Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onnea

ZZO a tatuaz

Polecane posty

Bylam wczoraj na badaniu USG i lekarka mi powiedziala ze jak mam tatuaz na krzyzu to mi nikt nie zrobi znieczulenia epiduralem. Ale generalnie byla straaasznie niemila i mam nadzieje ze tylko chciala mnie postraszyc. Kto ma doswiadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co druga laska ma tatuaz na krzyzu a zadna nie miala robionego takiego znieczulenia? Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam duży tatuaz na krzyżu. 4 miesiące temu miałam ZZO. Anastezjolog obejrzał przed samą CC i stwierdził, że to żaden problem. Nie pytaj lekarza bo mi lekarka prowadzaca ciąże mówiła, że ABSOLUTNIE NIE MOŻNA... A anastezjolog stwierdził, że nie ma przeciwskazań. Lepiej skonsultuj to z anastezjologiem bo On sie na tym zna i to jego praca... ginekolog ma na ten temat raczej ograniczona wiedzę i zapewne sugeruje się powszechnie znanymi opiniami. :O Poza tym zależy to chyba od anasezjologa. Mój wbił się centralnie w tatuaż. Dodam, ze nie było problemów zarówno podczas znieczulenia jak i negatywnych skutków po nim... Głowa do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komentarz. To jednak chyba faktycznie indywidualna sprawa anestezjologa, tyle ze w szpitalu jest ich paru a nie wiadomo ktory bedzie mial dyzur kiedy przyjade rodzic. No nic i tak nie wydumam, tylko zdam sie na szczescie. mam nadzieje ze mi sie trafi jakis bardziej rozgarniety lekarz niz przed paroma dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×