Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zflustrowana forumowiczka

Polska umie dawac dupy!!!

Polecane posty

Gość zflustrowana forumowiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed meczem wiedzialam jedno:przegramy z Ekwadorem 2:0 - tak jak z Korea 4 lata temuprzegramy z Niemcami 4:0 - tak jak z Portugalia 4 lata temuwygramy wysoko z Kostaryka 3:1Beznadzieja, ja bym na ich miejscu dla pana Kaziemierza grala, za Oswiecim - Brzezinke bym grala, jest tyle powodow zeby wygrac, tyle idei. Czy w dzisiejszych czasach cos takiego sie w ogole liczy, czy tylko kasa? Czy umiejetnosci to wszytko? Zawsze wierzylam, ze liczy sie duch walki:osorka, ale wypilam pare piw i bede marudziec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunny - a jak mówiłam małej to nie wierzyła: 16:45 gorrrąca 25 nie wiem czy chcę patrzeć na tą kompromitację naszych chłopaków 16:47 maalutka Go przestań krakać!!!!!!!!!!!! no!!! i z wypluciem! rozkaz! 17:07 gorrrąca 25 no jaki poeta proooooooooooooszę mała ja niestety mam inne przeczucie. bedzie dupa. i to blada. przypalona na solarce - biało-czerwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dalismy pupy
:P az szkoda gadac wierzylam no i sie pomylilam:( takie zycie,taka polska polityka jak i polska pilka czyli do czterech liter:P nie dosc ze mam dola przez faceta:( to jeszcze ten cholerny mecz:( kupa i nic wiecej ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyłeczka
kochana zflustrowana forumowiczka -nie Polska tylko Polka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnka kompromitacja
jak juz to sfrustrowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilka jest kwadratowa, a bramek jest duuuuzo:o Moze jestem pijana i niedowidze, ale mam to w D....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozcIro 600
wypiłam pryty jabłkowej liter, obejrzałam mecz, a teraz przymierzam moje nowe licówki dentystyczne wykonane z różnokolorowych kostek sera feta, marynowanych przemyślnie w rozmaitych sosach. najbardziej lubię następujący zestaw: biała, biała, zółta, biała - wyglądam w niej jak murzyński raper. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden gościówa
A co byście chcieli nasza piłka to obraz naszej gospodarki .Jaki pan taki kram Dudka nie wzięto bo go sponsoruje Zywiec a reprezentację tyskie i tu macie odpowiedź Kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa............................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozclro - pilam Krolewskie, co by Legie wspomoc, ale to wszystko jest jeden wielki Ch@j. Od jutra wale jabole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozcIro 600
Legia Warszawa, to nasza duma i sława!!! 🖐️ ale Krurewskie to pryta chmielowa, nie pij tego, bo się strujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie strulam, nie widac? Zaraz wyjdzie ze mnie jakis Mr Hyde, taka jestem wsciekla:o Juz wiem, dlaczego tak duzo kiboli ma Legia, bo pija Krolewskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozcIro 600
od Królewskiego rośnie poziom urzedzeń rasowych, homofobii, brzuch i grzyby na języku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzyby mam w garnku, dusze na jutrzejszy obiad. Gejow mam w dupie, murzynow lubie, a brzuch mam plaski jak deska do prasowania:) I nie klamie , ze pilam Krolewskie, choc to wypadek przy pracy, bo zazwyczaj wole Zubra, ktory jest zawsze tuz za rogiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden gościówa
Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaa czy my będziemy kiedyś dumni chocby z piłki ibędziemy się mogli pochwalic przed światem z wyników a nie z afer i hydraulików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys tak, ale nie wiem, czy tego dozyjemy, chyba ze uda nam sie począć jakiegos nowego Ronaldinho!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety, ale musze zdementowac. Mialam z tym panem juz do czynienia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozcIro600
i co, prawdą są plotki o małym pisiorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera przez naszą reprezentacja sie sie nadindałam co za zjebany mecz -i po kija ja kupowałam tą koszulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupowalam koszulki na szczescie, ale mialam tak bialo-czerwono w sercu:(pozclro---> minister ten ma za duzego pisiorka, co jest glowna z jego wad:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmieTanKa
Polska reprezentacja jest do dupy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest do dupy, z dupy i daje dupy. Jak tu nie wierzyc, ze swiat stoi na dupie, penisem bedac podpartym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i serem feta w kostkach
i serem feta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laska w rozowym
ma najsexowniejsza dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziemy wciąz przegrywac
dopóki szef mafi zwanej pzpn,siwy misu wciaz bedzie na swym dumnym stołku prezesa,zawsze usmiechniety i zadowolony z siebie hehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wina prostytutek!!!nasi chlopcy biegali jakby mieli puste jaja a to o czyms swiadczy.braklo im szybkosci tego jednego kroku wiecej zeby byc przed przeciwnikiem a nie z nim albo za jego plecami.po drugie niecelne podania.po trzecie strzaly zamiast no powiedzmy w kierunku bramki to w trybuny,na wiwat.po czwarte obrona ktora czeka na to co zrobi napastnik.po piate zostawianie bramkarza na laske losu-brak obroncy w konkretnym miejscu albo jeden obronca a napastnikow trzech.takie bledy ,szkolne bledy swiadcza o jednym ze ktos im wypral mozgi albo co nie jest wykluczone rzucil urok.czarnuchy znaja sie na czarnej magi i ja praktykuja.!!!!!! to bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×