Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noemii

Dlaczego robi sie taka afere z golenia?

Polecane posty

Gość Noemii

przed porodem? jakby golenie miejsc intymnych przed porodem było jakims koszmarem. O co tutaj chodzi? dlaczego kobiety tak narzekają ze muszą sie ogolić do porodu? nie rozumiem. prosze o opinie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wiktorii
To nie jest żaden koszmar, ani tez nie boli. Aczkolwiek dla mnie to było super nieprzyjemne. Jestem dosyć wstydliwą osobą. Nadal mam opory przed wizytami u ginekologa. Dlatego też uczucie, że ktoś goli mi krocze nie był czymś super przyjemnym. A sama golić się nie mogłam, bo pocięłabym się jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle ze
afere z golenia, robią zapuszczone kobiety dla których depilacja intymna to kosmos. Zawsze miała krzaka w majtkach dlatego są przeciwne goleniu. Ja jestem zawsze wydepilowana do gładkości dlatego nie bedzie u mnie tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukaracza
ja sie goliłam sama... kremem do depilacji Veet. trochę mąż mi pomógł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sięzawsz golę
przed ciążą się golilam,w czasie ciąży sie też będę golić i po ciązy też;-)Krzaki w majtkach mialam tylko w początkowym okresie dojrzewania,potem regularnie sie depilowalam,deiluje i bedę depilować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej paulka
a co twój facet na to ze jestes taka zarośnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej paulka
spróbuj depilatora elektrycznego. polecam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po depilatorze sikałam z bólu. Mnie nie przeraża golenie krocza przed porodem, aczkolwiek nie podoba mi się to, że obca baba będzie to robić. Sama nie dam rady mam duży brzuch i wiem, że to byłoby zbyt trudne, a kremem do depilacji raczej trudno całkowicie usunąć takie krzaki jakie mam teraz. Zanim zaszłam w ciąze też regularnie goliłam krocze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takiej sytuacji należy zadać sobie jedno zajebiste ważne pytanie - czy czasami nie powinno się rodzić po ludzku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachód i nawet Ruskie dojrzały do faktu że poród nie zależy od wygolonego krocza choćby nie wiem jakie tam \"krzaki\" były - dziwię się że poważne kobiety, które podjęły się urodzenia dziecka \"nakręcają\" się tego typu tematami zamiast walczyć z \"patologią\" porodu jaka ma miejsca w naszym kraju w związku ze stanem służby zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli po depilacji robią Ci
sie krostki i masz podrażienia oznacza to,że masz wyjatkowo delikatną skórę więc nie zmuszaj sie do depilacji.wystarczy jak troszeczkę podetniesz wlosy nożyczkami,nie musisz ich golić na zero.Ginekolog przecież nie jedno jużwidzial i nie wyrzuci Cię z gabinetu dlatego,że nie bedziesz wygolona.Nie matw się więc,nic na siłę,wystaczy jak tylko podetniesz wlosy i wygolisz te,ktore wystają spoza mateczek,z ud aby wygladać estetycznie:-)Nie musisz się depilować na zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem to doskonale
mam zbyt wrazliwa skore zeby sie golic, krostki murowane. Depilacja woskiem choc boli jest dla mnie najlepszym wyjsciem w obecnej sytuacji. W przyszlym miesiacu wybieram sie na depilacje laserowa, mam nadzieje miec spokoj na dlugie lata ;) Moze kup sobie maszynke i podgol wloski na jakies 3 - 5mm, bedzie wygladalo w miare estetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×