) najlepiej zrob test ciazowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzona
spirytus dziala i silne napery z herbaty malinowej,,,,100%%%%%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed zabiegiem operacyjnym
No dziewczyny udało się ! wczoraj wielkie nerwy kiedy ten okres bo zaraz idę do szpitala na zabieg,,,było czerwone wino, i gorące prysznice ....nadeszła heheh :) Nie pamiętam kiedy ostatnio i czy w ogóle okres sprawił mi taką radość jak dziś ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretnie
Tabletki na wywołanie miesiączki do 9 tyg. Lek jest nowy, seryjnie zapakowany, oryginalny w pudełku, z długa data ważności. Możliwy zakup dowolnej ilości tabletek. Odbiór osobisty bardzo mile widziany, możliwa również wysyłka. W razie pytań proszę o kontakt na gg :3113099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyfcghjm
ja np lezalam tylkiem przyklejona do kaloryfera, pilam w weekend dosyc spoko, treningi i okres przyszedl nawet o 4 dni wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalić_gniew!
!3.02 kochałam się z moim chłopakiem, z zabezpieczeniem tzn prezerwatywą, jednak zanim tak się stało, bawiliśmy się wpólnie (petting) i być może śladowe ilości spermy miałam na dłoniach, być może on też. spóźnia mi się teraz okres, wiem, że to może dlatego że strasznie denerwuje się tym, że mogłabym być w ciązy, testu boje się zrobić bo być może jestem i teraz już w ogóle chodze cała w panice, brałam już wic C, polopiryne, gorącą kąpiel. Nie wiem co jeszcze miałabym zrobić, czy jest naprawdę mozliwość że przez petting, że ze śladową ilością spermy na dłoni mogę być w ciązy, naprawdę jestem już nie źle zdesperowana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiałam się, czy preejakulat może być przenoszony na dłoniach,ale zapytałam ginekologa. Nie ma szans,bo skóra na ciele ma zupełnie inne pH niż na narządach płciowych. Jedynie kontakt penisa ze sromem nie jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antala
Ja kocham się od 2 lat... do października ubiegłego roku brałam tabletki jednak rzuciłam bo miałam początki depresji, od tamtej pory kocham sie bez zabezpieczenia z moim chłopakiem, stosunek przerywany a po stosunku zawsze się pożadnie płucze wodą. Okres zawsze dostawałam 3,4 ale po lutym 6,7 okres miałam zawsze bardzo regularny, mogłam nawet godzine określac... przez 2 ostatnie tygodnie bardzo bolały mnie piersi ale jak zawsze zreszta przed okresem... tylko ten ból minoł jakies 2 dni temu a miesiaczki nadal niema... mam wrażenie ze boli mnie podbrzusze ale naprawde niewiem czy tego sobie nie uroiłam bo jestem zdesperowana... od 2 dni po 2 razy dziennie mocze się w gorącej wodzie i łykam po 2 polopiryny podobno pomaga. Wiem że w moim przypadku może być to ciąża... niejestem na to przygotowana wogóle. Niewiem czy może sie wiązać z tym zapalenie grzybicze ktore mam od października... lecze ale bez skutecznie... eh.. i powiedzcie mi jaki macie śluz przed miesiączką bądz podczas ciązy, bo ja mam obecnie sachare, jest tam tak sucho ze z trudnością włożyłabym tam palca, przykładowo. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunata
Jeśli nie jesteś gotowa na ciąże to trzeba było się zastanowić nad tym stosunkiem przerywanym. Płukanie? Dziewczyno ile ty masz lat? A teraz korzystasz z rad jak w domowy sposób dostać okres albo pozbyć się ciąży. Najszybszy będzie test z apteki jak nic nie pokaże a dalej nie będzie okresu to idź do lekarza albo na badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simpithy
Dziewczyny ja całkiem z innej beczki. Z moich obliczeń wynika, że okres wypadnie mi dokładnie w dniu mojego ślubu. Nie mam pojęcia co zrobić, nie chcę żeby to zepsuło ten dzień. Lekarka przepisała mi krążek dopochwowy Nuvaring jako antykoncepcję i teraz moje pytanie, jak myślicie czy mogę zacząć go stosować o kilka dni wcześniej i czy to zatrzyma krwawienie jak w przypadku tabletek? Zaznaczam, że oczywiście po ślubie jadę na tydzień miodowy i nie chcę tego zniszczyć. Proszę was o pomoc. Jeszcze jedno nie, nie obawiam się tego, że mogę być w ciąży gdybyście nie miały ochoty odpowiadać na moje pytanie. Ostatnio opóźniałam miesiączkę, ale tym razem chcę zacząć stosować wygodną dla mnie antykoncepcję, Pomocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena1982
