Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska

Herbata mandarynkowa częsc dalsza!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja pieke dla Andrju torcik i 6 ciast, bo on to chlop, co se pojesc lubi. A w prezencie kupilam mu taki krem, co sie nasmarujesz i zaraz brazowa jak krowi placek jestes, nie wiem, jak to sie zwie, u nas w spolem byl w promocji za 6 zloty. A kup mu Renia pol litra zytniej, to se wypijem do tatara. Ja tam Was wcale Jolka nie chce, zebyscie mi tam fochy stroili, ze zarlo nie takie, albo wodeczka za ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta Taki miał być miły dzień, urodziny przewodniczącego, miał byc świąteczny bzyk, urodzinowy lodzik, a tu......załamka dostałam dwójkę na studiach, to moja pierwsza dwója, chyba się powieszę na warkoczu...buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka Te pół litra to chyba sama wypiję, jak wam zostanie tatara to podeślij mi przez kierowcę, tylko zawiń w liście łopianu, żeby się w upale nie zaśmierdł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Irenko ten krem to się nazywa "samoopalacz" jak se Andrju tym pysk wysmaruje to będzie wyglądał jak Diter Bolen(hi,hi,hi) wiesz ten co spiewał w Modern Toking. No ale Twój Andrju to człek obyty(z trzodą chlewną na TY) i swiatowy więc jak gwiazdor musi wyglądac!!! Irka chcesz numer do michała Wisniewskiego?? Moze przefarbuje Ci mąża na jakis "ekstrawancyjny" kolorek. Renata co Ty się stopniami przejmujesz idz do promotora i powiedz ze jak nie da dobrej oceny to wpadnie na uczelnie cała banda chłopów z grabiami. Zobaczysz przestraszy się i zaliczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wpadniesz, Renia? No i dobrze, bedziem mieli tatara ino dla siebie. SAMOOPALACZ, zapisalam juz w kajecie. Tatara zawinelam juz w \"Wiesci Gminne\", Zenek od Marianow zza rzeki Ci przywiezie jak bedzie jechal furmanka po kartofle na targ. Ide teraz obejscia dogladac, trzymajta sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Irena kobieto nie patrz obejscia w takim dniu. Ty się kobieto ubierz do fryzjera bo jak Cie Andrju na imprezie rozmemłaną zobaczy to napewno Cie za wsiarz wyrzuci. A szkoda by było gdyby prywatna zona nie była na urodzinkach prywatnego męża :-( :-( Do tatara dodaj jakiegos afrodyzjaku zeby się Rebata z jakims innym pusciła i Andrju przejzy na oczy. Zobaczy ze ona się tez z innymi stosunkuje!!!! Irka podstępem babe przepędz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly Rokita
Moje drogie kolezanki!!! Nie rozumiem o co wy się tu tak przekomarzacie??? Przecierz to niedozeczne ,zeby mężczyzn tak szpiegowac,to uwłacza kobiecej godnosci. Lepiej wyslijcie pieniążki na jakis szczytny cel. Np na konto Europejskiej Unii Kobiet. O to adres: Nelly Rokita Bank /spółka bez zadnej odpowiedzialnosci/ Bank Szwajcarski Nelly Konto 102030-4050607-080 Za wszystkie wpłaty dziękuję w imieniu Europ(w)iejskich Kobiet I tak im się nic z tego nie skapnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenko dziękuję za tatara, pyszności, a i gazeta ciekawa. Jolu ty to masz głowę na karku, nic dziwnego że twój Oluś był prezydentem dwie kadencje. Zaraz idę do promotora i postraszę go tymi grabiami. I jeszcze powiem, że go zwiążą sznurkiem do snopowiązałek i wywiozą traktorem na pola. Irka a może postraszę go że zamkniemy go w twoim chlewie. Niech nie zadziera z takimi babkami jak my....co nie??? (Irka - promotor - to taki nauczyciel na studiach co to jak piszesz pracę magisterską to ją czyta i mówi co poprawić) Nelly a ty przypadkiem nie zbierasz na przeszczep włosów do Jana Marii???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly Rokita
O tak zbieram kasę na przeszczep włosków dla Jasieńka,bo łysiutki się robi. Ale drogie panie łysi są przystojni :-) Zbieram kasę na ciuchy bo ja się w większosci w Ciucholandach ubieram,Jasiek mnie od domowej kasy odciął jak se fundłam buty od Versage i perfumy od Tresona.I za samoloty i benzynkę do auta tez muszę sama płacic. Jacy ci mężczyżni teraz skąpi,przecierz ja się zrujnuję. Ależ jestem załamana POMóZCIE BIEDNEJ NELLY!!!!!!!! Konto podałam juz wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twojego p...jak to cholerstwo sie nazywalo? Aha, promotrora to mozemy do roboty w chlewie wsadzic, od kiedy jestem kobita swiatowa, czasu nie mam, porzadnie swiniakow oporzadzic. Renia, o Tobie na onecie pisza, a jakie ladne zdjecie pokazali. Skad masz to futro? Nie mow, ze Ci moj Andrju kupil. Mi to ostatnio futro kupil jak chodzilam w ciazy z nasza Renia(to najmlodsza coruchna). No a teraz ide kartofle nastawic, bo mielone dzisiaj robie. A Wy co na obiad gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
