Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska

Herbata mandarynkowa częsc dalsza!!!!!!!!!!

Polecane posty

Jolciu a pewnie ,ze golil,ale zeby zara na odwyk???owszem zaszywali go raz jak prezydentowal,Widzisz gdyby Twoj Olek dal sie zaszyc to by se siarry u Ruskich nie narobil.Moj Lesio jest ostrozny. Zarazzzzzzzz!!!! dziewczyny!gdzie Was wcielo z tym szmpanem,suszy mnie po wczorajszym,nie wychlejcie wszystkiego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Kurcze głowa mnie boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,kaca mam. Oj zaduzo było,za duzo.Goska drogę do mnie pomyliłas i musiałam sama pic :-( Ale co tam raz się pije raz się zyje. Troszki cierpię. Szamapanka zagryzałam "kawiorkiem we flaczku" od Irenki mniammmmmmmmm tylko trochę Lepperowsko pachniała(nie było to przyjemne) Wasza skacowana Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano i ja nie wytrzymalam i wypilam se wczora do kolacji troszku samogona, co zesmy z Andrju na Renatki imieniny upedzili. Ale mnie tam nie scielo, ja mam leb silny, nie jestem takie wychudzone chuchro jak Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
No juz wytrzezwiałam,ale powiem wam ze nie było warto :-O jak zobaczyłam morde Lecha w TV to mi sie znowu pic zachciało............chyba se znowu walne po %-tach. A co wy tak tu cichutko??? To tylko ja kaca leczyłam ,mnie główka bolała. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja wiem co się dzieje wy poprostu kolezenskie jestescie i nie zagłuszałyscie mojej ciszy. jolka wyspana juz fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandal!!Jolka a co Ty od jego mordy chcesz???Wole swojego Lecia ogladac nic Twojego Olka ciagle skacowanego. hehehe Twojego to juz zadna tylywizja nie chce pokazywac...Mojemu pomniki stawiaja. Twoj widzial Nobla??? i nie zobaczy hehehehe zniesmaczona danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Danka to nie o Twojego biega,mi chodzi o obecnego prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jolciu kochana sorki,ponioslo mnie troszke.Twojego geba nie wyglada na tak bardzo przepita jak pisalam ,no w kazdym razie nie zawsze kochana... A Lesia to daj spokoj wstyd i hanba!! Nasi mezowie przynajmniej potrafili sie wypowiedziec,tacy ekolwentni..No sama powiedz moj Lesio.. Twoj Olek tez czasami cos z sensem powiedzial Joleczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewsk
Danka ja tam nie chce nic wypominac Twojemu chłopu na temat wysławiania i elokwencji ale przypomnij sobie kto powiedział cos takiego : Cytuje " O take Polskie my walczyly............." No i co to jest elokwencja i poprawne wysławianie??? No cóż czego mozna wymagac od elektryka Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie czepiaj sie Jolka,nie czepiaj!! Moj Lesio zawsze do polskiego ludu przemawial,do swoich siostr i braci roboptnikow... W tamtym czasie probowal sie tez uczyc japonskiego ,wiec mial prawo pokickac co nie co.. A pokaz mi Jolciu kochana drugiego takiego jak moj Lesio,heheh elektryk prezydentem z Noblem do tego... Nie bede wypominala Ci \"magistra \"mezusia bo nie jestem taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewsk
Dziewczynki swiętujemy dzisiaj własnie 100 post. Hurra jak ja się cieszę ze jako załozycielka mam ten własnie zaszczycior przeciąc wstęgę setnego postuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Irka ubieraj odswiętne gumioki i lec wieprza zarznąc,Danka do monopolowego drzyj!!!!!!!!!!!!!!! I pijemy do ranaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jeszcze po kropelce,jeszcze po kropelce póki wódka jest w butelce Trala,la,la,laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rozspiewana Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Jolciu ,ze same zostalysmy na pacu boju,mam flache,a Ireny nie widac.......... Ale nie martwmy sie wiecej dla nas zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewsk
