Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość o wspomnianym tu sklepie
bylam na wspomnianej tu www.damaxi.pl u mnie dziala(bo komus strona nie dzialala) , ciuszki sa ok, ale troche malo jak dla mnie, maly wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinkaXXXL
dzięki dziewczyny :D jesteście super, chyba się obkupię za wszystkie czasy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
to może podrzuce jeszcze jeden sklep :) Sklep z kurtkmi: "OLAF" jest w CH Land przy metrze służew, mają tam szwedzkie kurtki (bardzo trwałe i dość fajne) głównie natury sportowej (narty i takie miejskie). są do rozmiaru xxxl czyli 50/52. Na prawdę polecam. Obsługa raczej miła...raczej bo ja nosze 54 (kiedys mieli tam takie duże wiec poszlam i myslalam ze cos znajde). niestety sliczna kurteczka 50/52 nie do konca pasowala wiec babeczka radosnie stwierdzila ze moge zaczas sie 'ograniczac'...eh ale mimo to warto. Jeszcze odkryłam sklep Olsen (niebieski kwadracik nie czerwony!) w Promenadzie (na pierwszym pietrze, na parterze jest czerwony olsen z typowa rozmiarówką) drogi i to bardzo (kurtka 700zł, sweterek 300) ale sliczne rzeczy wiec jesli kogos stac to na prawde polecam. W promenadzie jest kilka sklepów xxl, ulla popken, olsen i 2 inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odaswieazazaodswiezam
odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .meeeeeg
Ja nic nie moge sie wypowiedziec....bo...mam rozmiar 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
chce iść na solarium ale mi głupio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
czemu głupio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
bo zastanawiam sie co na to powiedzą dziewczyny które tam pracują.. :( potrzebuje sukienkę na wesele ...ratunku nigdzie takiej nie mogę dostać :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
A co mają powiedzieć? Wchodzisz płacisz więc wymagasz właściwej obsługi. Ja chodzę do kabiny w której opala sie na stojąco (żeby nie było że jestem za ciężka na szkło ;P zresztą jest to bardziej higienicczne) i już a płace 1zł/min i miny tych pan mnie nie obchodzą - zreszta nawet nie są jakieś nieprzyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabki1993
Dziewczyny pomocy! Potrzebuje slicznej kreacji a nosze dosc duzy rozmiar. Mam 14 lat kreacja jest mi potrzebna na bal karnawałowy do mojej szkoły. Moze zna ktoś jakiś sklep z fajnymi,duzymi ubraniami dla nastolatek np. z bielska prosze napiszcie na gadu :1503804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
no właśnie o to mi chodziło.. ze jestem za duża na solarium lezące.. a obok mnie jest super solarium własnie leżące za 50 gr ... ale boje sie ze wejde tam a ona powie ze niestety.. nie mogę skorzystac....spale sie wtedy ze wstydu ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
To prawda usłyszenie tego byłoby nie miłe... dlatego może poszukaj takiego solarium gdzie jest możliwość opalania na stojąco - wiem, że to w pewnym stopniu półśrodek, ale z tego co gdzies czytalam standardowe łóżka na solarium są do 90kg wiec ja sie nie mieszcze :] głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
no to tak zrobie.. dzięki.. teraz będę wiedziała żeby nie ryzykować .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODA MAXI
Rewelacyjna biała ze srebrnym brokatem na Święta: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280340090 Uroczy sweterek kopertowy, rozm. 54/56: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281480246 Bluzeczki kopertowe rozm. 48/50/52: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281481645 Modna, tania tunika, rozm. 52/54/56: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281483437 Tuniczka na Sylwestra, rozm. 52/54: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=281484092 Więcej na www.maxistyl.com Zapraszamy i życzymy radosnych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40tkanie na karku
Hej, Wczoraj byłam w KappAlhu... widziałam sporo ładnych i modnych ciuchów w rozmiarach do 56!!!!! Kupiłam sobie super spodnie i tunikę, i z trudem udało mi się wyszukać mój rozmiar (jak w nicku) - bardzo dużo dużych - polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
a ja poszłam do h&m pisałyście tutaj że tam są tez duże rozmiary.. a ja widziałam największy rozmiar 40:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Wiecie, co… Bardzo lubię to forum, bo wiem, że zawsze mogę tu na kogoś z was liczyć. Gdy tylko potrzebuję pomocy, zaraz tu piszę. I między innymi dziś bym chciała prosić was o głos w konkursie. Oto, jak to zrobić: Wejdź na stronę http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1865&pg=0 Następnie przepisz kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknij „Głosuj”. I już! :) Głosowanie trwa zaledwie kilka sekund, a będę baaardzo wdzięczna! Proszę, nie zawiedźcie mnie… :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
nie w każdym h&m jest dział z dużymi ciuchami - musisz szukac sekcji BiB tam są rozmiary do 54. w Warszawie są w arkadii, złotych, na marszałkowskiej NIE MA w wolaparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwe, że do 40... LInia DIVIDED, czyli młodzieżowa jest do 42, linia dla kobiet (po rpostu H&M) do 46...z tym, że czasami rozmiarówka jest literowa i odpowiednie w H&M jest: S -> 36/38 M -> 40/42 L -> 44/46 Oprócz tego dział BB, ale nie w każdym sklepie. W Katwoicach naStawowej zlikwidowali... Poza tym obecna moda na luźne fasony sprawia, ze tak naprawdę można mierzyć śmiało mniejsze rozmiary. Ja mimo, ze wg tabel nijak się mam do 44 ostatnio kupowałam kilka ciuchów w tym rozmiarze i bynajmniej nie opinają ;) Poza tym (moim zdaniem) spodnie/spódnice i wszlekie ubrania \"dolne\" wypadają większe niż bluzki etc...przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
no ja byłam na targówku ..ale w takim wypadku pojade do Arkadii bo tam jest tez kappahl ..hm mam nadzije ze własnie tam w h&m spotkam coś fajnego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×