O gotowanie na ekranie nam się zaczyna :-) Nowy tytuł??? " Gotuj z Irenką Lepper"" ale będzie jazda.. Ja dzisiaj zrobiłam pierogi z truskawkami,Ola nawet łyzki nie oblize bo Alex wszystko zjadł( czytaj: wpierdolił) Droga Nelly na twoje konto tej Eurowiejskiej Fundacji wysłałam własnie kasę. No na rozboje po lumexach Ci wystaczy. A Janeczkowi nie przeszczepiaj włosków no co Ty on taki sesowny w tej łysince. A z resztą nie wazne co na głowie,wazne co w niej jest. Jedni mają tam mózg a inni owies. Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta Irka to futro to faktycznie Andrju mi kupił, jak mi się znudzi to ci je przyślę. Dziekuję za miłe słowa, prawda że jestem fotogeniczna... Dziewczęta jak się cieszę że nasi przegrali, bo musiałabym nie jeść słodyczy przez cały miesiąc, w końcu obiecalam to przed kamerami. Nelly, ja tam ci kasy nie przyślę, bo jeszcze ją przepijesz albo co, posyłam ci za to pudło z ciuchami których juz nie noszę, na PEWNO CI SIE PRZYDADZĄ, MOŻE W KOŃCU NABIERZESZ TROCHĘ CIAŁA, jedź na wakacje do Ireny to ona cie odpasie, bo wyglądasz jakby cię głodzili bidulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
A ja tam się popłakałam jak nasi przegrali :-( A to wszystko przez MARYŚKĘ ona temu winnaaaaaaaaaaaaaaaaa bo nie kibicowała!!!!!! Widziałyscie jak Angela skakała?? To dlatego wygrali!!!!!!!! Angela to prawdziwy kibic a nie to co te dwie kaczuchy siedzieli jak te dupki!!!!!!!!!! Maryska jestes winna!!!!!!!!!!!!!!!!! Humor mam na łykend spieprzony :-( Jolka(naburmuszona) fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
A ja tam się popłakałam jak nasi przegrali :-( A to wszystko przez MARYŚKĘ ona temu winnaaaaaaaaaaaaaaaaa bo nie kibicowała!!!!!! Widziałyscie jak Angela skakała?? To dlatego wygrali!!!!!!!! Angela to prawdziwy kibic a nie to co te dwie kaczuchy siedzieli jak te dupki!!!!!!!!!! Maryska jestes winna!!!!!!!!!!!!!!!!! Humor mam na łykend spieprzony :-( Jolka(naburmuszona) fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelly Rokita
Oh Renata jakas Ty zabawna :-) Renata paczka juz doszła,Boscheeeeeeee co za łachy, to ja w Lumpexie lepsze kupuję. No nic na czerwony krzyz wyslę. Renata nie przysyłaj mi juz więcej tego badziewia. P.S w tycg szmatach znalazłam prezerwatywę-oddam ją Irenie niech przebada czy to Andrzeja resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups musiała zostać w kieszeni peniuaru. Nelly jakie szmaty same guczie i wersaczie, san lorenty i szanele, no ale podobno niemry i ruskie gustu nie mają, a ty przecież jesteś niemrą chowaną u ruskich. Nabierz dziewczyno kobiecych kształtów, to będą leżały jak ulał. Spójrz na Jolkę i ładna i figura jak trzeba, a nie taki wieszak jak ty, jeszcze se tylko ten moher załóż, co to go w zimie nosiłaś. Całuje dziewczęta, wyjechałyśta na mundial czy co??? nic sie nie odzywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Witajcie drogie panie!! Co tu tak pusto??? Tylko Renatka się udziela no i Nelly. Oh Jadwigo nie wiem czysty czytała co piszą brukowce o Jareczku?? On nie zna hymnu!!!!!! Przecierz to cos okropnego,hanba i gańba dla narodu. Jadziu Stasiu Sojka na łamach Angory zobowiązał się nauczyc Jareczka hymnu i to nie odpłatnie !!!!!! Oh mój Olek tez nie ma cudownego głosu słowiczka ale przynajmniej text zna. Jadzka bierz się za niego bo to nie przystoi!!!! Jadziu a teraz dobra wiadomosc przeczytana z tej samej gazetki o Marii i Lesiu Jacy oni dobrzy ludzie ,ze wszystkie swoje zwierzaczki znalezli,i ze to przybłędy były zabiedzone i wystraszone. Oh jakiez to dobroduszne z ich strony. Tylko nie rozumiem jednego zwierzaki przygarnieją dla nich serce mają a biednym studentom i samotnym matkom uciął dopływ gotówki lub obnizył. Przecierz to się ani dupy ani kupy nie trzyma. Nad zwierzakami litość ma ale samotnym matkom upierd... zasiłki. Jadzka wez Ty się za swoich chłopców nakrzycz i niech podwyzszy znowu. Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno Wam powiem babska kupcie sobie żele antycellulitisowe, a nie tak sobie siedzicie tutaj. Napewno byście się chciały poodchudzać. Popatrzcie na mnie jaka jestem piękna i jędrna. Ojoj Radziu idzie muszę spadać trzymajcie się wapniaki! powodzenia na urodzinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a ta czego tu, won stąd kuromysło jedne z macicą na wierzchu, najlepiej to wogóle majtek by nie zakładała. Tu się wypowiadają pożądne kobiety, a nie jakieś tam wywłoki.... Dziewczęta moje kochane, gdzie sie podziewacie, widzę, że tylko Jolanta wróciła. Pozdrawiam wasza Renata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Renia witaj!!! Irka nie wiem czy wiesz ale Angora obsmarowuje Ci męża!!! Piszą ze on tuk był i przed maturą pobił męża pani woznej ze szkoły i dlatego nie został dopuszczony do matury,i piszą jeszcze ze on co rok technikum zmieniał bo z kazdego wylatywał za rozboje i złe zachowanie. IRKA i RENATA zaalarmujcie kogo trzeba przecierz tak nie wolno zeby wice premiera tak po brukowcach tarzali i robili z niego pierwszego zbira IVRP Oh nie mogę tego czytac a jednak............ Mój Olek znowu na diecie :-) ale nie odchudzającej he,he,he On teraz to ma więcej kasy niz jak był prezydentem :-) teraz to dopiero latam po salonach,orginalne perfumy,szmatki TO JEST ZYCIE JAK W MADRYCIE ALBO LEPIEJJJJJJJJJJJJJJJJJ Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Dziewczyny czyżbyście pojachały na jakis zlot partnerek rządowców i mnie nie zabrały :-O !!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita W.
Mogem sie przylaczyc dziewczeta??bo Lesiu na gadu siedzi caly czas...nie da sie z nim juz dogadac...Czuje sie taka samotna ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Lolita W? A czyją ty partnerką jesteś??? Czyzby kochanica Kaczorka??? Jasne ze się mozesz dokoptowac będzie razniej i weselej a o to w zyciu chodzi. Bale sztywniaków to będziemy robic jak nam krzyzyk nad głową postawił i dadzą prywatne M1 z ogródkiem na dachu Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita W.
Oj nie wiem Jolciu czy powinnam sie ujawniac,bo jak by moj Lechu sie zwiedzial ,ze szczegolnie z Toba gadam na stare lata za prog by wyrzucil.A ja juz nie zwyczajna w biedzie zyc...Z makaronow sie nie utrzymam... Do tej pory wlosy z wasow wyrywa,po tym jak go Twoj tak wykiwal paskudnie,posiwialo mi chlopisko. Cos kombinuje ...az sie zaczynam bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Haaaaaaaaaaaaa i tu Cię mam . Ty jestes Danuska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wałęsowa i tyle. Danusiu przecierz topór wojenno - wyborczy juz dawno zakopany. Nie pamiętasz jak to z tajniaka byliście u nas na grillu???Co skleroza doskwiera??? Danka dobrze wiesz ze nasi mężowie to tylko dla potrzeb publicznych tak się nietrawią,a priv to leją wóde litrami. No Danka buzioleeeeeeeeeeeeeeeeeeee Jolka fasolka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jolus jak moglas ???tak oficjalnie na forum,,,co se dziewczeta pomysla??? ,,,musimy zachowac pozory,,to ze chlopcy ryjka od czasu do czasu zeleja ,,co coz ,,trzeba odreagowac,, heheh a pamietasz jak twoj olek puscil pawia w zakaski,,,???heheh ale mialam ubaw,,chociaz faktycznie przez trzy dni nie jadlam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
No wiesz Ty co??? Takie prywatne rzeczy na forum zamieszczasz... Danka a pamiętasz jakzesta u Nas spali i jak figlowaliscie z Lechem i wyro połamali hi,hi,hi,hi,hi,ha,ha,ha, ale był ubaw jak Lechu opowiadał. Kurcze normalnie teraz to az mi łzy ze smiechu lecą a to było tyle lat temu..... No i co tam Danka u was się jeszcze dzieje.??? Mój Olek był ostatnio w Hameryce robił wykłady dla Polonii Ty wiesz ile mu płacą za takie ot pierdolenie na tym piedestale.....futro se kupiłam od Gucziego za 10% tego co Olek dostał czujesz blusa..-. Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jolka Ty zawsze z czyms wypalisz,zeby mi humor popsuc,,, jak nie korekty ,,,to futra,,,mnie to Lesiu nawet sie wydepilowac nie pozwoli,,taka moja dola,,,,ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Danka to ty sama na sobie to futerko wychodujesz i po co Ci kesz na futrzaka wydawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×