Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Gość KasiaK *
http://ania1701.wrzuta.pl/audio/xt1tYkBS1f/brakuje_mi_ciebie Przemysław Gintrowski ---> Kołysanka z Tato Jessy ---> Dancing in the dark Jessy ---> Look at me now Leona Lewis ---> A moment like this :) Bob Sinclar ---> Together Sumptuastic ---> Niepotrzebni Bob Marely ---> Baby i love your way New found glory ---> Kiss me My Chemical Romance ---> I'm not okay The Used ---> The bird and the worm Ras Luta --> Mała Burdel ---> Tęsknie za tobą :) Ewa Farna ---> Zamknij oczy Ewa Frana ---> Razem sam na sam Danny ---> If only you Denis ---> Miłość i łzy :) Gosia Andrzejewicz ---> Miłości nie mów nie Secondhand Serenade ---> Vulnerable :):) Secondhand Serenade ---> Your call :):) Secondhand Serenade ---> I hate this song :):) Secondhand Serenade ---> It's not over :):) Secondhand Serenade ---> The last song ever :):) One Republic ---> Stop & Stare Myslowitz ---> Chciałbym umrzeć z miłości !! Pozdrawiaaam ..! :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klim3r
Bo to miłosc polaczyla nas ...... itk. Ktos kojazy ? kontak plss gg 6479728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś nikomu nieznany
Dżem- Chce Ci Coś Opowiedzieć Nigdy nie wyszła piękniejsza piosenka o miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> konvalina happysad? nie wszystkie. jakbyś dobrze słuchała, wiedziałabyś, że poruszają oni głównie sprawy polityczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek =D
Jeden Osiem L - Powodzenia Jeden Osiem L - Przyjaźń PIH - Cokolwiek PIH - Nigdy już nie wróci DJ Cammy - like a rose DKA - Pamietam o Tobie Weroniko Edyta Bartosiewicz - przemokniete serca miast Friends - Naucze Cie Zyc IGA PORADA - Byles Dla Mnie Wszystkim W Co Wierzylam Jeden Osiem L-Życie daje ci szanse Peter - Tak bardzo Cię kocham Polski Hip Hop- Jeden osiem l - jedno jest zycie Stok - Chce Cie Stok - Warto Żyć Mandy Moore - Cry WWO - Uważaj jak tańczysz Sumptuastic - List Do Ciebie Synonim ZP - Dziękuję Synonim ZP - Znów mi się śnisz Squarex - Zakochałam się w Tobie Sławek Uniatowski - Kocham Cię Sandra i Peja - Kiedy proszę Rihanna - Cry Monika Brodka & Ania Szarmach-Obejmij Mnie Kasia Lesing - Wielki ogien PZDR ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Migotka *
Nie kłam kochanie - Ewelina Flinta i Łukasz Zagrobelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke_z_innej_beczki
hej!! szczerze polecam piosenki z dwóch poniższych musicali: Taniec wampirów("na orbicie serc", "Umarł Bóg") , Romeo i Julia("boje się", "Świetlista noc"). W czasie pełni takiej jak dziś- nieocenione. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaśna
Najpiękniejsza jest piosenka E. Flinty i Ł. Zagrobelnego "Nie kłam że kochasz mnie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnimeX
Ja uwazam ze najleprza najpiekniejsza piosenka to Seweryn Krajewska- Wielka Milosc!!!!!! poprostu wspaniala piosenka o milosci, poplakac sie idzie....zwlaszcza gdy sie tak bardzo kocha...:( POLECAM!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiinnniia
dla mnie najpiękniejszymi piosenkami o miłości są: Piasek - Imie deszczu Patrycja Markowska - Świat sie pomylił Sumptuastic - Kocham Cie Iga Porada - Mały książe i roża szczególnie ta ostatnia jest sUpeRr!!! polecam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia2222
rh+ - poprostu miłość najlepsza POLSKA piosenka o miłości!! jest cudowna i niepokonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsenik78
Poszukuje juz ponad rok piosenki ktora byla na moim weselu niestety nie zna tytulu ani wykonawcy wiec moze pomozecie ref jest taki; A kiedy nadejdzie proby dzien czy wtedy nie zawiedziesz sie.... Prosze jesli ktos to ma to dajcie linka. Z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśśśśśśśśśq.
