Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość
no cóż wesele odpada, żałoba w rodzinie :( takie życie ale o ciuchach i tak pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Dziewczyny, u kogo na Allegro można kupić fajne paski do tunik itp.Ale takie dłuższe,ze 120 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Dzięki "mówisz i masz",ale nie o to mi chodziło.Powinnam była doprecyzować : paseczek powinien być raczej wąski,taki bardziej dyskretny,czarny albo brąz.No coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz i maszzz
Cieniutki powiadasz? Mam gdzieś w szafie czarny, cieniutki (jakieś 2cm), czarny, matowy, prosta i delikatna klamra, ale...jest naprawdę duży - zapiety na najmniejsza dziurke ma ponad 120cm (coś kolo 125cm). Kupiłam go do spodni, ale sie przeliczylam :o W sumie to dziwne uczucie kupić coś co jest za duże :) Ale do tuniki powinien być dobry (w końcu am zdobic a nie trzymać spodnie na miejscu :P). Mogę poszukać i wkleić fotkę, jesli Cie interesuje coś takiego. Cena byłaby 10zl razem z wysyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
"Pytasz i maszzz" - jesteś niezła!Jak dobrze zrozumiałam,to zapinając na maxa uzyskam 120 cm, ale może być i więcej.Ja mam w pasie ok.108cm,w biodrach ok.126 cm.Sama nie wiem,czy to będzie się nadawało.Nigdy w życiu nie nosiłam pasków,więc nie wiem,czy ten w Twoim opisie będzie dobry.Wiem,że nie mogę się nom ściskać,ale raczej powinien być luźny.Tylko czy te 120 cm to jednak nie za dużo?Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
"Pytasz i maszzz" - niskie ukłony dziewczyno!Ten pasek,który znalazłaś w swojej szafie chyba by mi się nadał.Tylko mam jeszcze pytanie- czy materiał paska nadaje się,żeby w razie potrzeby zrobić w nim dodatkową dziurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova85
a ja szukam i nie moge znaleść fajnego czarnego sweterka rozpinanego roz.46-48 (ale nie dla babci) Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz i maszzz
Raczej tak, polecam metode na goracego gwozdzia :P Tylko, że jeśli chcesz zwiększać obwód to nie bardzo jest jak :o Od ostaniej dziurki do konca paska jest raptem 7,5cm, ze zwężaniem nie powinno być problemu. Jeśli sie zdecydujesz to daj znać, cena byłaby jak wyżej czyli 10zł już razem z przesyłką :) nova85, masz na myśli kardigan? To moja wileka slabość, mam ich mnóstwo. Ale tych cieniutkich. Żadnego nie oddam! :P Na allegro powinnaś znaleźć :) Ja tam kupiłam kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
"Pytasz i maszzz" - to ja poproszę ten pasek.Podeślij mi nr konta i dane do przelewu.Chyba,że chcesz jakąś inną formę wpłaty.Najlepiej przyślij mi maila na adres gabi2306@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz i maszzz
Mail wysłany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśbezuszka
Witam! :) Chciałabym spytać gdzie zaopatrujecie się w kurtki zimowe i wiosenne? Jestem osobą puszystą (50-52). Mam mega problemy z zakupem.... Podsyłajcie linki :D Aaa.. I super byłoby gdyby było to ciuszki w opcji kup teraz :) Ja ostatnio kupiłam muszkieterki do połowy łydki... Sukces w końcu buty powyżej kostki! ;) Pozdrawiam! I czekam na odpowiedź :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Może któraś z was kupowała spodnie z katalogu Ulli Popken albo Bon Prix?Problem polega na tym,że oni w tych katalogach nie podają szerokości nogawki w udzie.Co a tego,że pas,biodra i długość pasuje,jeśli nogawki będą za wąskie?Niektóre fasony spodni są szyte specjalnie dla pań niższych.Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie.W sumie jeśli kobietka jest niska i nosi dół w rozmiarze 48/50 to producent spodni chyba nie szyje ich z nogawką o obwodzie 60 cm.Ale i tak nie chcę ryzykować zakupu, a otem płacić 13 zł za przesyłkę zwrotną i się denerwować nietrafionym zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie tylko patrzę
ja kupowałam w bonpixie, spodnie niestety nie trafione, bo mam grube uda :( i jestem niska. A tam wszystko po standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśbezuszka ja dziś
widzialam lądny brązowy. Wełniany, z kołnierzem, fason trapezu...niby rozm 44 (ja poszukuję czegoś 48) a był na mnie za duży :o cena 10zł ;) no i mial szerokie relawy, a ja takich nie lubię (szerokie nie znaczy rozszerzane ku dolowi, po prostu takie luzne). jesli jestes z katowic moge ci dac namiary tego lumpka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Czesc Dziewczyny:) Mam zupelnie inne doswiadczenia z zakupami w bonprix. Jestem ich stala klientka od przeszlo 1,5 roku i to bardzo zadowolona klientka. Tez jestem niska (160) i wszystkie kupione spodnie musialy byc skrocone, ale nie te z bonprix, te o dziwo pasuja idealnie i wbrew powszechnej opini nie mniej trwale niz kupione w innych sklepach wlacznie z markowymi. Co prawda sam poczatek byl ciezki, poniewaz rozmiarowka dolu zgadza sie z moja natomiast gore kupuje 2-3 rozmiary mniejsza i pasuje. I jeszcze jedno - wg mnie taka forma: wybieram, przynosza do domu a jaki mi sie nie podoba odsylam, zmniejszyla u mnie nienawisc do zakupow. Poniewaz nie raz wrocilam po dniu spedzonym na bieganiu po sklepach z placzem, bo rozmiarowka konczyla sie na 42, cena zbijala z nog, albo spelnienie 2 poprzednich warunkow niwelowal 3 - kroj, kolor, tony przywieszonych swiecidelek, moc ekspresikow i sznureczkow... Wiem, ze bonprix pobiera 13 zl za przesylke, ale ja ja odsylam za 4-5... