Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaa5

Malowanie i pielęgnacja paznokci.

Polecane posty

Witam serdecznie. Osobiście wydaje mi się, że zawsze sprawdzonym rozwiązaniem jest udać się jednak do profesjonalnej manicurzystki często można skorzystać z usług kosmetyczki, a co za tym idzie większość salonów jest połączona z salonami fryzjerskimi więc można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, ale wracając do kosmetyczni ona zrobi Ci paznokcie w odpowiedni sposób. Położy ci hybrydę, która będzie się długo trzymała, na pewno dłużej niż tydzień ja robię sobie sama i mi się utrzymuję ponad dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maluje lakierami z golden rose- ice chic :) sliczne kolory, idealne na lato :) i dlugo sie trzymaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie używa się odżywki new nails i to wystarczy dla solidnej kondycji paznokci. Płytka nie potrzebuje wieczności dla solidnej kondycji, tylko totalnuch podstaw i wtedy to wszystko dopiero powinno wyglądać jak należy. Nie oczekujcie cudów z niczego - nie otrzymacie ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregatta
ja zawsze się wkurzałam jak pomalowałam paznokcie i zawsze gdzie dotknęłam i musiałam malować od nowa, albo siedzieć godzinę bez ruchu, dlatego musiałam kupić coś, co przyśpieszy wysychanie lakieru, zdecydowałam się na ODŻYWKA INSTA-DRI TOP COAT. Przede wszystkim fajnie nabłyszcza oraz przyspiesza wysychanie lakieru. Lakier trzyma się pod nim zdecydowanie dłużej. Paznokcie pięknie się błyszczą, są suche po 30 sekundach tak jak obiecuje producent, więc naprawdę to bardzo ułatwia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkąd dostałam lampę LED w prezencie robię tylko manicure hybrydowy. Stosuję różne lakiery, ale teraz chcę kupić firmy http://neess.pl/ . NIe są drogie a podobno wydajne. I paznokcie na prawie trzy tygodnie są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nandii
Wszelkie potrzebne rzeczy do pielęgnacji paznokci znajdziecie na stronie https://www.finefactory.pl/ od dawna się tym zajmują i produkty, które mają w ofercie są dobrej jakości. Gwarantuję, bo sama zamawiałam do mojego gabinetu sporo od nich i jestem zadowolona. Nawet rabat można dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×