Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojjjjj

mąż stracił zainteresowanie mna po porodzie

Polecane posty

Gość Gusia 1
ja tez mam coreczke tylko ze ma juz 6 miesiecy, nie mialismy zadnych problemow po porodzie, ale dlatego ze duzo rozmawiamy i moj maz to istota rozumna, nie przeszkadzalo mu to ze wygladalam troche inaczej mimo ze nie przestalam dbac o siebie, ale wiadomo ze po ciazy figura sie zmienia,czy to ze ja balam sie pierwszy raz po porodzie. to prawda ze facet ma inna psychike i czasem trzeba mowic do niego duzymi literami, niektorzy sie po prostu boja, ale z nimi porozmawiajcie.dla nich to tez nowosc, ze maja dziecko, moze nie chca sie do was przytulac badz kochac jak dziecko jest w poblizu. pogadajcie z nimi szczerze to dziala pozdrawiam i zycze owocnych dzialan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila M.
zal mi takich kobiet co za dupkow niedojrzalych do ojcostwa i zycia wychodza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj
mój maz jest bardzo dojrzały, duzo mi pomaga, jest odpowiedzialny i go kocham. przed ciaza sprawy łózkowe ukłaDAŁY SIE SWIETNIE. A TERAZ DRAMAT, NMA DODATEK JA CIAGLE O TYM MYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ojj
Wspolczuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla nas sex nie jest wazny
na poczatku malrzenstwa bylo duzo wariactw:) ale teraz juz jest spokojnie, skupiamy sie na dziecku, kochamy sie rzadko jak naprawde jestesmy wypoczeci i mamy na to oboje ochote..na sczescie kazdemy z nas taki stan rzeczy odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj
to moze rzeczywiście przesadzam? Moze za wczesnie na jakies szaleństwa?Moze ułoży się jak mały bedzie przesypiał wiekszosc nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×