Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pppppppp

historyjka o szlachetnym panu

Polecane posty

Gość pppppppp

niedawno udało mi się uczestniczyć w miłej imprezce.troche wypiłam i zaczełam rozmawiać z bardzo fajnym chłoptasiem ,dojrzały facet samotny bardzo inteligentny.tak sobie rozmawialiśmy ja sie trochę miżdzyłam(nie wiem czy to sie tak pize ,zeszliśmy na temat sexu on sie zapierał ,ze postępuje bardzo szlachetnie i nigdy nie wykorzystałby panny tylko dlatego że jest pijana a jemu sie bardzo chce.w tym momencie włączyła mi się lampka :ja ci pokarze że jest inaczej. i tak poszliśmy do naszych wspólnych znajomych siadłam koło niego ,rozmowa się toczyłan gładko a ja postanowiłam udowodnić że jego szlachetność nie jest tak wielka ,wystawiłam sobie nóźie na niego on zaczął masować moje stopy nie minęł godzina kiedy się na mnie rzucił to było takie śmieszne bo tak długo go prowokowałam że nie dał rady .i co z tą jego szlachetnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIVKA Z CIEBIE
:) a on zwykły koleś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
nie bo do niczego tak konkretnie nie doszło troche sie poślimaczyliśmy,podotykali,gościu chciał,żebym się onanizowała na jego oczach ale to chyba troche za krótka znajomość.możliwe że sobie ulżył jak wyszłam ,dużo nie mogliśmy zmajstrować bo w pokoju nie byliśmy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
nie ja mam męża on jest kawalerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
:P ;) fajnie...trzeba go było zgwałcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
no...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
to nie byłby gwałt bo on chciał choć przyznaje śiwiadomie dopuściłam się manipulacji tym biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
trzeba bylo jeszcze bardziej pokusić, tak żby aż nie mógł wytrzymać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
myśle ze nie wiele brakowało bo doszło do pewnych rękoczynów ,ale hamulcem były nasze zależności służbowe w tej chwili możemy sobie spojrzeć w oczy w innym przypadku mogło by być ciężko ja widuje go prawie codziennie i nie rozmawiamy na ten temat nie powiem było miło i plan sie powiódł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
u szkoda...ze nie mozna go bylo jeszcze bardziej stegesować :( napuść na niego jakąś fajną laskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
zastanawiam się czy nie skorzystam jeszcze aby w pełni skonsumować zdobycz jako nie fajna laska troche sobie poprawie humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
aa no chyba ze ...myslalam, ze juz odpuścilas, zle zrozumialam... zaskocz go i opowiedz potem jak bylo :P ale ze mnie świntucha:( kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
ale i tak się dziwnie czuje bo mam miłe wspomnienie ,naprawde wartało by to wykorzystać ,ale obawiam sie że mimo tego ze gościu jest dla mnie miły to takich sytuacji będzie unikał no chyba że też czasem o tym pomyśli i robi mu się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×