Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ami27

NAJLEPSZE ODŻYWKI I MASKI DO BARDZO ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

Polecane posty

Gość gość
ja teraz używam duo packu arganowego i maski z inoar poleciła mi koleżanka i kupiłam na stronie inoar i powiem wam że rewelacja nie ma porównania co do kosmetyków z jakiś hurtowni fryzjerskich gdzie tam same silikony były a tu same olejki narazie nie zamierzam zmieniać pielęgnacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonee
Według mnie najlepsze są naturalne produkty. Jeśli wypadają mi włosy biorę skrzyp polny, a w przypadku suchych włosów i końcówek polecam naturalny olej kokosowy. Ja używam http://f.kafeteria.pl/temat/f12/zdrowa-dieta-p_5720083/39 .Kiedy już je nieco odżywimy, lepiej używac go tylko na końcówki bo bardzo natłuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaka
A może warto żebys tez spróbowała jakiegoś dobrego suplementu diety np Skrzypu polnego i pokrzywy z humavitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vveronikaa
Do bardzo zniszczonych włosów tylko profesjonalne kosmetyki fryzjerskie ! Odkad mi polecil je fryzjer to nie wyobrazam sobie uzywac innych <3 swietna jest cala linia regenerujacych kosmetykow z Waterclouds - szampon, odżywka, maska. Można kupic w internecie, maja tez strone na FB. Super jest to ze sa bez silikonow i parabenow wiec nie obciazaja wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikkk
Ja od ok dwóch miesięcy łykam kapsułki z pokrzywą i skrzypem polnym Humavit i widzę dużą poprawę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam już od dłuższego czasu pielęgnacji inoar i nie mam juz żadnych problemów ze skórą głowy i włosami, kupuje w salone u fryzjerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkaanana
Ja maski raz na tydzień nakładam ale też wspomagam sie pokrzywa i skrzypem polnym - też kupuje te kapsułki Humavit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiczkaa23
Moim zdaniem warto przejsc sie np. do Hebe, zamiast do Rossmanna, w Hebe jest o wiele wiecej kosmetykow fryzjerskich, a one jak zauwazylam lepiej dzialaja na moje wlosy. Ostatnio moje odkrycie to tez waterclouds.pl gdzie sa fajne, naturalne kosmetyki. Mam min. maske do mocno zniszczonych włosów, bardzo fajnie wygladza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat miałam problem z osłabionymi i wypadającymi włosami. Musiałam wprowadzić więcej minerałów do swojej diety oraz kupiłam szampon i odżywkę Biotebal do włosów, żeby je wzmocnić i zahamować nadmierne wypadanie. Przy regularności naprawdę działa i przynosi porządne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam maski do włosów Ducray oraz Vichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olexandra332
Ja ostatnio byłam w salonie l'oreal expert, pierwszy raz w życiu i zrobiłam sobie colorfulhair ze smartbond, czyli te kolorowe włosy z odbudową czy regeneracją, w każdym bądź razie to jest dodatek do koloryzacji mający na celu odbudowanie struktury włosa i faktycznie włosy były jak nowe :) Ładne, błyszczące, nie puszą się super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza maska jaką miałam to Henna i Aloes Wax Pilomax. Zdecydowanie wygrywają ze wszystkimi innymi maskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Wax Pilomax - niczego więcej nie potrzebuje by moje włosy były mocne, lśniące i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje od roku maskę do włosów z olejkiem z konopi i jestem bardzo zadowolona. Włosy są po niej miękkie i błyszczące. Zamawiam ją sobie na nasionamari przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam maskę biovax do suchych i zniszczonych. bardzo poprawiła mi kondycję włosów, ma fajny skład i zapach;) wypróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif Podrzucam ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fryzjerka mi powiedziała, że faceci łysieją, bo szorują ręcznikiem głowę po umyciu... smiech.gif Podrzucam ciekawe porady o tym jak dbać o włosy kręcone, by nie wyłysieć i nie mieć szopy na głowie: http://mlodzinadorobku.pl/jak-dbac-o-wlosy-kr econe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażkowa6
Moje włosy oprócz tego, że były zniszczone to dodatkowo intensywnie wypadały :( dlatego zdecydowałam się na biotebal szampon i odżywkę. Uznałam, że lepiej stosować takie duety jednej firmy. Na efekt czekałam kilka tygodni, więc bardzo niewiele, biorąc pod uwagę stan moich włosów. Stopniowo wypadało ich coraz mniej, obecnie są mocne i błyszczące. A i fajnie się rozczesują po myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frozik90
Dla mnie z odżywek to biotebal, bo zawiera żeń-szeń, biotynę i kilka aktywnych składników, które wzmacniają włosy, odżywiają je a przy dłuższym stosowaniu hamują ich wypadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina766
Sprawdź ofertę Great Lengths. Używałam ich masek i odżywek. Miałam bardzo zniszczone włosy i udało się - wszystko wróciło do normy, włosy odzyskały blask. Teraz myślę o przedłużaniu - jak widzę ich metamorfozy to serio jestem zaskoczona. Mam nadzieję, że udało mi się męża naprowadzić na gwiazdkowy prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieruska
Dla mamy kupiłam zegarek Festina w kolorze złotym, powinien jej się spodobać, gdyż jest niezwykle kobiecy. Szkoda, że nie można tutaj wstawiać zdjęć. Zegarek kupiony na stronie sklepu jubilerskiego https://kuck.pl/, gdzie jest spory wybór zegarków i biżuterii wielu znanych marek - Armani, Michael KORS, MAURICE LACROIX i wielu innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×