Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość dziwna87
a może w Arkadii jest jeszcze jakiś inny sklep w którym są ubrania w rozmiarze 48"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
no Arkadia jest najlepsza :) wg mnie najlepsze są: H&M potem Kapahl C&A - ostatnio gorzej u nich z kolekcją XL ale sa jest jeszcze bhs (na parterze) tam sa ciuchy do 52-54 ale mają świetne KOLOROWE majtki ;P swietne bo w różnych fasonach - od stringów! po zabudowane - na prawde jestem nimi zachwycona bo kupic jakas ladna bielizne 54 to na prawde problem - nosze 54 a figi kupilam tam 52 i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
aha ..myślałam do tej pory ze tam jest tylko ksppahl :) i ze to jedyny sklep w Warszawie z takimi ubrankami.. :) no to czekam na przelew na konto i jade na zakupy:) aaaa pisałyście coś jeszcze o sklepie na grzybowskiej oboj Jana Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
Na grzybowską istotnie warto się przejść - niedawno podawalam instrukcje gdzie to. kup jedną a druga za pół ceny to fajna okazja - rzeczy nr 48 jest tam duuzo, gorzej z numerami 52 w zwyż, ale też bywają - jedne spodnie były śliczne...tylko za duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
ja jestem fanatyczka dzinsow.. mam nadzieje ze beda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
dzinsy :) a wiec moja droga: H&M - obniżony lekko stan, dość wąskie nogawki w łydkach - ja w nich nie mogę chodzić bo właśnie za wąskie (do 120 raczej kolo 100) Kapahl-lepiej :) dość fajne, ale tez niski stan - ja wole wyższe(120) dla mnie najlepsze jeansy są na odyńca - taki sklep z dużymi rzeczami specjalizują sie w spodniach - tylko drogo maja bardzo (150zł-170) z 48 to nie powinnaś mnieć problemów w tych sklepach- serio :) ja marze o tym rozmiarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
no wlaśnie mam gigantyczny problem.. bo rozmiar 50 jest dla mnie idealny w lydkach za to w pasie i udach mi wisi wszystko obrzydliwie.. a w 48.. spodnie w lydkach ..no musze sie zawsze naprzymierzac.. bo wszystkie sa jakies takie ciasne.. lipa wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
hmm a na odynca to co to za sklep.. i gdzie to sie znajduje dokladnie jaka dzielnica obok czego itd??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
ojej - jak by Ci to wytłumaczyć... metrem do metra racławicka i potem musisz dojść na piechote do odyńca - (musisz zerknąć na plan warszawy - to nie jest daleko) i potem jak skręcisz w odyńca (w prawo) to podjeżdzasz(przechodzisz) jeden przystanek Sklep jest po lewej stronie w takim pasażu - Dora sklep z dużą odzieżą (chyba odyńca 69)Mają sporo spodni właśnie rozszerzanych na dole wiec ich 48 powinno pasować w łydce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
dziękuję :) będę zwiedzała cała Warszawę w poszukiwaniu fajnych ubranek :) a szczególnie dzinsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXLkaaaaaaaaaaaaa
Ja mam 42/44 i ciuszki większe kupuję głównie w lumpeksie. W Kappahl sa,ale czemu takie drogie?? Nigdy jeszcze nie było wyprzedaży kolekcji dla XXL,a ciuchy tam są brzydkie :( Na rynku też można fajne ciuchy kupić-bluzki kupuję głównie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
bo 42/44 mozna dostac praktycznie wszedzie to nie jest jakois duzy rozmiar tak mi sie wydaje.. a kappahl jest drogi.. bo malo jest takich sklepow.. ale i jakosc ubran jest swietna.. jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
o tu sie nie zgodze - w kapahl sa normalne wyprzedarze :D np kupilam bluzke o 50% taniej - po wakacjach były bardzo duże promocje np 2 w cenie 1 tylko trzeba uważnie patrzeć. Jak się przystąpi do klubu kapahl (nic nie kosztuje!) to ma sie srednio raz na miesiąc dwa promocje w stylu - w dniach xy wszystko kupisz 25% taniej, albo 25% zniżki na dowolny artykuł damski/meski/dziecięcy. np teraz mam 25% zniżki do 31 grudnia na całe zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
no i poza tym to 42 to NORMALNY nie XXL rozmiar...ciekawe czemu piszesz o kolekcji XXL w kapahl skoro tam zaczyna sie na 44 w zwyż (w hm od 46!) nic dziwnego ze na ryku i lumpeksach nie masz problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasiczka
hej dziewczyny1 ukadkiem podczytuje sobie Wasz topik i może podzielę się swoimi doświadczeniami, najczęściej kupuje w kappahlu, ciuchy są modne, choc poza promocją dość dorgie, teraz jestem zainteresowana ullą popken, jadę jutro do stolicy w celu zakupienia kilku ciuszków, powiem Wam, ze trochę się obawaiam, czy to nie będzie wyjazd bezsensu, bo w katalogu mają wybór duży, ale czy taki sam będzie w sklepie, mam prawie 2 h jazdy do wawy więc trochę to jest, chcę z czymś w końcu wrócić, prosze o radę,czy któras wie czy w ulli popken w wawie jest duży wybór? dzięki za odp z góry 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
no ja tylko slyszałam ze ma modne ubrania ..nigdy tam nie byłam.. ale skoro bedziesz w stolicy.. to zawsze mozesz wpasc.. do sklepow o ktorych pisala Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
do Arkadii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grubasiczka
a skąd jedziesz do tej warszawy?ijaki rozmiar nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
UllaPopken - oj tu jest taka sprawa w sklepie jest DUŻO mniej niż w katalogu ale można zrobć tak dzwonisz: 022 6113801 i pytasz czy mają to i to z tej i tej strony w takim a takim katalogu :D nawet rozmiar Ci powiedzą, czy i jakie mają. Więc :) jak nie ulla to w samej promenadzie kilka sklepów jest a jak nie to arkadia :D a jeszcze podpowiem, że jeśli chodzi o H&M to warto zajrzeć pod rotundę - tam bywają rzeczy troszke inne niż w arkadii (tzn nie wykupione jeszcze) Powodzenia - ja czekam na $$$ i po świętach idę w tan :D zakupowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
aaa ulla jest otwarta: pon - sob 10 - 21, niedz 10 - 20, wiec przed ewentualnym wyjazdem możesz zadzwonić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
to tak jak ja rowniez czekam na kase i wydam chyba wszystko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
chętenie sprzedam suknie elegancja moze byc na wesele bądz 100dniowke gora sukienki jest czarna.. natomiast dol ..borodowo czarny.. zalozona raz.. rozmiar48 na 165 wzrostu + obcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
oo coś cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka_be
Hej :) Ja mam rozmiar XL, ale w normalnych sklepach i mi jest ciężko coś fajnego kupić. Najczęściej kupuję w lumpkach i na allegro. Sama też sprzedaję sporo ubrań w rozmiarach XXL. Jakby co to zapraszam: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2046241 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
:) jak zakupy? jak? w Kapahl przeceny ;P ja kupiłam sliczny stanik (mam z nimi problemy i tylko tam sa takie jak trzeba) i dwie bluzy z kapturem - ale nareszcie dziewczęce - marszczenia przeszycia a nie męskie worki jakie jeszcze 4 lata temu musialam nosic (z braku laku) no nic teraz splukana ale ubrana zabieram sie za nadrabianie zaległości w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
tez powinnam.. a ja coagle czekam na kase ..wiec nie moge isc na zakupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
troche nowych ciuszkow..wrzucili w bon prix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×