Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*majka

Jak wywołać wcześniej miesiączkę?

Polecane posty

Gość pennyrosse1122
Kochane-mam pytanko-moj cykl,a raczej objawy przed miesiaczkowe,to zawily temat.ok 2 tyg przed wystapieniem,dokuczaja mi dolegliwosci syndromu npm;/...zazwyczaj miesiaczke mam regularnie.Tym razem-objawy nasilily sie mocniej.miesiaczke powinnam byla dostac 13-zrobilam juz 3 testywyszly negatywnie-domyslam sie,ze opoznienie moze byc zwiazane z obawa o ciaze i stresem:)...jak przyspieszyc bezpiecznie miesiaczke????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UmO
Jak przyspieszyć bezpiecznie miesiączkę ? Tak się składa, że w tym miesiącu też wyjątkowo spóźnił mi się okres. Strach przed ciążą, stres, samo przejmowanie się ' dlaczego ' ... Wypiłam wczoraj 2 szklanki herbaty z czarnej malwy, dziś zabieg powtórzyłam i ' uzupełniłam ' drobnym piwkiem ^^ Do tego gorrrąca kąpiel... I okres dostałam :) ... wyobraźcie sobie moją radość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciepliwa
No a ja okres powinnam dostac gdzies 4 sierpnia jak nie bylo tak nie ma;p w lipcu mialam normalny okres jak zawsze kochalam sie w polowie czerwca (moj pierwszy raz) z zabezpieczeniem. gumka byla cala po tym. no i bylam miesiac w pracy malo spalam wieczorami troche pilam, ogolnie zmeczona bylam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona1234
nie też się ta głupia miesiączka spóżnia! Ostatni cykl trwał 26 dni , a w tym cyklu mija dzisiaj 34 dzien a ja nic!! Od wczoraj piję czarną malwę... Zobaczymy czy to zadziała. Może jeszcze jakieś winko sobie strzelę na wieczór. I w tym cyklu tez mam bardzo nasilony PMS. Czytałam , że silniejsze objawy PMS-u występują, gdy kobieta ma jakieś zaburzenia hormonalne w danym cyklu, np. : stres. Za dużo estrogenów w porównaniu do progesteronu. Ja chce już okres! Nie moge być w ciąży! A raczej nie powinnam bo wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona1234
Czyli porządkując te wszystkie "cud" porady: - pić czarną malwę, - gorąca kąpiel, - czerwone wino, - witamina C, - wysiłek fizyczny ( dla niektórych ) - głodówka ( to raczej bym nie polecała ) - Polopityna, - jedzenie cytryna, - wciąganie spirytusu nosem ( .... ) - ktoś jeszcze napisał : dużo sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona 123
PUK PUK, jest tu kto ? Czy któraś też się tak denerwuje jaka ja, że nie ma okresu? :( Malwa mi nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patinia
spoznia mi sie okres nie wiem co mam robic ani dlaczego... nie wspolzylam jeszcze z chlopakiem wiec niewiem co sie dzieje... prosze o rade !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2323
Witam mam podobny problem miałam dostać 21 a jeszcze nic tylko u mnie dodatkowo jest tak ze ja mam miesiączkę co 23 lub nawet co 40 dni dziś mija 37 i jeszcze nic . Umieram ze strachu (mam już 2 dzieciaczków i nie chce na razie więcej) Brzuch mnie strasznie boli ale jak nie ma tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona1
hej ! mam problem bo misiączkę powinnam dostać gdzieś tak 18-19 września a jeszcze jej nie mam :/ jagorsze to to, że 30 sierpnia w 13 dzień cyklu miałam małe zblizenie z moim chłopakiem bez zabezpieczenia tzn. wszedł we mnie na chwilkę moze na minutke i zaraz wyszedł wiec nie doszło to wytrysku. Czy jest to mozliwe zebym była w ciąży ?? Bardzo proszę o pomoc i jakieś odpowiedzi bo boję sie iść do lekarza z myślą o najgorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia23
Wiesz co teoretycznie nie powinnaś być w ciąży bo nie było wytrysku. Tylko gorzej jak coś tam było na jego penisie w tym właśnie momencie jak tam był. Ale nie martw się i bądź dobrej myśli bo to że się martwisz i boisz to wpływa na to że okres się spóźnia. Najlepiej zrób sobie test. Wiem że to nie takie proste bo sama ostatnio walczyłam ze sobą żeby iść go kupić a potem zrobić. Ale będziesz pewniejsza Trzymam kciuki i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona1
dzięki :) tylko właśnie testu też sie obawiam eh no ale trudno w końcu mam 17,5 roku więc powinnam zebrać sie na odwagę :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaroolina
Dziewczyny to naprawde działa. Pić czrną malwe(mocny napar), wymoczyc nogi w bardzo gorącej wodzie, i dwie aspirynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciszonek
dziewczyny, czy można pić herbnatę z malwy będąc w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciszonek
albo karmiąc piersią? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaella
