Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca i potrzebująca

zaproszenie

Polecane posty

Gość poszukująca i potrzebująca

jak zaprosić koleżanki z pracy tylko na ślub kościelny nie mamy zbyt wiele kasy dlatego nie mozemy zaprosić wszystkich na wesele no i tu mam problem nie mam pojęcia jak sformułować zaproszenie ich do kościla pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj im zaproszenie na ąlub, z wszystkimi niezbędnymi informacjami, oprócz oczywiście przyjęcia weselnego. Często zaproszenie na ślub jest lepszym i milszym rozwiązaniem, niż zawiadomienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w pracy dziewczyny dają zaproszenia na uroczystość ślubną w kościele, bez zaproszeń na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinkaa_mia
ja akurat pracuje w sklepie i jestem sama wiec jedynie moglbym zaprosic szefową i tez nei wiem co zrobic bo ona z innego miasta i glupio tak zeby przyjechała na sam slub wiec chyba i na weseleby wypadalo a ja jej nie chce wiec chyba wogle nei zaprosze :P natomiast mąż w pracy ma kilku dobrych znajomych ale to tylko w pracy sie kumplują po za nią nic i mu mówie zeby wszystkich zaprosil na sam ślub i tyle a butelke im postawi po weselu ale on mówi ze tak głupio bo oni pomyslą ze on ich na sam slub i jeszcze prezenty moze chce no wiec ja mu tlumacze ze kazdy wie ze jak na sam slub to kwiaty wystarczą a nawet same zyczenia ale wez tu i chlopu przetlumacz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×