Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAINKA

HOLENDRZY - jacy są w zwiazkach?

Polecane posty

Gość śliczna żona
Heh, śmieszna jestes 19 latko. Miałam dwóch Holendrów i każdy z nich miał inny charakter, każdy był inny w sexie itp. Wiec przestań pytać "jacy są Holendrzy", bo to smieszne jest:D Czy mogłabyś powiedzieć, jacy są Polacy? Raczej nei, bo jak wiesz, są rózni. A swojego Andre, do tej pory czuyle wspominam, chociaz mineło już dobrych kilkanascie lat:D Powiem Ci,ze mentalnie daleko nam do Holendrów. I odpusc sobei tego starego dziada:) Zakochaj się w jakimś studencie politechniki. Ja w kazdym razie tak zrobiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz....fajnie by było zeby nasi rodacy jeszcze zwracali uwagę na takie dziewczyny jak ja bo jak na razie to widzę największe branie mają blachareczki..... temu \"stremu dziadowi\" jakoś nie przeszkadzało to że ledwo sięgam mu do ramion.... i chyba dalej nie przeszkadza skoro do mnie pisuje.... zresztą.... niezaleznie od tego jak sie skończy moja znajomośc z nim i tak będe chciała wyjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javaneska
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam holendra-kto jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsklfjlkdshf
a ja malam 3 holendrow wiec mam porownanie i moge powiedziec jacy sa holendrzy a wiec przede wszystkim sa SKAPI. pieniadze licza co do grosika. na kobiete nie placa. kobieta ma pracowac. w domu pomagaja chetnie i chetnie gotuja. mowia kilkoma jezykami obcymi i sa oczytani. sa EGOISTAMI do szpiku kosci. holender nie ma zadnych skrupulow. jest niewierzacy i nie ma nic przeciwko aborcji czy eutanazji. w lozku sa raczej zimni i sa skryci jezeli chodzi o uczucia. placza jak im zle i potrafia byc bardzo chamscy dla kobiet. uwazaja prostytutki za zawod jak kazdy inny ale sa bardzo przeciwni wszelkim narkotykom. sa rowniez rasistami i nienawidza czarnych i marokanczykow. lubia jezdzic ostroznie autem i nie potrafia jezdzic ani po sniegu ani w gorach. sa pracoholikami a jedyna wartosc maja dla nich pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys faceta holendra.. bardzo namietny i czuły... a poza tym - liberalny światopogląd, otwartosc, ciekawe poczucie humoru - chyba jedna z lepszych nacji w europie, polecam! poza tym holendrzy na ogół są wysocy co mi bardzo odpowiada, bo mam 178cm wzrostu i cieżko mi znalezc faceta który jest wyzszy, ach, teskni za tym holendrem, zazdrosze Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsklfjlkdshf
zalerzy czy kocha czy nie kocha. ale i tak nie wyda na ciebie ani 1 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsklfjlkdshf
poza tym niezli z nich pozerzy. latwo okrecic im laski wokol malego paluszka. ze skakaja kolo nich jak na sznurku. sa przystojni i maja gladka gadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsklfjlkdshf - zupelnie sie z tobą nie zgadzam, tzn zgadza sie ze są przeciwni narkotykom, oczytani, ale poza tym- jaki rasizm, jakie skąpstwo?? to bardzo otwarci światopoglądowo ludzie. co do tego ze jak to okreslilas "sa niewierzacy i nie ma nic przeciwko aborcji czy eutanazji" to znam mase polaków-pseudo-katolików ze znaczne bardziejwypaczonymi moralami... bzdurny zarzut. a juz najbardziej sie nie zgadzam w tym że są słabi w łózku - z tym holendrem to był mój best sex ever! do tej pory wspominam.... ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsklfjlkdshf
ladnie sie ubieraja. maja gust i zwracaja uwage na to jak sie ubierasz i w co i jakiej marki i za ile. uzywaja tez dobrych perfum i dbaja o siebie lepiej niz nie jedna polka. chodza regularnie na saune czy silownie. lubia sie podobac i blyszczec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsklfjlkdshf - ty sie naucz ortografii, to po pierwsze... a co do twojego komentarza "i tak nie wyda na ciebie ani 1 euro" - to ty sponsora szukalas czy milosci?? ja tam stawiam na niezaleznosc, ale widac niektóre chcą tylko kolesia oskubac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsklfjlkdshf
sa wypaczeni moralnie i tak to juz jest:) jedyna wartosc dla nich to kasa. dla kasy poswieca wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsklfjlkdshf
