Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAINKA

czy jedna osoba może wyczuć że inna o niej myśli?

Polecane posty

🖐️ podobnie jak w temacie... czy czasmi macie takie wrażenie że ktoś o Was myśli, niekoniecznie dobrze. co wtedy...przychodzi Wam ta osoba na myśl...?? albo po prostu: czuję że ona/on o mnie mysli... czuję że ona/on o mnie nie myśli... wypowiedzcie się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reguły gdy o kimś pomyślę to wykonuję w kierunku tego kogoś pewien ruch...telefonuję,wysyłam esa etc. W odpowiedzi słyszę często tekst typu: ,,a właśnie o Tobie myślałam/myślałem\". Zatem pewnie istnieje coś takiego,że w jednej chwili pewne osoby myślą o sobie równocześnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrennunia
tZwana telepatia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek_
też chciałabym znać odpowiedż na to pytanie lolito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanwiam mnie to bo czasami czuję że ktoś o mnie myśli, ale nie wiem czy to tylko wrażenie które wynika z moich odczuć i emocji czy tak rzeczywiście jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek_
lolito,ja też myślę o pewnej osobie i wydaje mi się że ona to odwzajemnia,ale może to tylko złudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
ja mysle, i czuje ze on mysli:) telepatia p chce zdzonic mysle o izie, a tu nagle telefon w ten sam dzien ona dzowni, mowie myslalam mialam dzownic a co do milosci, snilo mi sie, ze mi pisal kocham, milosc boze ja to non stop mysle:) o Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akajan
czasami nawet miałam cos wiecej niz tylko uczucie ze ktoś o mnie mysli ;) trudno to opisac, ale przeżycie jest nieziemskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obłoczek_
zgadzam się z ostatnią Twoją wypowiedzią akajan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wireless
a nam się zdażało z moim kochanym wysyłaś smsy dokładnie w tej samej chwili.. tak, że telefon się zawieszał..Niesamowite. W środku nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami ma wrażenie ze ktoś o mnie myśli, ale czasami mam również odwrotne wrażenie: że ktoś o mnie nie myśli... intuicyjnie czuje tez że ktoś ma do mnie negatywny stosunek, źle mi życzy i \"wiem\" kiedy przestaje taki mieć. np: w liceum do mojej klasy chodziła dziewczyna która mnie nienawidzila. nic złego nigdy jej nie zrobiłam. myślę ze po prostu bardzo nie odpowiadał jej mój sposób byci czy zachowanie bo nie sądze by mi czegoś zazdrościła. uważała sie za o wiele atrakcyjniejszą ode mnie. naprawdę nie wiem z czego wynikała jej nienawiść czyłam ją przez skórę. puściło dopiero po skończeniu szkoły, ale jak ją widze czasami na mieście to odruchowo odwracam wzrok. tak jakbym nie chciała by nasze spojrzenia spotkały się przez obawę że ona moze mi przekazac coś złego. to nie strach tylko takie zasadnicze, może nawet instynktowne zachowanie wobec niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolita, ja mam dokladnie to samo co ty. Czasami np budze sie w nocy bo wiem ze ktos o mnie intensywnie mysli ( i np na poczcie wyswietla sie ze ta osoba wlasnie w nocy dzwonila)albo nagle w ciagu dnia pomysle o kims z kim juz bardzo dawno nie rozmawialam , np pare miesiecy i tego samego dnia ta osoba dzwoni i mowi ze o mnie myslala. Albo dostaje smsa i wiem od kogo bez patrzenia, ale to chyba nie za duzo osiagniecie. (oczywiscie nie liczy sie jak z ta osoba esemesujesz caly dzien tylko np ktos od kogo dlugo nie mialas wiesci nagle sobie o tobie przypomina). Tez wyczuwam jak ktos mnie nie lubi od pierwszego wejrzenia (bez powodu ) Dziwne ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wlasnie...
A czy zdarza wam sie miec jakies doznania fizyczne, kiedy ktos intensywnie o was mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akajan
kiedys pare razy tak miałam, bardzo bardzo fajne uczucie;) no i oczywiscie zalezy kto o nas mysli i w jaki sposób, wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie Melua
O mnie jak ktos mysli to dostaje wypiekow na policzkach, badz trzesie mnie zimno. A jesli ja o tym kims pomysle to zaraz dostaje smsa i juz wiem od kogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Akajan... A czy moglbys(abys) sprobowac opisac te odczucia;;bo ja tez mam takie dziwne stany i mnie to zastanawia. Chcialabym z kims na ten temat porozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujaca...
tak, zdarzylo mi sie to wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujaca...
Szkoda, ze nikt nie porusza juz tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada z bakaliami
wydaje mi się, że może. sama kiedyś przeżyłam coś podobnego... tyle, że my pomysleliśmy o tym samym w tym samym momencie mimo, ze bylismy oddaleni od siebie o jakies 600 km...po prostu w momencie, kiedy pod wplywem chwili pisalam do niego smsa o tym, co wlasnie zobaczylam, przyszedl sms od niego opisujacy dokladnie to samo zjawisko....smieszna sprawa, nie wiem jak to sie stalo... ksiezyc w koncu widac codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nos swędzi
......to się potwierdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Catalina
Mam tak... Z jedną osobą :) Telepatia, że normalnie szok. A objawy? Drżenie mięśni - same mi nogi drygają :) Mogę nawet robić co innego, ale dostaję nagle trzęsionki i już wiem, że on o mnie myśli (potem się to potwierdza). A jak on pracuje w nocy (o czym się dowiaduję po fakcie) - to ja, jasny gwint, nie mogę spać! No i mamy te same sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujaca...
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
to dra ja tak czuje;) poza tym czuje sie to wlasnie sercem, dusza, nie cialem:) cialem to jak jest tuz obok, oj drzy wsjo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję na odległość kiedy mnie całuje ten, który o tym marzy i wie, że na to czekam. Wargi robią się gorące i odczuwam mrowienie, także na końcu języka albo i głębiej. Brzegi uszu i policzki robią się ciepłe. Zdarza mi się to też wtedy, gdy o nim nie myślę, bo pracuję lub oglądam telewizję. Czasrmi odczucia tskie przenoszą się i tu i tam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Zawsze wiem że ktoś mnie obgaduje na odległość albo myśli. Często pomyślę o kims i dzwoni telefon w tej sekundzie albo SMS. Albo ja spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×