Kobietki..witam.Sama czasami mam ten problem,teraz też na wczasy jadę i staram się przyspieszyć miesiączkę.Mam bardzo bolesne miesiączki więc bardzo mnie to martwi. Ale od dawna mam sprawdzony sposób.Nie wykorzystywałam go do przyspieszenia ale od lat robiąć tak zauważyłam że miesiączka występowała szybciej i niespodziewanie.Troche alkoholu i sex! To naprawde działa!Jak na weekendy wyjeżdzałam do rodziny i troszkę się wypiło i z mężem w nocy pobaraszkowało się to nad ranem zawsze była miesiączka. Czasem jeszcze jak wysiłek dochodził i stres też szybciej występuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga3031988
Ja już od dwóch dni pije czerwone wino, byłam na rowerze, gorąca kąpiel też już była.Okresu jak nie ma tak nie ma, a za tydzień jade nad morze:(Nie wiecie może co jeszcze mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nie da sie wywolac! To czysta fizjologia kobiety. Goraca kapiel moze tylko poparzyc skore badz wywolac krwotok poprzez rozszerzenie naczyn krwionosnych. Wysilek fizyczny tez na nic sie zdaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczkaaaaaaa
Drażniące są takie osoby, które piszą, że nie da się naturalnie wywołać okresu. Nawet jeśli mi pomaga a innej nie to chociaż sama świadomość, że starałam się zrobić wszystko żeby dostać go wcześniej może go przyspieszyć, poza tym herbata z czarnej malwy i wysiłek fizyczny jak nie pomogą to zaszkodzić też nie zaszkodzą. Gorąca woda - fakt możemy dostać krwotoku, a poza tym skoro niektóre bardzo często sobie wywołują to znaczy, że coś w tym jest. Poza tym nie pójdę po luteinę tylko dlatego, że podczas urlopu nie chce żeby ze mnie ciekło. Ja miałam kiedyś wywołany seksem, alkoholem, wysiłkiem fizycznym. Teraz piję herbatę z czarnej malwy, będę moczyć nogi w gorącej wodzie, brać polopirynę i wypije siebie z kumpelą i mam nadzieję, że dostanę wcześniej. Jestem dobrej myśli i Wy dziewczyny też bądźcie, trzymam za Was kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1717
Pytam o porade. Około 26.06.2010r dostałam miesiączki, podczas jej trwania kochałam sie z chłopakiem w dodatku z prezerwatywami. Mamy 90 % pewności, ze nie pękło nic. Potem nie było już nic, tylko stosunek w 'pupę' kilka razy. Teraz spóźnia mi się okres już około 4 dni. Czy możliwe jest to, że jestem w ciąży? Panicznie się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda1717
raczej nie powinnas byc w ciazy bo skoro gumka nie pękla to powinno byc ok. ale jest ryzyko że jezeli podczas analu skonczyl w Tobie to naiseni wypływając mogło sie rzedostac w 'inna dziurkę' dla pewnosci zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam duzy problem ktory nie daje mi spokoju. mam 13 lat i miesiaczkuje ponad roku ale juz 4 miesiase nie mam okresu dodam jeszcze ze od poczatku miałam nieregularne miesiaczki nie wiem co mam robic. pomozecie mi jakos? moze znacie jakies sposoby na wywołanie okresu?(gorasa kopiel juz stosowałam ale nie pomogla) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1717
tylko raz skończył we mnie i odrazu poszłam do toalety i 'opróżniłam'. ale chyba nie jest możliwa ciąża. myslałam już na każdy sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda1717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magda1717
to ze sie oprózniłas nic nie da bo nie da sie opróżnić.. najlpeszym rozwiazaniem bedzie test wtedy bedziesz miała pewnosc a mozesz wyprobowac na wywolanie te sposoby co tu inne dziewczyny pisza. daj znac jak bedzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1717
dam znać. dzisiaj chyba zrobie tesst. panicznie się bojee.. mozliwe tez ze przez stres... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze ta sama wiadomosc piszesz na dwoch topikach... Jesli Twoje cykle przebiegaja prawidlowo to nawet jesli doszedl w Tobie, nie ma mozliwosci zaplodnienia... Proponuje Ci tabsy anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1717
wiem o tym. kiedy tylko dostanę okres odrazu lecę do ginekologa po tabletki. a czy możliwe jest to co pisała nam poniżej koleżanka, że nasienie wypływając dostało się do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1717
uważam, że zajście w ciążę nie jest takie łatwe. Kochaliśmy sie analnie po to żeby nie było żadnego ryzyka. A tu czytam, że nasienie wypływając mogło się do niej przedostać... Czy to wogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×