Irena na czym tys tego bimbra pędziła?? Łeb mi pęka ze wszystkich stron,haftowałam całą noc ,(OLEK ścisz tą opereeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!) No, tak ja tu cierpie a mój stary se muzyczki kurturarnej słucha,ale mu zaraz pilotem zdziele. (aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuu) Juz się uspokoił. Dobrze ze następne jubileum czeka nas za następne 97 postów Uffffffffff. Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyśta dziewczyny ile oni ode mnie chca kasy, chyba zdurnieli, że im zapłacę, wolę to odsiedzieć, w pierdlu może być przeciez całkiem fajnie, mam nadzieję że Andrju będzie przyjeżdżał do mnie na różowe widzenia. Ale jak byście mogły mnie wspomóc i wpłacić trochę kasy na konto to może coś tam zapłacę, podaję numer: 112-997-999-118-913 liczy się każdy grosz Dziękuję wasza Renia w grobowym nastroju, chyba się powieszę na warkoczu, jak oni śmieli nazwać mnie oszustką, i jeszcze chcą żebym zapłaciła za opublikowanie wyroku w gazetach, a na jaką cholerę jak treść podają w telewizji. Nawet Irka sobie zobaczy w telewizorze, bo we wieściach gminnych nie będę publikować, co to to nie. Irka - opublikować- to wydrukować w gazecie do publicznej wiadomości (żeby każdy sobie przeczytał) Pozdrawiam Irenko dziękuję za salceson, przepyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Sorry Renata ale ja i Oluś nie będziemy Cię dofinansowywać ;-P Sprzedaj warkoczyk idz do fryzjera upitoli Ci i zapłaci,wiesz włosy odzywione krowim łajnem mają barzo duzą wytrzymałosc i dlatego fryzjerzy je tak chętnie skupują, :-) Jakaz dzis piŁkna pogoda idę zaraz wywalic ciało na taras :-) będę się op(ierdalac)alac Wasza Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takem sie przy sianie uwijala, ze cala brazowa jestem, bardziej niz moj Andrju. Moze skoczym na jakie wczasy, Jolka, co to teraz w modzie jest? Mi to sie tak marzy Bulgaria, ale Andrju mowi, ze polecim na jakies Kanary, ja nawet nie wiem, gdzie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Irka Kanara to niech se Andrju w tramwaju złapie :-) Teraz w modzie to Afryka :-P Albo agro wczasy,wiesz takie ze świniami(jedną to ty juz w chałupie chowasz ) Krowy(takie jak ta z warkoczykiem) Irka wiesz co ja mysle ze Ty nie musisz nigdzie na urlop jechac ty masz to wszystko co teraz modne pod nosem,,,,,,,,,,,, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Andrju mowi, ze to tak trzeba, bo on jest teraz publiczny i jak nie pojedziem na wakacje to sie na nim wszyscy przejada jak na burej suce i ze musi udowodnic, ze ten brazik na gebie to ma naturalny. Kazal mi se sprawic nowy opalacz,bo ten moj stary w granatowe paski to juz podobno niemodny, nogi mi kazal wyd...ebilowac, czy jak to sie mowi. Ja tam nie mam czasu na glupoty, inwentarz musi kto oporzadzic. Niech Renatka z nim na te kanary leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka fasolka vel Kwaśniewska
Irka czys ty z byka spadła a moze byk Ci w nocy dobrze zrobił i masz takie poczucie humoru??? Jak ty chcesz Renate wysłac z Endrju na wakacje!!!!!!!!!!!! Nie no kobieto nie daj się wrobic!!!! Niech Renata z trzodą chlewną zostanie ,odrobi przynajmniej troche długów. Zapłacisz jej 5zeta za godzine,tylko uwazaj zeby Ci innych parobków nie zgwałciła :-O Albo zeby się byka nie doczepiła przecierz co by z tego za mix wybuchowy wyszedł !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to Andrju tak co noc dobrze robi, ze zmeczona juz jestem, obolala, jego to potem do miasta limazyna wioza a ja rano do dojenia musze wstac i kaczki i kury nakarmic... Niech jada, ja sobie odpoczne od nich obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozlazly sie cholery. A moj Lesio na ryby pojechal,cos mu nie biora,klnie jak szewc. Ehhhhhh znowu bedzie dym robil .Zmowcie za Lesia zdrowaskie,zeby choc plotke zlowil~!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Giertych
Szczesc Boze, drogie niewiasty, jestem tu nowa i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj chyba Irena krowy poszła wydoic... A tak w ogóle to witamy panią Giertych ale zapowiadam ze ja osobiscie nie dam się namówic na ten nowy wymysł Twojego męża o nawrocie na patryjotyzm. Irka moze Ty krowy wyślesz do Romana na kurs :-) ?????????? Jolka fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baskaaaaa dobrze ,ze przyszlas .Powiedz nam babo ten Twoj to gra takiego glaba,czy nim jest??bo przy moim Lesiu ,to wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×