Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość kimberlin
Ciuszki uzywane a uzywane to różnica... Ja np sprzedaje ciuszki które wyglądają jak nóweczki są uzyte przez 1-wsze właścicielki ( bogate amerykanki) zaledwie po kilka razy lub też są ostatnimi sztukami ze sklepów tzw powystawowe i dlatego bez obawy wystawiam je na aukcje allegro. Zadziwiają mnie natomiast ciuszki które ktoś "mocno schodzi" i wystawi je później określając ich stan jako bardzo dobry. Być może on je tak sam widzi ale również nabiera potencjalnego klienta który później jest mocno zaskoczony przesyłką jaką dostanie od niedoswiadczonego sprzedawcy lub naciągacza który bazuje na ilości sprzedanego towaru a nie na zachowaniu dobrego imienia. Pozdrawiam i zachęcam do kupowania rzeczy z 2 ręki ponieważ ich cena jest poprostu na naszą kieszeń 20 zamiast 200 a można trafić naprawdę coś wyjątkowego dla siebie i swoich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kimberlin
Ale czemu reklamujesz swoje aukcje na ktorych sa ubrania dla dzieci i w rozmiarze s??? To jest forum xxxl a nie miejsce do reklamy czegos co nas nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
słuszna uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maistyl.com
Zapraszamy ponownie! Nowe modele spodni jesień/zima! Polecamy! W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Zapraszamy: http://www.maxistyl.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl.com
Polecamy modne tuniki do rozm. 56, także te na specjalne okazje, wkrótce Sylwester! A już w poniedziałek w naszej ofercie pojawią się modne, cieplutkie sweterki i golfy idealne na zimowe chłody! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.maxistyl.com/ już w przedświątecznej atmosferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale na maxistyl trudno jest znalezc modne rzeczy wiekszosc jest raczej babcinych a te ladne modne tuniczki sa w rozmiarze40/42 czyli nie dla puszystych...jednak allegro ma w swojej ofercie naprawde super wybor bombowych rzeczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
jedna jaskolka nie cyni wiosny :o poza tym nadzwyczaj mlodziezowe, wystrzalowe to to nie ejst 😭 a wyglad strony...no coz...ja bym sie bala kupic w takim sklepie, strona wyglada jak robiona przez 14latka na zalicenie informatyki. zobaczcie jak wyglada puszystapolka.pl, chociaz tu tez ciuchy mis ie nie podobaja, ale to juz kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxistyl
No cóż, nie jesteśmy w stanie uszczęśliwić wszystkich :) Nie ładne jest to co jest ładne, lecz to co się komu podoba! Jedni mają pretensje, ze nie mamy ciuszków dla Pań w sile wieku i tych starszych, inne, że nie mamy rzeczy młodzieżowych. Owszem nie posiadamy bluzeczek powyżej pępka itp :) Ilość naszych zadowolonych klientów i wciąż rosnąca ich liczba mówi sama za siebie. Oczywiście nikogo nie zmuszamy siłą do kupowania u nas, choć nie wiem czego się obawiasz, jeżeli Ci się wygląd nie podoba nie kupuj. Jak mówią nie szata zdobi człowieka, tak nie musi Ci się podobać szata graficzna sklepu ale myślę, że asortyment jest dość duży i ciekawy. A zasady sklepu internetowego są proste: profesjonalny sklep internetowy powinien przede wszystkim być prosty w obsłudze. Równie ważnym elementem jest estetyczny i efektowny wygląd. Więc nie spodziewaj się motylków i innych..... A jeżeli chodzi o mikołaja itp...., w każdym sklepie są już ozdoby świąteczne więc rozumiem, ze nie kupisz chleba w sklepie, na witrynie którego wiszą bombki?? Tak więc zapraszam do zapoznania się dokładnie z naszym asortymentem, z czystej ciekawości, w razie pytań służymy pomocą, jak również czekamy na wszystkie uwagi. http://www.maxistyl.com/ poniżej przykład bluzeczki "nie babcinej" - http://www.maxistyl.com/index.php?m=ass&s=y4u07jnhoi38r4s38vsnd0m8zz4l1u4i&id_ass=62194 a ten sweterek: http://www.maxistyl.com/index.php?m=ass&s=y4u07jnhoi38r4s38vsnd0m8zz4l1u4i&id_ass=72491 też jest babciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
