Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waniliowa mandarynka

Piękne polskie piosenki o spełnionej i niespełnionej miłości...

Polecane posty

Gość tysiaaaaaa
gdziekolwiek jesteś BRODKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
ISA - Raz jeszcze http://www.speedyshare.com/964467147.html Seweryn Krajewski - Wielka miłość http://www.speedyshare.com/581249852.html Kasia Rodowicz - Tańcz mnie po miłości kres http://www.speedyshare.com/607795954.html Kasia Rodowicz - Będę http://www.speedyshare.com/345852689.html Rh+ - po prostu miłość http://www.speedyshare.com/240789410.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus324
Łzy>>Troche wspomien tamtych dni... Łzy>>Niebieska sukienka Verba>>kicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywinieta wagina
teraz fajny leci na antryadio, Nosowskiej - pojecia nie mam jaki tytul ale swietny tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
ciesze sie ze skorzystalas.Mam nadzieje ze nie tylko Ty;)szkoda ze ja jedna daje linki do utworkow;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska222
najpiekniejsza piosenka to uniwers bo to taka piekna milosc.. jestem w ciazy a jestem bardzo mloda:( ojciec dziecka nie chce znac ani dziecka ani mnie:( a ta piosenka opowiada wlasnie o narodzinach dziecka.. sliczna piosenka! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka665 xD
Kaja Paschalska - Nie Chcę Żałować [Gdy Odejdziesz] Kaja Paschalska - Dla ciebie Kaja Paschalska - Za soba Paula Ignasiak - To Tylko Miłość Feel - A gdy jest już ciemno Kaja Paschalska - nie ma miłości Ania Szarmach-Gdy Cie Nie Ma UNIWERSE - 03 - Zostań ze mną Stachursky 'Tylko Ciebie Naprawde Kochałem' Bez_cenzury-do_dupy_(w_refrenie_setka)-41st kasia cerkwicka-SOS Natalia Kukulska - Cicho Ciepło(1) Emi - Tylko ciebie chcę (1) ok starczy ;)) hehe ... 3Majcie sie ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani w co powinnam jak wejde w link żeby ściągnąć? Pomoze ktoś? Bo klikam gdzie się da i nic mi nie wychodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anngel
hm nie ma nic prostszego niz sciaganie piosenek ze speedyshare. kliknij w link jak Ci sie otworzy stronka,to lewym przyciskiem myszki kliknij na tytul piosenki zapisz i to tyle,masz juz piosenke na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle co doszłam to prawym ale jednej ściągnęła sie sekunda a ten link dżemu jak odtworzyłam to sie okazało ze pół piosenki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mam moze ktos
jakies fajne piosenki o milosci ale w rytmie hip-hopu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLaNe
Słuchajcie.. Please pomóżcie mi wybrać jedną w miare fajna piosenke o miłości żeby ją zaśpiewac na walen tynki w sql.. Taka w miare dynamiczna albo cos o wolnosci.. please o szybka odp.:D a tak przy okazji moja ulubiona piosenka o miłości jest Farba-Chce tu zostac i Marylka Rodowicz- Sing sing. pzdr.;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomoglybyc
