Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska

Herbata mandarynkowa częsc dalsza!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość stara Łyżwińska
moje Panie właśnie żem wruciła z Lublina i przywiezłam całe mase dokumentów, że mój Staszek ma w plecach krzywo i z tego powodu nie mogł tak chędożyć jak te ladacznice rozpowiadały że na stole, na kredensie, na sofie, na żerandolu ja tam wiem co Stachu potrafi jdemu w głowie nie były jakieś fikuśne wygiby, bo człek stateczny, zawzze lubiał zwyczajnie, pochłopsku, a nie łamańce uskuteczniać a Olkiem Jolu się nie przejmuj swój człowiek i tak go wszyscy odbierają nie tak jak paniczyk Zbysiu, co to go nikt przy kieliszku ani na babie nie widział prawdziwy Polak z krwi i kosci zobaczył, że Olek za kołnierz nie wylewa i przez to wszystkim on bliższy sama lubie golnąc, to wiem co mówię kto nie pije, ten kabluje ot i prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara Łyżwo, to że Twój Stasiek przy/na Tobie łamańców nie wyprawia to nie dziwota, sama bym wolała brać Cię po chłopsku od tylca, żeby na Ciebie nie patrzeć, Fuj ! Jolu, Ty kochana nic się nie martw, Ty to jesteś prawdziwa żona i naród tak samo będzie stał przy Aleksandrze. Naród tak jak Ty wybaczy mu wszystko byle nas obronił przed kaczą grypą, bo to jesień przyszła i czas grypowy się zaczął a teraz jeszcze jakiś nowy szczep się pojawił, diabelstwo jakieś...nazywa się Nelli, czy jakoś tak. No w każdym razie trzeba będzie się szczepić kochane. A swoją drogą to nie wiem co ta Maryśka miała w głowie, żeby pozwolić tej Rokicie tak się rozpanoszyć w pałacu. Maryśka!!!! odezwij się to my z Jolką powiemy Ci jak się jej pozbyć, bo ona, ta diablica jeszcze Ci Lecha gotowa wychędorzyć, wiem, bo sama słyszałam jak na cały kraj wyznała, że lubi chłopów...no z taką pod jednym dachem niebezpiecznie, a Twój Lechu to taka trochę niemota i zanim się obejrzy to...! no wiesz. W każdym razie miej na nich oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie zycie sexualne Łyzwy to temat dla Faktu który wtyka nos wszędzie. A ty Stara Łyzwo no cóż moze tylko z tobą tak to robił zebys nie wiedziała ze są i inne pozycje sexualne. Ja wiem ze będę głosowała zdecydowanie na partię ĘĄ i Ędwarda Ąckiego. Ma najlepszy program wyb(iu)orczy Zrobi co będzie mu się chciało i nie okłamuje. A ty Danko Och(u)ojska przepros cały naród za to ze pokazałas swoją klate przed kamerami fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj co za okropnosci. A ten czarny sweterek z tymi swicącymi cekinami blllllllllllllllllllllllllllllllle Danko skozystaj z usług wizazystki i jakiejs kreatury mody bo wyglądasz F_A_T_A_L_N_I_E No fakt ty w koncu jestej fam fatal :-D hiiiiiiiiiii,hiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu Jolanka K. Renato B. ty oszustko chciałas ludzi sobie podkupic afe ,afe,afe wstydz się i ty ludowi wciskasz kit ze za benzyne płaciłas haaaaa,haaaaa,haaaaa Renato B popraw się bonikt na Ciebie nie zagłosuje i jak ty długi pospłacasz. A gdzie Danka Chojarska? Następna która zaczyna na lewo zbaczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Łyżwińska
aleście kąśliwie miłe Panie, ale co tam, nie najlepiej teraz się pod waszymi pierzynami musi dziać z powodu nerwów przedwyborczych, to i humory nienajlepsze więc wam wybaczam te przykre słowa pod moim adresem tak jak Irena wybaczyła Andriu ze niemnożko sobie posunął w stolicy a co do owłosienia na klatce z piersiami, to Danusiu przemyśl sobie czy warto wygalac, wszak zima idzie i dodatkowa osłona wrazliwych piersi przed chłodem zawsze się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie przyopomne, jak Lyzwa chędozył ze mna wiele razy, to w sumie sie nie dziwie że mu plecy rypły w końcu. A mówiłam mu - Staszek - dieta, dieta, jeszcze raz dieta. A ten nic, nie sluchal mnie, zapuścił się, zdziadział i gnaty go bolą. Czy chociaż na widzeniach masz Wandziu z niego jakiś pozytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Jakóbowska
a co to!? powymierałyście?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra Jakóbowska
yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pomarłyście baby!??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku,jeju widziałam niedawno w telewizorze (Marki Philips 28 cali,kolorowy w srebrnej oprawie na pilota) Jak na sprawę sądową prowadzili Łyżwińskiego,o jejku wzruszył mnię ten widok,dziadzio taki że ze az sobie pomyslałam ze po mydło zbyt często się schyla i temu taki przygarbiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×