persil mama, trudno zyje sie z facetem ktory wylicza cene jogurtu i kaze ci kupowac tanszy a sam kasy na zakupy nie ma zamiaru wydawac. zapomnij ze holender gdzies cie zaprosi gdzie sam bedzie musial placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z moim nie mialam takich problemów - oboje dobrze zarabiamy i nie było dyskusji o cenach jogurtów, mial tez gest i nigdy nie czula ze oszczedza na naszych wspólnych wyjsciach... tak czy siak jak zarabiasz sama na siebie to nie musisz sie przed nikim tlumaczyc na co wydajesz kase. jesli juz jacys faceci są totalnie zorientowani na kase to amerykańce. nie polecam. ale na pewno zlego slowa nie powiem o holendrach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Fajnie znaleźć taki topik-jestem w związku z Holendrem i mieszkam tu wiec jak któraś ma pytania-śmiało:) To fakt-są oszczędnym narodem.Ale każdy na swój sposób.Moje schatje (skarbie) rozrzutne nie jest,ale parę dni temu kupił mi zmywarkę,bo trochę narzekałam na zmywanie ręczne;) Moj jest przekochany-w Polsce miałam tez 2 poważne związki,ale dopiero teraz wiem,co to szczęście:) Holendrzy są na ogol wysocy,blondyni raczej,rzeczywiscie dbaja o wyglad. Bardzo dobrze traktują kobiety. Nie wiem,jak reszta,ale ja tam lepszego w łóżku nie miałam;) Wciąż mówimy po angielsku,chociaż mój holenderski jest z dnia na dzień lepszy:) Jednym słowem-polecam:) kraj piękny,ludzie bardzo fajni i jesień pachnie,jak w Polsce. Oczywiście na Boże Narodzenie jedziemy do mojego domu rodzinnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Smiesza mnie kobiety, ktore mialy do czynienia z jednym/dwoma czy trzema facetami z Holandii czy innego kraju i wypowiadaja sie jakby znaly caly narod. Jak mozna mowic na podstawie 2 osobnikow czy mezczyzni danej narodowosci sa dobrzy w lozku czy nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antka25
zapomniałam dodac-to jest takze moj szef!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy się charakter a nie narodowość czy wygląd ale kultura się już liczy i religia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihihi twoj szef :) Tez dobrze. Moj we wszystkim mi pomaga, a dla mie nie licza sie jego pieniadze tylko prawdziwa milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępiciel toksycznych bab
" jsklfjlkdshf 2008.10.24 a ja malam 3 holendrow wiec mam porownanie i moge powiedziec jacy sa holendrzy a wiec przede wszystkim sa SKAPI. pieniadze licza co do grosika. na kobiete nie placa. kobieta ma pracowac. w domu pomagaja chetnie i chetnie gotuja. mowia kilkoma jezykami obcymi i sa oczytani. sa EGOISTAMI do szpiku kosci. holender nie ma zadnych skrupulow. jest niewierzacy i nie ma nic przeciwko aborcji czy eutanazji. w lozku sa raczej zimni i sa skryci jezeli chodzi o uczucia. placza jak im zle i potrafia byc bardzo chamscy dla kobiet. uwazaja prostytutki za zawod jak kazdy inny ale sa bardzo przeciwni wszelkim narkotykom. sa rowniez rasistami i nienawidza czarnych i marokanczykow. lubia jezdzic ostroznie autem i nie potrafia jezdzic ani po sniegu ani w gorach. sa pracoholikami a jedyna wartosc maja dla nich pieniadze. " I bardzo słusznie. Dlaczego baba ma siedzieć w domu i gderać? Czy bycie kobietą to jakiś stopień upośledzenia uniemożliwiający pójście do pracy, zakasanie rękawów i zarabianie pieniędzy na dom? Jedna osoba mniej do pracy to połowa mniej dochodów a żreć wszyscy chcą. Dzieci nie będą mieć na zajęcia dodatkowe. Matka będzie gderała i uważała się za tę której wszystko się należy bo ONA PRZECIEŻ JEST PANIĄ DOMU. Od braku pracy człowiekowi odpieeeerdala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępiciel toksycznych bab
do reszty to się nie wypowiadam bo szkoda czasu, oceniłaś cały naród na podstawie jednego faceta. Wszyscy są skąpi, wszyscy są kiepskimi kierowcami, rasistami (bo NIE LUBIĄ czarnuchów to od razu rasiści?), jak możesz ocenić cały naród nie znając go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:42, Gość ajajajaja napisał:

hej! ja też mialam holendra--> wysoki brunet bardzo przystojny jak masz jakies pytania to wal smialo!:D

Hej. Dobrze się składa ja mam pytania na temat Holender ich poznałam takiego  jednego 😊😢 bardzo mnie zranił zamienił mnie na lepszy model 😭 lubi bardzo blondynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piękna dusia napisał:

Hej. Dobrze się składa ja mam pytania na temat Holendera i ipoznałam takiego  jednego 😊😢 bardzo mnie zranił zamienił mnie na lepszy model 😭 lubi bardzo blondynki. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×