Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ami27

NAJLEPSZE ODŻYWKI I MASKI DO BARDZO ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Polecane posty

Gość gość
Warto wypróbować odżywki z Seboradin, bardzo dobrze działają na skórę głowy i na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelinaewela
Moim zdaniem nic tak nie pomaga jak wizyta w salonie na profesjonalnym zabiegu odbudowującym i regenerującym zerwane mostki dwusiarczkowe (wynik tego włosom fundujemy) Ja u siebie w salonie stosuje system Replex który sprawdza się idealnie i Panie są bardzo zadowolone z efektów, widocznych juz po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kręcone włosy i to jest dopiero wyzwanie ;d z natury są podatne na zniszczenia i łatwo się przesuszają ;/ ostatnio zaczęłam testować nową maskę regenerującą Seboradin i jestem mega z niej zadowolona! I co mnie zdziwiło, jest w całkiem fajnej i przystępnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syliwasFuks
jest takie serum mocno regenerujące z serii venita salon z olejkami: arganowym z kiełków pszenicy i buriti, zawierające tez witaminy E, A, D oraz składniki mineralne które świetnie wzmacnia i nawilża włosy, poprawia ich kondycję, chroni podczas suszenia. Nie kosztuje dużo, a efekty sa szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik456
Ja stosuję maseczki z Ferramony i co jakiś czas wykonuję profesjonalną regenerację www.salonmagia.eu w moim salonie. Myślę, iż warto jest poświęcić nieco czasu oraz środków na to, by mieć piękne i zadbane włosy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSyllwiaWWa
Olejowanie jest super, mi uratowało włosy. Kupuję sobie w Auchan olejki Venity, sa moim zdaniem najlepsze, nie drogie a skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używałam Seboradin maskę regeneracyjną i dla mnie najlepsza ;) Nawet niespodziewałam się tak szybkiego efektu! Wygładza, regeneruje i nie obciąza włosów. Bardzo fajnie się u mnie sprawdzami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą odżywką jaką dotąd stosowałam to była odżywka firmy BIOVAX z olejkiem araganowym. Cudowny zapach i efekt ! Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odżywkę firmy Chantal. Wspaniały efekt, lśniące i gładkie włosy. Nie zamieniłabym tego produktu na żaden inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zewnątrz piękne w środku zepsute suki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazka_89
Ja osobiście mogę polecić odżywkę, która okazała się idealny do moich suchych włosów, pozbawionych życia i blasku: Aussie 3 Minute Miracle Moisture. Ma boski zapach, mogłabym wymieniać zalety tego kosmetyku, ale ten zapach... Nigdy nie spotkałam się, żeby kosmetyki do włosów miały tak obłędny zapach :) A tak poza tym to ten boski zapach długo utrzymuje się na skórze głowy i włosach, odżywka ma delikatną i lekką konsystencję, jest bardzo wydajna, nałożyłam krople wielkości jednozłotowej monety i moje średniej długości włosy były pokryte odżywką :) brak podrażnień, łagodna pielęgnacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym w jaki sposób nadać jeszcze odzywce mocy - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=727 Bo prawda jest taka, że korzystanie z kosmetyków to jedno, a inna sprawa to takie działanie, żeby maksymalizować efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie super skuteczna jest maska biovax bambusowa, naprawde pieknie pielegnuje wlosy i czyni cuda <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zaczęłam używać maski Hair Expert Mask marki New ANNA. Bardzo wygodny pojemnik z pompką. Włosy są fajnie nawilżone, przestają się puszyć, łatwo je rozczesywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola244
Ja ostatnio zaczełam używać maski mila do włosów. Włosy zaczęły mi się ładnie regenerować, bo od suszarki mi się strasznie porozdwajały. Dla mocno zniszczonych potrzeba dłuższej kuracji, ale efekty i tak są :) Ja kupiłam tutaj: http://www.fryzart.pl/firm-pol-1312446360-Mila.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie właśnie przyjechała maska kallosa blueberry, opinie ma niezłą, więc chętnie ją wypróbuję. Z tego co mam i co mogę polecić to taka maska nawilżająca z aloesem http://equilibrasklep.pl/sklep,produkt,intensywnie-odzywiajaca-i-regenerujaca-maska-do-wlosow-tricologica-200 Mam po niej piękne włosy, na koniec daję jeszcze na końcówki troszkę oliwy lub oleju arganowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wittoria
dla mnie najlepsze są maski Kallos i nic ich nie przebije, są mega tanie, a działają lepiej niż nie jedne droższe kosmetyki których próbowałam.. zamawiam je z Top Drogerii i używam jak odżywki po prostu, a czasem trzymam na włosach dłużej dla lepszego efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku aplikacjach Kallosa blueberry muszę powiedzieć, że maska jest ok, ale szału nie robi. Mam blond włosy, suche, zwłaszcza końce (wiadomo, lato, słońce) do tego pół roku temu dekoloryzacja. Ładnie pachnie, włosy są ładnie nawilżone, dociążone i jest w porządku, ale efekt nie utrzymuje się długo. Na szczęście maski jest dużo i jest tania, więc można stosować nawet jako odżywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika891
Dla mnie numerem 1 są szampony i maski Perfect.ME by JF Malcolm. Tutaj http://www.jestesdoskonala.pl można sobie o nich poczytać. Można dobrać odpowiedni produkt do swoich włosów. Obecnie jeszcze w Super-Pharm trwa konkurs, w którym kupując 2 produkty tej marki można wygrać m.in. Michael'a Korsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje na moje przesuszone rozjaśnieniami włosy maskę od New Anna Cosmetics - Expert Hair Mask. Rozczesywanie włosów jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Po nałożeniu zostawiam ją na 15-20 minut. Maska dobrze się spłukuje, a włosy bardzo przyjemnie po niech pachną, są nawilżone i w wyraźnie lepszej kondycji. Do tego bardzo wygodne jest opakowanie z pompką - aplikacja jest dużo przyjemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wielu ale moje najnowsze odkrycie to odżywki Montibello. Seria repair jest dla mnie jak znalazł, ale lubię testować różne kosmetyki więc pewnie niedługo spróbuje czegoś innego. Polecam też lekturę ich strony http://dietadlawlosow.pl/ można poczytać trochę o pielęgnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolony z suplementu Largomass - w szybkim czasie byłem w stanie zbudować mięśnie, oczywiście przy odpowiednim treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serniczek123
jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy to może je uratować ścięcie lub profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji jak inoar. Nie ma innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bzdura że nie idzie ich zregenerować! Jak popęka Ci np. skóra na rękach to też utniesz?-no nie! Ja kupiłam świetną maseczke glinke i olejek z których robie miksturę i wkońcu zaczęły mi rosnąć włosy i nie kruszą się mimo częstego prostowania na stronie evelona.pl https://evelona.pl/pl/p/YOUR-NATURAL-SIDE-glinka-niebieska-75g/45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyśś34
ja mega lubie maski biovax lbiotica, np ta z olejami albo bambusowa. sa wydajne, cudnie pachna i daja naprawde widoczne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×