Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lara 22

którą spacerówke???????

Polecane posty

mam pytanie do wszystkich którą spacerówkę wybrać bo raz wydaje mi się że ta lepsza a raz że tamta.i się już miesiąc zastanawiam i nie wiem.... http://www.allegro.pl/item107396602_chicco_ct_0_4_super_spacerowka_wysylka_gratisss.html czy http://www.allegro.pl/item107612266_nowa_spacerowka_chicco_ct_0_1_super_oferta_.html.oczywiscie sa różne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tej drugiej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tylko trzeba skasować z okna \".oczywiście\" - przybiera się przy otwieraniu, bo nie ma spacji ;) do mnie bardziej przemawia model drugi :) ja też brałam chicco pod uwagę tyle, że ct O.2 - w końcu jednak i tak wybrałam całkiem inną firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko peg perego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam graco ultima plus i jestem bardzo zadowolona, nie dosc ze bezpieczna to jeszcze leciutka i sklada sie latwo i malo miejsca zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie, dzieki za odzew prosze jednak o odpowiedzi dotyczace pytania czyli czy ladniejsza jest pierwsz czy druga , ja rozumiem ze inne tez sa dobre jednak ja sie zdecyduje na chicco.pozdrawiam i czekam dalej na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie odpowiadam
oba sa rownie okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj niewiem
pierwsza jest znacznie masywniejsza przynajmniej wizualnie, ale chyba pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breaker2
zdecydowanie ta 2-ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj wiek pasażera! dla młodszego - lepszy model z pałąkiem, więcej miejsca do spania i stabilniejsza konstrukcja, mieliśmy poprzedni model tej spacerówki i sprawdziła się doskonale (2002) jeśli dziecko ma powyżej roku, to odpowiedni będzie ten mniejszy wózeczek, ale pamiętaj, że to wózek przewozowy!!! nie nadaje się na dłuuuuuuuugie spacery, ten wózeczek jest następcą chicco london, do chicco london miałam więcej uwag krytycznych, ale ten nowszy model wygląda na znacznie ulepszony :) ja raczej wybrałabym ten większy, ze względu na wygodę dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak z drugim linkiem
Wklej poprawnie linka bo nawet skopiować go nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za opinie,mala ma 8 miesiacy ale spacerowke bedzie dziecku dluzej potrzebna, wiec mnie osobiscie ten pierwszy sie podoba bardziej, moze ktos sie jescze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za opinie,mala ma 8 miesiacy ale spacerowke bedzie dziecku dluzej potrzebna, wiec mnie osobiscie ten pierwszy sie podoba bardziej, moze ktos sie jescze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl nad tą droższą! skoro dziecko ma dopiero 8 miesięcy, w tej malutkiej nie będzie mu wygodnie :) widziałaś je \"na żywo\" czy tylko w necie? ta większa jest wygodniejsza i dla dziecka, i dla rodzica! zwłaszcza, że zimą przyda sięciepły śpiwór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby mis ta druga tansza tez ma spiwor, alejak tak to zamowie ta drozsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W śpiworku do mniejszej spacerówki dziecko jest ściśnięte jak sajgonka... jeśli możesz wydać więcej pieniędzy, to kup tę większą. Choć mieliśmy starszy model, był to jeden z lepszych wózków, jakimi woziliśmy dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem upierdliwa, jak akwizytor... ale przypomniał mi się jeszcze jeden istotny szczegół: amortyzacja! w tym większym wózeczku jest chyba możliwość ustawienia \"twardości\" zawieszenia! przynajmniej w jego poprzedniku była!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba ta pierwsza złozona ja bym taka kupiła dla mojej istotki ale mamy juz chico tech6 wiec chyba zrezygnujemy bo tez chcielismy spacerówke parasolnke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×