Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wilma2

nie jestem jego pierwsza

Polecane posty

Gość Marciiin
złośliwy jesteś ale ciężko, ale odreagowuje sobuie frustracje wynikające z tego powodu na niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
Marcin - rozumiem cie bo jestem w identycznej sytuacji:O i prawde mówiac nie wiem juz co robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
Marcin - rozumiem cie bo jestem w identycznej sytuacji:O i prawde mówiac nie wiem juz co robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
ale Wy jesteście chłopaki cioły a skąd wiecie, może one nie brały im w usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
mówię Wam, że najgorsza jest zdrada w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WAM POWIEM co robić. Znależć sobie śliczną wesołą małolatką i olaćć stare KURWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na litość
Marcin..znajdź sobie cnotliwą dziewczynę..będziesz wtedy usatysfakcjonowany.Może w międzyczasie dojrzejesz? Współczuje Twojej dziewczynie,to ona powinna Ciebie zostawić. Nie zapomnij ,że kobiety mają swoje sposoby na to by udać cnotliwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
mnie kiedyś przeszłość przeszkadzała ale teraz wiem, że nie powinno to przeszkadzać wiem, o co Wam chodzi, ale nie wiem jak Was przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
uprawialli seks oralny wyciagnąłem to od niej:O zresztą tak dobrze mi to robiła ze sam wyczułem ze ma doswiadczenie:O beznadziejnie mi z ta myslą. Moja miłość umiera przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciiin
...właśnie chyba zacznnę rozglądać się zajakąś małolatką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
Nano nie wykluczone, że ta śliczna małolata zrobi Cię kiedyś w konia Teraz dziewczyny są coraz cwańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na litość
...no dobra..zapomniałeś o analnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciiin
Opowiem Ci coś gorszego. Moja laska nie chciała mi zrobić loda bo stwierdziła że nie nawidzi smaku speermy, mimo że mi nigdy nie robiła. Wiesz jak się poczułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
jezu Marcin, serio współczuje...:O ja nie bede szukał malolaty bo nie jestem juz sam prawiczkiem, i nie moge wymagać juz dziwictwa od dziewczyny, byłem idiota zadając sie z laską co ma przeszłosć. Ja jak sobie pomysle ze moja kochana miała w ustach fiuta tego dupka to aż mnie trzęsie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
ja też jestem za czystością, ale pamiętajcie chlopaki, sami już też przestaliście być niewinni Dlatego jednak warto poczekać do ślubu- dotyczy to zarówno dziewczyn jak i chlopców. I nie śmiać się tu ze mnie :) No ale się nie udało niektórym, ale powtarzami jest to nic w porównainiu do zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
to przeszłość nalezy zostawić cieszyć się, że ona jest z Toba, a nie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciiin
A ja jak sobie pomyślę że w końcu i tak nnie zamierzam się z nią żenić to mi moje problemy przechodzą. Póki co do zabawy może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funka
malolaty sa teraz bardziej doswiadczone niz niejedna babka po 25. bardzo bardzo kiepski pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
Marciin, sam wiesz, że nie powinieneś mieć do niej takiego stosunku jaki masz, ale nie mam prawa Cię oceniać. A jak partnerka byłaby dla Ciebie dobra, taka co miała jednego partnera tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funka to potoczna opinia mające niewiele wspólnego z rzeczywistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
Marcin- uważaj abyś z nią nie wpadł bo wtedy bedziesz sie musiał żenić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marciiina
to czemu jestes z taka puszczalska?:O zadajac sie z takimi sam sobie wystawiasz zle swiadectwo:P nie mysl, ze hanba lezy jedynie po stronie Twojej dziewczyny, ze miala juz partnerow seksualnych przed Toba:P sam siebie hanbisz, zadajac sie z nia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet się nie hańbi tylko nabywa doświadczenia dla dobra swojej przyszłej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
Nano Starsze roczniki są wychowane w innej kulturze. Obserwuję koleżanki mojej młodszej siostry -co chwilę zmieniają chłopaka i ich związki wcale nie polegają na trzymaniu się za ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
dokładnie Marcin, ja juz z moja drugi miesiac nie sypiam, mimo ze jest atrakcyjna łapie mnie obrzydzenie. Umysł kłóci sie z sercem, jestem rozdarty. Świadomość tej przeszłosći mnie przytłacza.... aaaach szkoda mówic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra
nano-pierdolisz takie głupoty ze sie srać chce:O kazdy sie moze shańbić niezaleźnie od płci! Facet moze byc tak smao puszczalski jak kobieta. A to co ty gadasz to jakbym słuchał jakies szowinistycznej meskiej świni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciiin
...nawet gdybym wpadł to nie ożeniłbym się z nią. To już nie te czasy że masz zsoię żenić z kobietą az którą wpadłeś mimo że nie będziesz z nią szczęśliwy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marciiina
Nano- wypowiedzi marciina swiadcza o tym, iz uwaza on, ze jego dziewczyna jest jakas 'gorsza', juz w pewien sposob zhanbiona, dlatego nie chce sie z nia zenic:O a ja chce napisac i spytac czemu wiec sie z nia zadaje i sam na siebie przyjmuje jej hanbe?:O w koncu sa razem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa kilka tygodni spotykałem się z 16 letni.a dziewczyna nawet nie potrafiła sie całowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
no dobra To jak wcześniej z nią sypiałeś, to nie wiedziałeś o tej przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×