Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosyjska

wielki brzuch po porodzie co robić!?

Polecane posty

Gość rosyjska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaaaaaaaaa
pas poporodoty i brzuszki sama zobaczysz bedzie poprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
nic nie pomagało w chwili obecnej mój skarb ma już 4 lata.należę do osób szczupłych i to mnie strasznie dołuje bo znajomi,którzy nie widują mnie na codzień myślą widząc mój brzuch że znowu będę miała maleństwo.po pierwszym dziecku nie było żadnego problemu.a poza tym nie pasują na mnie żadne ciuchy bo np.jak spodnie są dobre w pasie to reszta wisi i odwrotnie.w pasie można powiedzieć że mam rozmiar 44 a tak wogóle 38.nie chce mi sie już żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na to to chyba tylko
może pomóc pas lub gorset wyszczuplający zakładany pod ubranie. Mam podobny problem i na codzień nosze majtki ściskające. Mało to komfortowe, ale przynajmniej mogę sie wbić w większość ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo 13
nie chcialabys pojsc na basen albo aerobik??? OK, wiem ze przy dzieciach czas jest bezcenny, ale moze wygospodarujesz troszeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloom
albo chociaż ławeczkę do ćwiczenia brzucha... 10 min dziennie i wystarczy a takei ławeczki do 100zl mozna spokojnie dostac... pewnie nawet taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosyjska
do na to to chyba jakiej firmy nosisz majtki bo ja mam tez ale nie spełniają swojego zadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×