Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość Anoola
Faktycznie w Panoramie sporo jest tych sklepów z butami. Ja kupuje tam tez czasem buty. Choc ostatnio wole isc do Kupca gdzie mam wszystko co potrzebuje w jednym miescu a na drugi koniec miasta do Panoramy niebardzo mam czas jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
też prawda:) w Kupcu tez lubie robić zakupy...zwłaszcza, że w C&A są teraz już duze rozmiarki i bardzo fajne ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Szczerze mowiac niebardzo pasuje mi styl c&a, zdecydowanie bardziej wole KappAhla i Ulla Popken albo Kasje. Jakosciowo sa tez chyba lepsze. Ale wiadomo, ze kazdy kupuje to co mu sie podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_c
a ja właśnie kupiłam za duży komplecik w sklepie internetowym... jest śliczny ... ale przesadzili pisząc że to 46 .. myślę że przynajmniej 48 ... jak nie więcej .... komplet składa się z żakietu i spódnicy do kolanka albo ciut dłuższej. jest brązowy w turkusowy prążek na turkusowej podszewce. Kosztował mnie 120 złotych z przesyłką i za tyle oczywiście oddam. :>> jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę przesłać zdjęcia na maila ;] pozdrowienia kobietki ;] ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_c
AniulkaPoznan a co to za spodenki z H&M ? nie mów że krótkie i spory rozmiar?:( jezuuuu czemu wmoim mieście nie ma porządnych sklepów.... Anulka Poznań, zrób zdjęcie i pokaż !!:> amożebbyś mi kupiła ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_c
echhh pisałam też , ale w nawiasie i chyba to uciekło.... że dodam gratis bluzeczkę , też w rozmiarze 48+ ;] nie pasuje co prawda kolorystycznie do kompletu , ale jest ładna i elegancka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowe kozaczki
Panorame juz pare razy odwiedzilam i niestety brak kozakow na moja noge,a co do oficerek sa fajne ale do mojego stylu nie pasuja tym bardziej ze nie nosze jeansów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wKangurze mierzylam fajne kozaczki - bol tylko taki, ze zamszowe. Czekoladowe lub piaskoe z dwoma welnianymi kwiatuszkami na boczku - idealny fason na grubsza lydke, bo z takim \'zakladem\' z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
zuzka_c : spodenki 3/4, czarne, proste:) fajne widziałam też w katalogu BonPrix, i to też za przystępną cenę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_c
Aniulka w naszym w rozmiarze w BON PRIX chyba nic nie ma za przystepną. a H&M to jednak gwarancja dobrego ciucha ;] jezuu chyba mnie czeka wycieczka do katowic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj nie jest tak źle!zamawiałam z BonPrixu już kilka razy, i jakoś przeżyłam ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Niestety jak cos jest w rozmiarze sporo odbiegajacym od standardowego to mozna sie spodziewac wyzszych cen. Pewnie miedzy innymi dlatego w sklepie Ulla Popken sa takie ceny jakie sa.... Jawna dyskrymiancja.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_c
no nawet ceny w h&m te z działu BIP są większe niż normalnych gatek :D aczkolwiek muszę upolować te od Anulki ;] szukam ładnych tweedowych rybaczków w rozmiarze 44-46 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj tweedowych to nie widziałam rybaczków;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też choruje ostatnio na takie spodenki \'do kolanka\'. Jak sobie kupie jeszcze dlugie kozaczki..... EH....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
witam XXXL-ki i z przyjemnością dołączam do Waszego grona :) też marzą mi się tweedowe (ewentualnie z jakiegoś grubszego materiału) spodenki, najlepiej trochę za kolanko i w szalikową krateczkę. jeszcze jak by byly szare to już w ogóle nic dodać, nic ująć :) ale tym czasem dziś kupiłam sobie tylko butki w Taneo z Rosa Lipty na moją grubą łydkę :) od zeszłego roku na nie polowałam więc tym bardziej się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
kosztowały 279,90 zł Trochę bolało jak opróżniałam portfel z tej kwoty ale pocieszam się tym, że u mnie buty są na lata (w jednych zimówkach teraz będę chodziła 3 rok, w jesiennych już 4). za linki bardzo dziękuję ale nie o takie spodenki mi chodzi a poza tym nie kupuję ciuchów bez mierzenia bo ja strasznie niewymiarowa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku, ja tu znana z tego jestem, ze zasypuje wszystkich linkami,czy chca czy nie. Mi sie nawet jedne spodobaly, gdyby nie to manko w saldzie miesiecznym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
z tymi linkami to zauważyłam przeglądając topik :P moje saldo nwet bardzo dodatnie ale co z tego, kiedy nie mogę znaleźć tego, co bym chciała. a tak na marginesie. oglądalam dziś "Magdę M." i Karolina ma śliczną torebkę z koralikami. też chcę taką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
hej dziewczyny:) no gdzie sie podziałyscie?jakas taka cisza zapanowała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×