Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zauroczona ale hetero

Nowy teledysk Pussycat Dolls - Buttons

Polecane posty

Gość zauroczona ale hetero

Czy nie uważacie że one są zajebiście sexowne na tym teledysku?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona ale hetero
na każdym super się prezentują. Ale w zamiarze tego teledysku było sprawienie u widza dreszczy;) szczególnie u mężczyzn. Jak oglądam "Buttons" patrze sie tylko na tą "główną" pussycat. Fajny ma głos, nieźle się rusza i wogóle jest przepiękną kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheeeeeee
nie wiem po co ich jest az tyle, wystarczylaby ta hiduska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie link do tego teledysku
bo go nie widziałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona ale...
Fajna też jest tu ta ruda. To hinduska?? nie widziałam... właściwie to ciekawe jakiej jest rasy. aaach:) ja ściągnełam teledysk z Bearshera. Instalka jest na dobreprogramy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się bardzo podobają :) jak ogladam ten teledysk, to aż mam ciarki na ciele, a mój chłopak się ze mnie smieje, że się robię na homo :P :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczona....
Mój brat też jakieś aluzje mi rzucał:P ale mi to wisi;) dziewczyny są atrakcyjne, i chyba każdy lubi patrzeć na cos ładnego. A one są niezaprzeczalnie ładne i sexi:D Musze sobie go załadować:) Jak na razie widziałam teledysk tylko raz na Vivie Polskiej. Dziwne, mam dużo muzycznych programów, a wiecej nie widziałam tego klipu w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika000
Hejka! One są tam zajebiste. Widziałam kilka razy ten teledysk na Vivie, ale nie wiem skąd go ściagnąc. Znacie jakoś stronę jak tak to podajcie mi ją proszę. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.+m
Hejka !!!!!! dziewczyny z pussycat dolls są Sexy a zwłaszcza Melody i nicole.dobrym pomysłem było Spiewanie ze snoopem Doogiem.według mnie jest to ich najlepsza piosenka!!!!!!! fajnie się ruszają i mają niezłe ciałka !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Just meee
Teledysk jest fantastico! Uwielbiam moment, w którym bucha ogień dziewczynom spod stóp i oczywiście zabawę z krzesłem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgfdgfg
Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger, czyli ta glowna wokalistka ma pochodzenie hawajsko-rosyjsko-filipinskie, a nie hinduskie!!! A nazwisko jej ojca sugeruje tez niemieckich przodkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania98
JAkby co, to ta głowna wokalistka ( jakby ktos nie wiedzial) nazywa sie Nicole Scherzinger:)....TeLedySK CooL... FaJniUTkie DZieWczYnY...PZRD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaP
Spiewac nie umieja, ale wygladaja naprawde niezle...(nie wiem tylko czy to naturalne walory, czy moze stworzone przez chirurgow... no ale nie wnikam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXn
zycie bym oddala zeby byc taka sexy jak TPD na tym teledysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole-girl
Poprostu boski ten teledysk!!!!Tańcze do niego codzinnie !!!:)strasznie mi sie podoba !!!Naibardziej lubie Nicole :) jest śliczna też tak chce ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sobie znalazłyscie obiekt
westchnien i idolki . brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milku
Super teledysk.....klijentki jak zwykle nas zaskoczyły swoim powerem ;D;D;D. Uwielbiam tę piosenkę.Pzdro ziomki....;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuajuy
a jak ktora ma na imie?wiecie?bo ja w sumie nic o nich nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_ girl
Ja wiem jak maja na imie Nicole-to ta główna, Kimberly to ta w takim jagby kucyku(blondynka) :),Ashley-ma długie blond włosy ,Carmit-jest ruda,Jessica ma takie bardzo ciemne brązowe włosy (normalnie ma czarne),Melody-ma brązowe włosy śpiewa łułułoł... :DCzyli wszystkie:Nicole,Kimberly,Ashley,Carmit,Jessica,Melody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuajuy
dzieki :) według mnie najładniejsza jest ta blondynka w kucyku bo ta druga blondyna przypomina mi Helen z serialu''Skrzydła'' nie wiem czy pamiętacie taki serial i czy macie podobne skojarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicole_girl
Heh najbardziej mis ie podoba Nicole :) Ma takie śliczne długie,czarne włosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprwde nic lepszego w osttanim czasie nie widziałam - robia dziewczynki rewelkę i dobrze!!!! pozdrowienia dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xpatrycjax
Luz.Ja też je bardzo lubie. mają fajowy głos, zaje..fajnie się ubierają ale żeby się tak nimi podniecać to trzeba mieć coś z głową...Takich dziewczyn jest na świecie mnóstwo!!Opanujcie sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Pussycat dolls
Uwielbiam Pussycat dolls a szczegolnie ta nowa piosenke buttons kazda ich piosenka zwala z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloczek123
jak wy wszystkie możecie muwic, że one są fajne itp. jak wy nawet nie wiecie jak ktura ma na imie! to mnie załamuje! Nie moge wytrzymac jak któras pisze ta ''guwna'' bo tam nie ma żadnej guwnej tylko ta Nicol się wszędzie wpycha i się żądzi i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to juz nie taki nowy ten teledysk, od dawna w tv mozna go zobaczyc, ale zajebiscie na nim tancza!!!! super jest i wogole maja fajna muzyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×