akurat kotylko dzialja na mnie dostraszajace, jak rownie zkolor rozowy...co nei znaczy, e wy wygladacie prosto i profesjonalnie. moge zrobic w ciagu godziny (albo krocej) zdecydowanie bardziej profesjonalny szablon, ktory bedzie prosty i elegancki. nie wmowisz mi, ze ten jest :o asortyment jest ebznadziejny, to co u was, znajduje sie w ielu sklepach dlka XXL. wiec zadna mi rewelacja... a ironbie w stylu "blzuki" nad pepek sobie daruj, bo to zalosne jest. ja juz nie mowie o cudach nad wisla, ale nawet w tesco idzie kupic landiejsze i tansze ubrania. cherokkee do 48, a Florence&fred chyba nawet do wiekszych rozmiarow. jest tam raczej klasycznie, bez wiekszych ekstrawagancji i MODNIE. nawet biala bluzka koszulowa to milion wariancji. jest zawse mdona, co nie znaczy, ze bialy worek z kolnierzykiem jest ponadczsowa elegancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
a ciuchy, ktore wkleilas...moja babcia by sie ich nie powstydzila ;) i choc mzoe nie sa zupelnie babcine to sa najzwyczajniej brzydkie. wejdz sobie do H&M i tam ozobacz co znaczy moda. jestes mi w stanie zaoferowac takie ubrania jak tam maja? NIE, a jako XXL moge sie tam swietni ubrac. nie mowiaz juz o Allegro, bo to studnia bez dna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
i zapomnialabym...ten mikolaj, choinka i latajace w kolko NEW to ejst wlasnie kicz i tandeta. takie gify mzoesz sobie darowac,. ani to aldne ani profesjonalne. blogowe i sprawiajace wlasnie wrazenie niesolidnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zgadzam sie z bella dona
No cóż, po Pani wypowiedziach jestem w 100% pewna, że nie jest Pani w stanie zrobić żadnego szablonu sklepu nawet w nieokreślonym czasie z powodu błędów w Pani wypowiedzi. I na koniec, no cóż widzę, że Pani nie jest taka pewna siebie, nie ujawnia nawet swojego adresu mailowego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
i tu sie mylisz, bo sprzdaza szablonow swojego zcasu sie zajmowalam :) i nie rozumiem co do calej sprawy ma adres mailowy? :o ani nie siwdczy on o moich personalaich ani nie sadze by byl Ci do czegokolwiek potrzebny. twoj sklep wyglada jak stragan na 100leciu w swiecie internetowym i kropka. ciuchy tez bezndziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam ponownie na allegro lub do sklepu:) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7558342 www.damaxi.pl a jeśli chodzi o rozmowe jaka się tutaj toczyła przed chwilą, to jako właścicielka sklepu wiem że nie da się wszystkim dogodzić:) jedni wchodzą do sklepu i mówią np: eee tu takie młodzieżowe ciuszki to nie dla mnie! a inni eeeale babcine to nie dla mnie:) hihih i na te same ubrania tak mówią, także ile gustów tyle opini:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
i tu maxistyl ma kolejny przyklad. damaxi ma szblon prosty, ale z klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak myśle
maxistyl ma kiepski styl strony...co do ciuszków no cóż mnie też nie zachwycają....a co do damaxi coś mi stronka nie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie dyskusja nawiazala......napisalam ze WIEKSZOSC ciuchow z maxistyl jest babcinych a nie wszystkie wiec sa oczywiscie wyjatki....... prawda jest taka ze sa to rzeczy zwyczajne takie jak w kazdym napotkanym sklepie z wieksza numeracja wiem ze sa gusta i gusiki ale mam prawo powiedziec co mysle majac porownanie z allegro nasunely mi sie takie mysli i modne i ladne to wg mnie wcale nie powyzej pępka :D niektorzy nie umieja przyjac krytyki....moze warto podpatrzec oferte na allegro i wdrozyc to w sklepach internetowych? po nich spdziewalabym sie raczej lepszego asortymentu.... czy ktos ma link do sklepu puszystapolka? (nie moge go jakos odnalezc)ciekawa jestem co maja teraz w ofercie bo szczerze mowiac jak latem tam zajrzalam to ich oferta byla bardzo uboga czy sie poprawilo? pamietam jak hucznie zapowiadali swoje otwarcie a pozniej jak co do czego to slabiutko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
witam ! Niektórzy sprzedawcy jak np. zanetta3 i ciuszkixl otworzyły swoje sklepy na allegro (jakaś nowość) i tak np. teraz u Pani Żanetty można kupić bez licytacji na kup teraz: http://www.allegro.pl/sklep/2323858_moda_na_topie_xxl_zanetta3 fakt że to wszystko pod osłoną allegro, ale to i może lepiej... zawsze transakcje bezpieczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
na drugim koncie zanetta33 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z bella dona
mialo byc..."juz od dawna mozna na drugim koncie zanetta33" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaXXXL
Cześć dziewczyny ! Czy mogłybyście mi dać link do tej Pani na allegro ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×