NOFF - Nie mam nic Hunter - Pomiędzy niebem a piekłem ewa farna - tam gdzie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos ma i moze mi przeslac? Urszula Olek Urszula czeska bizuteria Urszula perla varius manx smak czerwonego wina przemyk az po grob przemyk ten taniec gin z tonikiem jopek Justyna steczkowska tatuuj mnie Bądź ty mi dobrym... - Kazimiera Zawistowska zywioly moja dziewczyna jest czarownica Urszula listonosz z niebios starnawski dla ciebie lato przemyk nie spaceruje nago przemyk nie kochaj bo kochac gawlinski modlitwa do slonca gawlinski nie zabijajmy choc siebie Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualna lista poszukiwanych: Urszula Olek Urszula czeska bizuteria Urszula perla lombard po co jestem dla ciebie deligh wypowiem twoje imie deligh blekit Bądź ty mi dobrym... - Kazimiera Zawistowska starnawski dla ciebie lato przemyk nie spaceruje nago przemyk nie kochaj bo kochac gawlinski modlitwa do slonca gawlinski nie zabijajmy choc siebie solaris i juz zawsze tak bedzie ocean tobie tego cchce owal/emcedwa Szybko spotkalam sie z odzewem, dziekuje! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaK *
Kindla---> Znam Tylko Twoje imie Kindla---> To nie tak maiło być Kindla---> Jeszcze wierze Kindla---> Z kimś takim jak Ty Kindla---> Za późno Kindla---> Oddaję Ci wolność Isa---> Raz jeszcze Czerwone Gitary---> Senny szept Seweryn Krajewski---> Najpiękniejsza Seweryn Krajewski---> Miętowe pocałunki Pin---> Bo to co dla mnie Pin---> Wina mocny smak Pin---> Odlot Aniołów Pin---> Miłość tak piękna Kancelaria---> Zabiorę Cie właśnie tam LO27---> Kiedy chcesz Verba---> Nic więcej Verba---> Młode wilki I Verba---> Młode wilki II Verba---> Młode wilki III Verba---> Młode wilki iV Verba---> Słuchaj skarbie Verba---> Noc mówi dobranoc Verba---> Miłość Verba--> Widziałem Twoje oczy Verba---> Bez Ciebie świat Verba---> Wiem jak to jest Verba---> Twoja seksualność Vir---> Trzy dni Vir---> Nie mów że nie kochasz Waldek Goszcz---> Orfeusz Wilki---> Niech mówi serce Zalef---> Znikam ACDI---> Tylko Ty kochanie Chłopcu z placu broni---> Kocham cie Chłopcu z placu broni---> Miłość od pierwszego wejrzenia Chłopcy z placu broni---> Szukałem Ciebie Coma---> Leszek Żukowski Coma---> Nie tylko dla ciebie Dwa Plus Jeden---> Windą do nieba Dżem---> Wehikuł czasu Dżem---> Do kołyski Dżem---> Tylko ja i Ty Dżem---> Dzikość mego serca Edyta Bartosiewicz---> Jenny Edyta Bartosiewicz---> Skłamałam Edyta Bartosiewicz---> Zegar Edyta Bartosiewicz---> Sen Eldo---> Plaża Eldo---> Chodź ze mną Farba---> Zagubiony Książę Farba---> Gdyby nie Ty Flexip---> List Gabriel Fleszar---> Kroplą deszczu Gabriel Fleszar---> Bilet do nieba Georgina Tarasiuk---> Niedorosłą miłość Georgina Tarasiuk---> Pierwszy raz Georgina Tarasiuk---> Czekam wciąż Gosia Andrzejewicz---> Lustro Gosia Andrzejewicz---> Siłą marzeń Gosia Andrzejewicz---> Tęsknota Gosia Andrzejewicz--=> Kocham Cie Goya--> Mój Goya---> Smak Słów Goya---> Jeśli będę taka Goya---> Bo ja Grabaz i Strach na Lachy---> Mamy tylko siebie Harlem---> Kora Hey---> Mimo wszystko Hey---> To tu Human---> Słońce moje Ich Troje---> Perfekcyjna miłość Ira---> Bezsenni Ira---> Mocny Ira---> Wiara Ira---> Ona jest ze snu Ira---> Bez Ciebie znikam Jerzy Połomski---> Daj Kaja Paschalska---> Tylko Ty Kasia Rodowicz---> Jak Mgła Kasia Groniec---> Mały Książe Kobranocka---> Dotykaj delikatnie Kuba Badach---> Znaki na niebie Kuba Badach---> Gdyby nie Ty Kuba Badach---> Nowy Świat Logo---> Za Twój czuły szept Łukasz Zagrobelny---> Nieprawda Maciek Starnawski---> Ostatni raz Maciek Starnawski---> Nie mja takich gór Maciek Starnawski--> Gdzie jest ten świat Magda Nicolas---> Zbuntowany anioł Pc Park---> Klatka PIH---> Nigdy już nie wróci Piasek---> Teraz płacz PWRD---> Zawrót głowy Ptaky---> Rzeka RH+---> Po prostu miłość Seventeen---> Niezwyczajna miłość Sławek Uniatowski---> Kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaK *
Feel---> A gdy jest już ciemno Feel---> Pokaż na co Cię stać Feel---> You may keep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaK *
aaaa jeszcze mi się przypomniało... Ras Luta & Grizzlee---> Dotknąć Cię Mariusz Totoszko---> Zatrzymać czas :) Krystyna Giżowska---> Przeżyłam z Tobą tyle tal :P A może teraz coś z zagranicznych!!!!!!:-) Bo też są sweetaśne... :*:*:* J-Entercom---> Kiss Plain WhiteT`s---> Hey there delilah Nelly Furtado---> Say it right Nelly Furtado---> Do it Kelly Klarkson---> Breakaway Monrose---> Even heaven cries 2 Pac---> Dear Mama 3 doors down---> Let me go ATB---> Feel alive DHT---> I miss you Aerosmith---> Cry Akon---> Sorry, blame it on me Akon--=> Don`t matter Akon---> Mama africa Akon---> I try so hard Alexia---> Summer is crazy Alicia Keys---> Falling Alicia Keys---> You don`t knoe my name Alsyn---> That`s when i love you Backstreet Boys---> As long as you love me Basic Element---> I`ll never let you know Bob Marley---> Is this love Bryan Adams---> Heaven Cassie---> Is it you :) Cassie ft. Ray-j---> Me and you Cassie ft. Ryan Leslie---> Kiss me Christian Waltz---> Wonderchild Ciara---> Get up Ciara---> Like a boy Craig David--> All the way Creed---> Don`t stop dancing Dj Dean---> It`s a dream Dj Krissy---> Welcome to the party Dj Maurice---> I kiss your lips Eamon---> Fuck it Enrique Iglesias---> Hero Enrique Iglesies---> Do you know Ros Ramazotti---> Solo Ieri Exterminal---> I miss U I love U Fabolous ft. Ne-Yo---> Make me better Fancy---> Flame of love Helene Rask---> No love Hellogoodbye---> Here Hilary Duff---> Sweet sixiteen :) Hilary Duff---> Someone Hilary Duff---> With love HIM---> Join me HIM---> Love you like I do Hoobastank---> The reason :) James Blunt---> You`re beautiful Jagged Edge---> He can`t love you like I can Janet Jackson---> That`s the way love goes Jay Delano---> Rockstar Jay Delano---> Close to you Jay Delano---> Just like me Jed Meleda---> Changes in my life Joe Cocer---> You are so beutiful Josh Garbon---> She`s out of my life Lemar---> What about love Lemat---> Time to grow Leo Sayer---> When i need you Lifehouse---> Everything :) Lifehouse---> Take me away Lifehouse---> I can`t keep me ayes Lifehouse---> Only one Lifehoue---> Sick cycle crousel Lifehouse---> You and me Lucas Ptara---> And she said Lucas Silvas---> Love of my life Mandy Moore---> Cry Mandy Moore---> Only Hope Mark `Oh---> Because I love you Mary J Bilge---> One love Mary J Bilge---> Be without you N`Sync---> Tearin` up my heart N`Sync---> This I promise you Ne-Yo---> So sick Ne-Yo---> Sexy love Ne-Yo---> Because of you Ne-Yo---> Don`t get down like that P. Diddy---> Last Night Sandra---> Everlasting love Us5---> Come back to me baby Us5---> One night with you Us5---> Just because of you Us5---> I can`t sleep Mogłabym jeszcze pisać i pisać... ale już mi się nie chce:P Pozdrawiam:* Miłego słuchania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one of beautys daughters
ziyo 'magiczne słowa'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze mi pomoc choc z tymi? Urszula Olek Urszula czeska bizuteria Urszula perla lombard po co jestem dla ciebie Bądź ty mi dobrym... - Kazimiera Zawistowska starnawski dla ciebie lato ocean tobie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K. Ceee ..