Dla mnie, to tak : Varius Manx - Ona ma siłę Verba - Wczoraj Urszula - Anioł wie Verba - Lepiej nie Myslovitz - Wieża Melancholii Dżem - Do Kołyski Iga Porada - Mały książe T.Karolak - Zabiorę Cię właśnie tam . no to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to
mi się ostatnio spodobała piosenka zespołu Łzy - niebieska sukienka polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna piosenka nie polska
O nic nie pytaj (bo nie pytam ja) Pawła Kukiza z projektu yugoton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia__zakochana
leona levis-better in time hania stach ma tez sliiiiiiiiczne pioseneczki ta pierwsza wiem ze nie polka ale piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówa294
oj mam tego bardzo dużo :) wymienię trochę ;) chociaż spora czesc juz jest z mojej listy to wymieniam te co się być może nie powtórzyły... Georginia Tarasiuk- Zakochałam się ; Niedorosła miłość Verba-Świat zapomniany ; Jesteś wspomnieniem ; Możesz pójść ; Miłość zabija Uniwerse&Bajm- Błagam wróć Sixteen-Obudź we mnie swoją Wenus Bezimienni-Nigdy nie zapomne (szczególnie polecam) Katarzyna Groniec-Brzydka ona,brzydki on Feel-Jak anioła głos Uniwerse-Nie wiem czy to miłość Edyta Górniak-Dumka na dwa serca Farba-W strugach deszczu Bajm-Krótka historia Paparazzi-Czy rozumiesz to Lista jest długa i szeroka,bo teraz praktycznie każda nuta opowiada o miłości:) Mam jeszcze dwie angielskie piosenki które wręcz kocham : Nickelback-Far Away :( ... Leona Lewis-Keep Bleending

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiak
szukam od pewnego czasu piosenki co jest bardzo trudne gdyz nie wiem kto ją śpiewa wiem tylko ze kobieta i nie znam dokłądnego tytułu wiem tylko że jest to wolna polska piosenka w refrenie mająca słowa" ... nie mogę żyć bez cieeebie" błagam pomocy jesli komuś coś świta to błagam piszcie z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówa294
Hmm... Shazza - Jestem Zakochana albo może Gabrysia Krajewska-Miłość? Hmm a pamiętasz coś jeszcze co było w refrenie lub kawałek zwrotki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiak
Udało mi się znaleść tą piosenke:) to Blue Cafe - czas nie będzię na nas czekał :) ale dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adushiaa
ja nie wiem co wy macie za mzyke.. same znane.. a ja ci dam inne.. *magda - nigdy więcej.. *pin - bo to co dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka *
no to tak: Urszula- dziś już wiem edysta górniak- kiedy tęknie Farba- chce tu zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatek198820
hm dużo jest fajnych piosenek i to w dodatku Polskich np.georgina Tarasiuk- Nie w czas, Dłoń, PWRD-Zawrót Głowy. Edyta Górniak-List,Zapomnieć Ciebie.Lustro. Blue Cafe-Czas nie bedzie na nas czekał. LOGO-Za Twój czuły szept Bajm-Krótka Historia.Lady Pank-Zawsze tam gdzie Ty Pin- Niekochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otojestemja
Polskich piosenek o miłości jest duuuużo :) Oto moje propozycje (podaje różne, z wszystkich gatunków ;-)) : - D-Bomb - Koniec - Disco polo - Będę czekał na Ciebie - Rh+ - Po prostu miłość - Sekret - Kocham Cię tak - Poparazzi - Bądź jawą nie snem - Top One- Granica - Verba&Bujakiewicz - Chłodny deszcz - Piasek&Mandaryna - Idę przez deszcz - PiH - Nigdy już nie wróci - DNA-GAL - Przepraszam - Sumptuastic - Odnajdziesz miłość - Sumptuastic - List do Ciebie - Sumptuastic - Bo mam Ciebie - Sumptuastic - Gdyby nie Ty - Kindla - Oddaję Ci wolność - IRA - Bez Ciebie znikam - happysad - długa droga w dół - happysad - mija nas czas - myslovitz - chciałbym umrzeć z miłości - Perfekt - nie płacz Ewka Polecam ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaa.
C&A - Te chwilee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka P-ń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka P-ń
Polskie hm... no więc tak: - Gosia Andrzejewicz "Zanim powiesz" - Iga Porada "Mój książe Rózany" - Farba "Chcę Tu zostać" - RH+ "Poprostu miłość" - Patrycja Markowska "Pożegnanie" - Gosia Andrzejewicz "Lustro" - Doda "Rany" - Doda "Dla R." Wymieniłabym więcej ale cóż to sa te najważniejsze!!! a zwłaszcza 2 piosenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×