Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaa5

Malowanie i pielęgnacja paznokci.

Polecane posty

oj, ale przecież właśnie to miałam na myśli pisząc wcześniejszego posta :) tylko żeby nie zarzucać komuś że poleci nam super lakier, a on nie okaże się tak trwały jak u tej osoby. Wszystkiego trzeba przekonać się na własnych pazurkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama coś o tym wiem. Ale to tez trzeba powiedziec ze trwałoś lakieru tez zalezy od tego co robimy codziennie w domu. czy zmywamy naczynia, czy stukamy w klawiature. To sa czynniki które też decydują czy lakier bedzie trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. I teraz jeszcze mało tego - kazdej z nas zalezy zeby wybrac naprawde dobry i trwały lakier, taki który w 100% spełni nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i też trzeba wziąć to pod uwagę, gdy na opakowaniu czytamy : trwałość tydzień czy tam dwa tygodnie - bo to nie uwzględnia np. zdzierania tapety, zmywania sterty naczyń i długich kąpieli ;) często słychać takie oburzone głosy, że jakiś lakier to chała a często ma to niewielki związek z samym produktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mało kiedy opinie ogółu się sprawdzają w sumie, najlepszą weryfikację robią moje własne paznokcie tak czy siak :) albo się polubią z lakierem albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, chyba żaden kosmetyk aż w takim stopniu jak lakier do paznokci nie wymaga testowania na sobie, bez słuchania sugestii innych :) tzn. odnośnie trwałości, bo już np. szybkość schnięcia, intensywność koloru czy połysk to już takie kwestie którymi można się posugerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja polecam, i to naprawde szczerze. Super lakiery, z których jestem naprawde bardzo zadowolona. I na lato kolorek mietowy jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z tym miętowym kolorkiem? sama go rozważam, ale wiem że różne kolory mają różne poziomy krycia :) wygląda tak jak w buteleczce czy na paznokciach jest intensywniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście tyle teraz nowinek na rynku, że jest w czym przebierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama maluje paznokcie= Miracle Gel i nie chce powtarzac tego co mówicie ale fakt jest taki ze naprawde dzialanie jesli chodzi o trwałośc jest numerem jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory malowałam tak średnio co 2-3 dni ale teraz juz wiem ze spokojnie mozna to zmienic z takim wlasnie trawałym lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunch
to ja się jeszcze pochwalę, że na stopach wytrzymał prawie cały dwutygodniowy wyjazd :) oczywiście buty cały czas odkryte, ale miło się zaskoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez to super rozwiązanie na lato, bo na urlopie nie musimy sie stresowac i zabierac ze sobą lakierów na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crunch
no to prawda, w sensie - zawsze zabierałam lakiery i to nie był jakiś tam problem, tylko kiedy jestem w pięknym miejscu to tak średnio mi się widzi zamykać w pokoju i czekać aż paznokcie wyschną :D więc i tak zwykle chodziłam z obdrapaną płytką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oszczedzacie, to pewne. Bo ile przeciez za taki manicure zapłacicie u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt, zawsze przed wyjazdem wszystkie drobne przyjemności 'przewalutowuję' sobie na euro i np. zamiast takiej wizyty u kosmetyczki kupuję sobie w grecji grillowaną ośmiornicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123665

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MNie tez odpowiada ten lakier, do tego duży pędzelek na pewno jest bardzo wygodny i fajni sie naklada nim lakier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do malowania paznokci to rzeczywiście trzeba się wprawić, kiedyś sama miałam z tym problemy a teraz idzie bardzo szybko :) tylko to wysychanie;/ zawsze gdzieś coś zaczepie... ale kupiłam sobie ostatnio taki specyfik przyśpieszający wysychanie i jest naprawdę ok, ale ma niebieski barwnik i nie nadaje się do jasnych kolorów. Coś za coś :) muszę spróbować tego Rimmel 60seconds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie własnei taki żel na paznokciach, mnie sie wydaje ze wyglada on o wiele bardziej elegancko niz np. taki tradycyjny. No i wielki plus za to ze tak długo sie utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram sie też odpowiednio dbac o paznokcie i regularnie je wzmacniam różnymi odzywkami. Polecam szczególnie te od Sally Hansen. Uratowały moje łamiące sie i słabe paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobei też mysle ze wazne jest to aby użyc odpowiednią odżywkę do paznokci. W moim przypadku te od Sally Hansen sa naprawde dla mnie takim numerem jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylinka
Czego używacie do wygładzania paznokci? Mam na niektórych takie nierówności, które brzydko wyglądają pod lakierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralla
Zalezy od tego na jaką wygodę chcesz sobie pozwolić. Można zwykłym pilnikiem z seri 4w1 albe to wymaga troche czasu i wprawy. Albo kup sobie taki elektryczny pilnik do paznokci , Scholl taki ma. Wtedy bez problemu wypiłujesz, wygładzisz płytkę i wypolerujesz ją. Największą robotę pilnik zrobi za Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralla
Ten olejek jest z tej samej serii co pilnik, który kupiłam. Widziałam że teraz na jedno i drugie w Rossmannie mają wyprzedaż to może sobie dokupie do kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby lakier lepiej się trzymał najpierw dobrze jest wypolerować płytkę paznokcia i potem przetrzeć ją octem jabłkowym. Wtedy lakier lepiej przylega. Ale pod zwykły lakier najlepiej też nałożyć odżywkę, żeby ochronić paznokcie przed złym wpływem lakieru, no i wtedy sam lakier później dużo łatwiej się zmywa. A co do skórek to też często maluję po nich, ale zwykle wystarczy potem ręce chwilę wypoczyć w ciepłej wodzie i lekko zeskrobać lakier ze skórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×