Hej mam problem tak jak wam tez spoznia mi sie okres strasznie sie boje bo to zdazylo sie dopiero 1 raz. pierwszyraz okresu dostalam w zeszlym roku w lutym. powinnam dostac 6.12 ale jeszcze nie dostalam, czytalam wasze wypowiedzi ze to moze przez stres bo jutro mam probne testy gimnazjalne. stresuje sie tymi testami tym ze mam 2 zagrozenia i nie moge spac, czy to moze byc powod? nie mam tak dobrego kontaktu z mama i wstydze sie jej powiedziec o tym a raczej boje czy goraca kapiel, cytryna i aspiryna mi pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nic nie wiem....ja na okres czekam 17 dni..luteina nie dziala,krwawnik i rumianek tez nie.zrobilam 3 testy ,wszystkie negatywne ,uzg dopochwowe....brak ciazy brak okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska50
Nie wiem co myslec... moze jetsem przewrazliwona... sieje sobie sama niepotzrebna panike, ale bralam 2 opakowanie tabletek antykoncepyjnych , i w tymczasie raz spoznijlam sie ztabletka 8 godzin, za jakis tydzien popijalam tabletke alkoholem, pozniej neistey wystapily wymioty po jakis okolo 8 godzinach wiec mysle zetatabletka zdazyla sie wchłonąc.. iteraz jest 4 dzien przewy w ktorej powinnam dostac miesiaczke, lecz jej nei dostaje i bardzo sie boje! ;/ ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzziiizzzziii
hmmm a może wie ktoś co zrobić aby szybko pozbyć się miesiączki, żeby szybciej minęła? :) ratuujcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaiiiisa
21:58 [zgłoś do usunięcia] jolie24 (angie_kmaro@interia.pl) No wiec, ja wlasnie otrzymałam porade od pewnej pielegniarki aby przez dziesiec dni brac 1000mg witaminy C w tabletkach musujacych i zaraz po tym 600mg Calcium tez do rozpuszczenia. Po przestaniu po 10 dniach, okres powinien sie pojawic w tempie expresowym. W lipcu zeszłego roku przeczytałam ten post bo również szukałam sposobu na pokombinowanie trochę z terminem, gdyż wybierałam się na urlop z dość kiepskimi warunkami sanitarnymi, dlatego też okres w tym czasie był mi wyjątkowo nie na rękę. Zastosowałam się do powyższej porady i nie wiem czy to siłą sugestii czy to naprawdę działa, ale miałam przyspieszony o ponad tydzień i spokojnie się z nim "uporałam" przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramolikona
hej jestem tu nowa ja też mam właśnie wywoływaną miesiączke bo jestem po poronieniu 2,5 miesiąca i nie dostałam @ czuje że zaraz przyjdzie po luteinie, staram się o dziecko drugie. Kiedy powinna przyjść następna @ ? Czy to zależy od dni cyklu kobiety czy za 28 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala17
Cześć dziewczyny mam podobny problem.. ;( 2 tygodnie temu miałam z chłopakiem stosunek przerwany.. teraz okres spóżnia mi sie o 6 dni ;( strasznie sie boje niemoge mieć dziecka mam dopiero 17 lat ;(( dodam ze w tym miesiacu piłam alkohol w dodatku duzo paliłam.. czy to mogło spowodować przesuniecie sie okresu? Bardzo prosze o odpowiedz naprawde bardzo sie przejmuje.. a niemoge zebrać sie na odwage i zrobic test ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
rób test, minął już termin okresu, więc wynik powinien być wiarygodny. i niestety nie powinien Cię zdziwić dodatni. przerywany to żadna antykoncepcja, jeśli nie możesz/ nie chcesz teraz dziecka to trzeba pomyśleć o innej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
a okres mógł się przesunąć z wielu przyczyn. nie dowiesz się dopóki nie zrobisz testu. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha
Hej, kto mi powie o naturalnej metodzie przyspieszania okresu o 3-4 dni. W sierpniu mam wesele i akurat wtedy mi wypada @ zresztą tak miałam przez całe życie, co impreza to @. Ale w zeszłym roku na szczęście nie na imprezie gdy miałam @ zastosowałam wkładke i tampon i po godzinie wszystko przesiąkło razem z nakryciem na którym siedziałam, dlatego teraz nie chce ryzykować i na weselu co 45 minut latać do wc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja powinnam mieć okres 20 dni temu ale ze stresu i z upałów nie dostałam. przez 2 tygodnie pije herbate z czarnej malwy ale jak na razie nie działa. Myslicie ze mi pomoze? Mam dalej pić malwe czy radzicie wziąść luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcmer
A był seks ez zabezpieczenia a może test jak nie było to luteina na wywołanie jak ja nie dostawała okresu przez 20 dni to bym posiwiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką oczywistą przyczynę braku okresu wyeliminowałam, Nie było żadnego seksu:) Ja wiem czy moze to być spowodowane- stres i duży upał, miewam tak niekiedy. Ale chodzi mi o to, czy któraś z was dziewczyny piła przez taki długi czas tzn ok. 2 tyg. herbate z malwy, czy to faktycznie pomoze? bo jak czytam to większość z was dostawała juz po 2-3 dniu picia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniuleczka21
Kurczę mi również się spóźnia. Mam roczną córeczkę i około 1,5miesiąca temu kochałam się z mężem i w trakcie stosunku pękła gumka. Martwiłam się strasznie ale dostałam okres,,,tak jak być powinien ale szybko się skończył... a teraz jak już powinnam mieć go 7dni temu- nie ma nic. Normalnie zwariuje jak znowu zajdę w ciąże. Do tego studiuje zaocznie-szok. Ciekawe czy herbatka z malwy na mnie podziała;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×