Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GWIZDEK

Proponuję aby wygwizdać każdą kobietę idącą w spodniach po ulicy

Polecane posty

Gość GWIZDEK

Wyglądacie dziewczyny w spodniach fatalnie, spodnie to już przeszłość , teraz same widzicie, że spódnice są modne i pokażcie swoje zdepilowane nóżki . Martwi mnie jedno, że chyba wcale nie potraficie chodzić w spódnicach ? Na festiwalu w Opolu w sukience niebieskiej pokazała się wokalistka z zespołu VIRGIN i podobno pierwszy raz od wielu lat założyła sukienkę . Wcale nie potrafiła się poruszać w sukience i było widać, że jest spięta . I jeszcze jedno, w wielu firmach pracodawca wymaga aby kobiety wyglądały kobieco, więc spódnica to podstawa. Więc jak, czy potraficie chodzić w spódnicach , czy należy wygwizdać kobiety chodzące w spodniach ? Bardzo mnie śmieszy taki widok, kiedy widzę że idzie para przytulona do siebie i chłopak jest w krótkich spodniach a dziewczyna ma na sobie długie dżinsowe spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowa 30-stka
a ja nosze sukienki si podniczki tylko idac z moim kochanym (czasamii bez majteczek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerka
Z tego co wiem, to dlugo o to walczylysmy i uwazam, iz powinna byc dowolnosc. Proponuje jednak, aby kazdy facet wycwiczyl sobie klatke, zdepilowal wloski i nosil bluzki z dekoltem do pepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjamkjam
takiego tzn. jakiego ? Kabaretek? A gzie Ty pracujesz jesli mozna spytać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepewna uczuć
A ja nosze tak krótkie spódniczki, że mogłyby robić za pasek od spodni. Właściwie to nie wiem po co nosze, mogłabym chodzić w samych majtkach po ulicy.Do tego bufallo, inaczej nie wyjde na ulice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szczescie bo moherowe
baby nie nosza spodni tylko spodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w powaznych firmach pracodawcy wymagaja raczej meskich strojow :o przeciez kobieca kobieta jest uznawana za slaba :o wiec tu nie gadaj - spodnic nie cierpie, wiec tak czy siak bede nosic spodnie...a poza tym piszesz tak, jakbym jak mogla pisac o tobie, zebys zaczal nosic spodenki:Pbym mogla ogladac meskie nieogolone nozki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do---------------gorąca
a ty w jakimś "gabinecie masażu"czy inszej podobnej firmie pracujesz, że wymagają szpilek i kabaretek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwizdek , a ja proponuje żeby w pracy faceci zajmowali sie pracą :D Cięzko ubrać cos bardziej kobiecego , jesli znacznie ponad połowę współpracowników to faceci ;) Po pracy - inna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerka
TRADYCJA NOSZENIA SPODNICY. KOBIETY NOSILY CALE WIEKI SPODNICE, ABY MAZ, MEZCZYZNA NA ULICY, KTOKOLWIEK, MOGL LATWIEJ JE POSIASC. ZAWSZE MI SIE TO PRZYPOMINA JAK MAM ZALOZYC SPODNICE, PRZYZNAJE SIE CZASEM NOSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandre
Doda wyszła taka sztywna, bo była po operacji kręgosłupa. Miałą jakiś wypadej przy podnoszeniu czegoś ciężkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego gościa co
załozył ten topik - a mnie smieszą faceci w klapkach, albo w krótkich spodenkach i do tego kolrowych skarpetkach! a juz wogóle smiesza mnie faceci piszący na kafe o tej porze zamiast oglądający mundial jak na prawdziwego faceta przystało, ale ty to ciota jestes widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak prawdę mówiąc
to Doda ZAWSZE występowała w spódnicy albo kiecce, więc nie wydziwiaj. Nigdy nie widziałam jej w spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
Ogladajac mundial bede onanizowalsie zapamietale gazeta ze zdjeciem Zbigniewa Bońka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
Do morphina Powiem Tobie tak: w Warszawie dziewczyny pracujące na lotnisku Okęcie muszą chodzić w spódnicach i już nie wspomnę o stuardesach , również personel naziemny ( sporo dziewczyn musiało odejść z pracy za brak chęci i dobrej woli ) , także celniczki i dziewczyny pracujące w straży granicznej . W hipermarketach także dziewczyny chodzą w spódnicach. Mądry pracodawca nie odpuści i wie o tym, że kobieta w spódnicy przyciąga męską rzeszę klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwizdek - pod warunkiem ,że pracuje w usługach , w pozostałych przypadkach nie jest to mile widziane , bo rozprasza meska rzeszę pracowników ;) A kabaretki sorry - nie ma mowy :D Nie jestem jakos przekonana co do Twojego przykładu ze strażą graniczną :D Niby kogo one maja przyciagać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak prawdę mówiąc
to szczególnie te w hipermarketach chodzą w szpilkach i kabaretkach :-) Szcególnie te z działu warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo kobiety to takie
durnoty, ze ich praca polega wylacznie na przyciaganiu męskiego wzroku... Ty jakiś walnięty chyba jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
W wielu 'służbach' kobiety pracują i otrzymują tak zwane sorty, czyli ubranie służbowe . Celniczki , kobiety pracujące w straży granicznej, policjantki, kobiety pracujące w obsłudze naziemnej na lotnisku .......... itd. każda kobieta otrzymuje służbową spódnicę . A na ulicy miasta panuje szarość , czy nie potraficie już kusić swoim wyglądem facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo te \"sorty\" to sa bardzo kobiece :D A swoich facetów nie musimy kusić na ulicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
noszę się jak chcę i w zasadzie nie reaguję na żadne uwagi odnośnie mojego stroju ale dla autora topiku mogę zrobić wyjątek i skopać mu dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
Jeżeli tak się upieracie i zapieracie przed chodzeniem w spódnicach to niech każda z Was zapyta swojego faceta , kiedy uważa , że jesteś kobieto atrakcyjna ? Tak podejżewam, że każdy facet powie Tobie kobieto , że najpiękniej wyglądasz w spódnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
Do tak se pisze Zostałaś wygwizdana za niechlujstwo i zanik kobiecości oraz zastosowanie się do trendów mody . Może Ciebie jakiś facet zechce ale wątpię w to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie zgodze z autorem topiku - kobieta w spodniach wcale nie wyglada fatalnie. Nie ma ladniejszego widoku niz zgrabny damski tyleczek w dobrze dobranych spodniach. Spodnic raczej nie nosze, choc mam w planach wprowadzenie tej czesci garderoby do mojego ubioru. Ale zdecydowanie wole spodnie, bo sa.. wygodne i pewne. Wiem ze nikt nie bedzie ogladal moich majtek jak wiatr zawieje, albo jak bede po schodach wchodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
o shit, przegrałam życie dobra, spadam z moimi wielkimi psami na zajęcia z obrony ;D gwizdek, ale ty głupi jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GWIZDEK
Tak naprawdę to szukam atrakcyjnych panów po pięćdziesiątce w celu namiętnego sexu analnego,jestem biernym gejem i gwarantuję dyskrecję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×