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Do "Lisska"! No to jesteśmy prawie równe - ja 158 cm.Ale niestety dół baaardzo obfity : pas 108,biodra 126.Długość rzecz jasna to drobiazg,ale diabeł tkwi w szerokości nogawki potrzebuję co najmniej 76 cm w udzie.Na Allegro przynajmniej podają dokładne wymiary.Niestety gorzej z rozmiarami.Albo kolor nie ten,albo fason nie ten.Teraz króluje styl "vintage" a ja za nim nie przepadam.Wolę klasykę,bo każdy zbędny gadżet na spodniach niepotrzebnie przyciąga uwagę do tego,co bym chciała ukryć.Kupujesz na Bon Prix dżinsy czy inne spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
czadowy sweter !!!! niebanalny i napewno nie babciny, wogóle lubie tego sprzedawce, kupiłam tam już chyba kilkanaście ciuszków i zawsze było super. raz nawet wymieniałam na inny rozmiar i też bez problemu. Jak będzie mój rozmiar to napewno kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny! Nigdy nie interesowałam się zakupami w sieci i szczerze mówiąc boję się tej formy robienia zakupów ciuchowych. Na allegro jednak dzięki m.in. waszym linkom znalazłam firmę zizzi której ciuchy strasznie mi się spodobały. Czy wiecie gdzie jest sklep tej firmy? Albo inne sklepy podobnych firm, który produkują ciuszki w rozmariach ponad 48... Jestem nastoletnią warszawianką i potrzebuję bardzo waszej pomocy, bo teraz kupuję tylko w H&M, C&A i w KappAhlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz i maszzz
Nie wiem czego się boisz :) Ja kupuję na Allegro hu hu hu i jeszcze dłużej :P Ważne aby nie mierzyć siebie ale swoje ubrania :) NP przy długości zawsze brać pod uwagę długości wewnętrzne, pod pachy w doł, bo to one lepiej oddają faktyczną długość (dł. zewn. spodni zależy np. od wysokości stanu, z kolei zależnie od wysokości stanu potrzebujemy innej szerokości w pasie). Poza tym wileu sprzedawców zgadza się na zwróty i wymiany, warto zapytać wcześniej. W przypadku zakupu na "Kup teraz" masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni, tracisz jednak 2 razy na wysyłce (musisz towar odeslać). Zawsze można też wyszukakćaukcje ze swojego miasta i spytac o możliwość przybycia i przymierzenia, moja koleżanka robi tak często i w 50% przypadków ma taką możliwość :P Co do sklepów stacjonarnych, zanetta3 otworzyla niedawno sklep, ale chyba w Białej Podlaskiej...chyba, nieważne, można zapytać...sklep istnieje na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska
Do Tubiś Po, przepraszam, ze nie odpowiedzialam od razu, ale mialam wyjazdy sluzbowe. Mam 102 w pasie i 116 w biodrach i kupuje rozmiar 46 i jest idealny, w udzie mam 72. Jesli chodzi o zbedne dodatki to wybralam wszystkie najprostrze, jedne jeasny mialy jakies kwiatki z krysztalkow na kieszeni i pasku ale 15 nim z nozyczkami i sa takie jakie chcialam;) Pytalas jakie kupuje spodnie mam i jeasny i materialowe i z kancikiem i sztruksowe i letnie (dlugie, 7/8 i do kolan). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! ja ostatnio kupi lam na allegro w super bluzeczkę za 24 zł . pi ekn a haftowan ą sp odniczę ESSENCE za 30 z l a nosz e rozm 52. Kobitka wystawia codzinnie nowe ciuszki W ROZM XXL - s a te z i nowe. Wejdźcie SKLEP-MOTYLEK. hEJKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODNA XXL
Serdecznie zapraszam wszystkie Panie od rozmiaru 42 do mojego sklepu w Częstochowie mieszczącego się przy Aleji N.M.P 1.(plac Daszyńskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Słuchacie kochane, a raczej pomóżcie! Mam rozmiar 50-52 gdzie mogę w Warszawie dostac na moje kochane ciałko jakąś ładną "zdrabną"(nie namiot) kurteczkę na zimę??? W H&M mają cos??? A moze polecicie jakis sklep w wawie z ładnymi ubrankami(oby nie spadochrony :P:P:P) Buziaczki :* Trzymajcie sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatuszek_waw
Droga Chii fajny sklepik jest przy ul. Grzybowskiej w pasażu, mają tam rozmiary od 44 w górę i na pewno znalazlabys cos dla siebie, kurteczki tez maja fajne w duzych rozmiarach, ja osobiście sporo ciuszków sobie tam kupilam co prawda nosze rozmiar 46 ale tez kiedys nosilam 52 i wiem jak cięzko coś modnegoi nierozciagnietego dostac, kupujac u nich jedna rzecz druga dostaje sie za polowe ceny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×