1. Bebe Lilly - Ty jesteś moim skarbem wiesz. 2. Sumptuastic - Kołysanka 3. Sumptuastic - Gdyby nie Ty 4. Sumptuastic - Niepokonani 5. Sumptuastic - Niebo bez Ciebie 6. Sumptuastic - Dla Ciebie 7. Synonim ZP - dziękuje 8. Synonim ZP - Znów Mi Się Śnisz 9. Feel - Gdy jest już ciemno 10. Farbaa - Chce tu zostać. 11. Verba - Słuchaj Skarbie 12. Verba - Moglismy 13. Verba - Młode Wilki (wszystkie części) 14. Verba - Noc mówi dobranoc 15. Emi - Tylko Ciebie Chce 16. Natalia Kukulska - im więcej Ciebie 17. Gosia Andrzejewicz - Cud 18. Gosia Andrzejewicz - Lustro 19. Gosia Andrzejewicz - Trudny Wybór 20. Gosia Andrzejewicz - Nieśmiały chłopak 21. Gosia Andrzejewicz - Słowa 22. Gosia Andrzejewicz - Tęsknota 23. Maciej Silski - Póki jestem 24. Lady Pank - Zawsze tam gdzie Ty ;** 25. Stok - Wszystko kim dla mnie jestes 26. Stok - Wyznanie 27. Stok - Tylko Ty Kochanie 28. Stok - Przeznaczenie 29. Stok - Spóźniona Walentynka 30. Stok - Myśle o Tobie 31. Stok - Tylko ty jedyna 32. Patrycja Markowska - Świat się pomylił 33. Patrycja Markowska - Tak o Mnie walcz 34. Hania Stach - Dziwne ze Cię kiedyś nie znałam 35. Natalia Oreiro - Me muero de amor 36. Gosia da Luxe - Hipnotyzuj mnie 37. DKA - Pamietam o Tobie Weroniko 38. DKA - Poprostu Ty 39. DKA - Wybacz 40. Edyta Górniak - Nie prosze o wiecej 41. Urszula - Anioł Wie 42. Mezo - Mamy siebie 43. Mezo - Sacrum 44. Liryczni Mordercy - Skradne Cię Kochanie 45. Liryczni Mordercy - Tak idealni 46. Liryczni Mordercy - W Twoich Ramionach 47. RH + - Poprostu Miłość 48. Doda - Katharsis 49. Doda - 2 bajki 50. Doda - Dla R. 51. Doda - Nie zawiedź mnie 52. Doda - Gdyby nie Ty 53. Owal - Spokojnie 54. Monika Brodka - Ten 55. Monika Brodka - On 56. Monika Brodka - Dziewczyna moego chłopaka 57. Monika Brodka - Miałeś być 58. Monika Brodka - Znam Cię na pamięc 59. Natalia Kukulska & Andrzej Piasek - Jestes blisko mnie 60. Queens - Od A do Z 61. Mandaryna - Ide przez deszcz 62. XO feat Gemini - Od ciebie o krok 63. WILKI - Na Zawsze I Na Wieczność 64. Urszula - Dzis juz wiem 65. Kaja Paschalska - Tylko Ty 66. Piotr Rubik - Psalm dla Ciebie 67. Piotr Rubik - Niech mówią że.. 68. Pin - Bo To Co Dla Mnie 69. Piasek - Noc płacze deszczem 70. LEONspg - Od Kiedy Cie Poznalem 71. Goya - Tylko mnie kochaj 72. Edyta Górniak & M.Szcześniak - Dumka Na Dwa Serca 73. Brayan - Kocham Cie Krolewno 74. PRWD - zawrot glowy 75. Gosia Andrzejewicz - Blisko Badz 76. Shout - tylko dla ciebie 77. Krzysztof Kiljanski feat kayah - procz ciebie nic 78. Britney Spears - Everytime 79. Edyta Bartosiewicz - Ostatni Pięknie piosenki.. Ale to jeszcze nie wszystkie ;) Kaa. Ceee Aaaa. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze mi pomoc choc z tymi? Urszula Olek Urszula czeska bizuteria Urszula perla lombard po co jestem dla ciebie Bądź ty mi dobrym... - Kazimiera Zawistowska starnawski dla ciebie lato ocean tobie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×