Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wilma2

nie jestem jego pierwsza

Polecane posty

Gość Nano burasie
na pewno nie ma skoro lize sie z 16tkami i uważa to za powód do dumy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuup
podniesc warto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilma2
no , panowie nam się tu rozgadali, a problem pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale jest i rozwiązanuie proble
mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilma2
czekać i nie mysleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregor29+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest jakieś rozwiązanie
problemu ale z punktu widzenia faceta a temat jest zupełnie inny i to kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam ten sam problem moj chlopak mial przede mna dwie a w oddatku swoj pierwszy raz przezyl z moja przyjaciolka z podstawowki..ja nie mialam juz z nia kontaktu 5 lat a z moim chlopakiem zaczelam chodizc w liceum i potem wyszlo wszystko na jaw ze ja znam,byl z nia i spal..ale jak mowi jej nie kochal mial 16 lat chcial tylkos prawdzic jak to jest..poza tym cos im tam nuie wyszlo i teraz ma do niej wstret...nie wiem czemu..ale cos nam jest ze soba dobrze i nie skresle tych 3 lat spedzonych ze soba bo zrobil cos przede mna..przeciez mnie nie znal nie mogl wiedziec ze mnie to za boli...nie jest niczemu winien bo nie bylo mnie przy nim jeszcse..dzieki temu moj pierwszy raz nie byl bolesny gdyz wiedzial jak sie zachowac..i to jest ten maly plusik ;) takze nie krzywdz go za to bo naprawde nie wiedzial ze cie kiedys spotka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś jego
pierwszą i może nie ostatnią. Lepiej o tym pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
podzielam powyższą wypowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzaa
;Mój mąż na rodziny nie potrafi utrzymać i nie martwi się że za mieszkanie nie płacone tylko martwi się bo miałam inneggo. Do określeń dziwka kurwa przyzwyczaiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego to facet ma utrzymy
wać rodzine. sama idź do roboty i utrzymuj, szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam coś powiem
No właśni Izzza chyba utrzymje tego dupka, bo on się głupotami zajmuje. Izza trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac ten topik...
dochodze do wniosku, ze dla zwiazku najwazniejszy jest seks, co z tego ze on cie kocha i ci poslubil: najwazniejsze ze mial kogos w lozku przed toba! Co z tego Marcinie, ze jestes ze wspanila dziwczyna przeciez ona nie jest dziewica!!! to jakis obled!!! zwiazke to nie tylko seks to wiele rzeczy, seks jest wazny i poprzednie doswiadczenia tez ale liczy sie calosc! generalnie proponuje wszystkim zebyscoe wyluzowali. sa gorsze rzeczy niz doswiad²czenie czy brak npprzemoc czy alkoholizm, ktore kobiety wybaczaja duzo latwiej niz poprzednie dpswiadczenia seksualne! I jeszcze jedno: to wy przed slubem nie rozmawialiscie o waszej przeszlosci??????????????????????????????? gDZIE U WAS JEST ZAUFANIE???????????????????????? kochasz kogos to kochasz gp calego razem z jego przeszloscia a jesli tak nie ejst to daj sobei z nim spokoj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na rodzinie własnym
gniazdku właściwie to kobiretom bardziej zależy. Choćby dlatego to one powinny utrzymywać rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn
W sytuacji w której narzeczona nie jest dziewicą to raczej nie powinna się spodziewać że jej przyszły mąż będzie sobie odmawiał przyjemnośći czy oszczędzał na dziewczynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45ITUIWCOP5904XCMPW
UPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×