Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GWIZDEK

Proponuję aby wygwizdać każdą kobietę idącą w spodniach po ulicy

Polecane posty

Rolnik - jak piele buraki to pewnie tak :D Ale ja pola nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo i portki dlo baby ino do pielinio buroków sie nadajom. Ale wew portkach mindzy ludzi??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nosze spódnic bo nie potrzebuje kiecki żeby faceci na ulicy oglądali sie za mną..w spodniach też wyglądam seksi..a jeśli chodzi o kuszenie..to męża nie musze kusić spódnicą..wystarczy jak jestem w samej bieliżnie i kabaretkach..:D po co sie zasłaniać spódnicą..??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik ano właśnie wew portkach mindzy ludzi :D Gdzie ja mam u siebie odludzia szukać ?? :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam uniform służbowy właśnie - żakiet, kiecka, szpilki (wysooooookie) i moja inicjatywa - kabaretki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz musis - to załuz se portki, połaź se po strychu. Potym zdym portki, załuz kiecke - jak kobita - i dopiro idź mindzy ludzi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee Ty Gwizdek wez sie Gwizdnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się generalnie patologiczna potrzebe ubrania spodni nalezy przeczekać ??? :( Chłopie w depresje wpadne ! :D A co po babie nawet w kiecce jak zmierzłej i nie do zycia ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo taki zmierzły, jak bedzie w kiecce, to przynajmi nicht w biegu nie przeleci... A wis cymu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo zmierzło baba z podniesionom kieckom biego duuużo szybci, niż facet z łopuscunymy portkamy. A zmierzło baba z łopuszconymy portkamy bedzie lecić mni wincy tak samo jak facet - i nieszcynście gotowe. Dlo faceta nieszczynście - łocywiście. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
Słuchaj Magdalena Gniezno oglądam mecz świetny teraz ale tylko powiem jedno : nie ten topik , nie ten temat , rozmawiamy o tym, dlaczego kobiety nie chodzą w spódnicach , sikanie w spodnie to inny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwizdek - Magdalena Gniezno odeszła w niebyt - widać Rolnik z widłami zadziałał :D Rolnik - dobry patent :D :D No patrz juz słyszałam a zupełnie do głowy mi nie przyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *_*_*_*_*_*_*
"W hipermarketach także dziewczyny chodzą w spódnicach." Jasne... jakoś od 2 lat nikt się nie czepia, że nie pracuje w spódnicy... a pracuje właśnie w hipermarkecie ;) Osobiście preferuje spodnie - wygodne, bezpieczne i seksowne (jeśli dobrze dopasowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to...
kretyni. najpierw chcą,żebyśmy w spódnicach chodziły,a potem mówią,że prowokujemy do gwałtów, bo ubieramy się jak zdz..y :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×