Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość matuszella
Witam Kallasia :-D Napewno jest Ci trudno ... ale nie możesz w tym wieku odchudzać się ot tak sobie przecież Ty dojrzewasz .. teraz też najbardziej rośniesz ;) Tak jak podpowiada Ci ------- malak namów mamę na wizytę u lekarza :-d Sama bardzo lubię ciasta i słodycze i wiem jak to kusi ... :( ja jak idę po zakupy to staram się nie przechodźić koło słodkości , ale nie zawsze mi to wychodxi ,a już stara baba jestem, a co mówić dziecku jak reklamy kuszą na około !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do daisy26
Witam daisy26 :) beda to ubrania o niemieckiej numeracji 50, 52, niektore ubrania maja numerację 23, 24, na osobę o wzroscie 162cm. Ponieważ w wiekszosci beda to ubrania wierzchnie czyli kurtki, plaszcze, garnitury to wystawie je równiez w opcji kup teraz. Pozdrawiam:) P.S. postaram sie żeby aukcje ruszyly w najblizszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga73
witam wszystkie dziewczyny!! własnie wróciłam po dłuższej przerwie,troche odpoczywałam,troche zwiedzałam.chciałam podziekowac Wam za polecenie sprzedających na allegro,kilka szmatek zakupiłam,naprawde fajne i wreszcie to co chciałam w moim rozmiarze.dzięki też za sklepy w w-wie,skorzystałam kupiłam dwa wystrzałowe kompleciki,jeden na komunie,drugi na wesele.zazdroszcze Wam w W-wie takiego wyboru ubranek,ale nie powiem ceny niektóre mogą przyprawic o zawrót głowy.chociaz ubrania w duzym rozmiarze zawsze były drogie i nieosiągalne u nas,naszczescie dla nas to sie zmienia. Tubis Po-pozdrawiam cie ziomalko Belleteyn-gratuluje chrzesniaka,piękne imie,takie słodkie. Trzymajcie sie,teraz częściej juz będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fascynujace... w poniedzialek ide do chirurga i to na dodatek z zebem :O bo sie okazalo, ze korony mi nie mozna zrobic a normalny dentysta pozostalosci po moim zebie wyrwac mi nie moze bo jak normalni ludzie maja zeby z 1-2 korzeniami tak ja mam z 3ma :P wiec tym sposobem w poniedzialek jakis sadysta bedzie sie pozbywal mojego zeba. wiec jeden, jedyny zab mnie w zyciu bolal i cos z nim bylo (wlasnie ten) i mnie do faceta ze skalpelem zaprowadzil :O malaga w W-wie zawsze ceny byly i beda wieksze niz gdzie indziej, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dziewczyny jakie jeansy preferujecie (kolor, fason) bo mam dwie pary do sprzedania i ogromne opory żeby je wystawić ,muszę się przełamać jedne są zupełnie zwyczajne rozszerzane ku dołowi a drugie całkiem całkiem ,rybaczki z elastyną ciemne ,niezwyczajnie uszyte i dużo za duże ALE TO NIE REKLAMA proszę tylko o radę:) jakoś u innych kupuję a sama się ło matko hi hi WSTYDZę pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żmijka choć nie do końca
Poczytałam tak sobie ten temat (na który zreszta trafiłam przypadkiem) i doszłam do wniosku, że fajnie \"spotkać\" babeczki myślące podobnie :) Wkońcu w nas siła :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :)) Witam wszystkie fajne babeczki... daisy26 .. na allegro pełno znajdziesz rozmiarów z firmy KIABI I ZIZZI , na allegro moja kumpelka kupuje od ŻANETTA3 , świetne , modne spodnie o takich właśnie rozmiarach także...sama Jej zazdroszczę , że takie fajne kupuje , bo mimo , że dużo grubsza odemnie- to mam wrażenie ,że fajniej się ubiera :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki mam do Was pytanie i jednoczesnie wielka prosbe. otoz stanelam przed takim to problemem jak oznajmic rodzinie, ze wybywam na cale wakacje do UK i niestety nie mam pomyslu jak to bezbolesnie zrobic. bo juz widze ich miny (chociaz Mamie wczesniej powiedzialam, ze mam takie plany ale nie wiem czy dojda do skutku). wiec Kochane powiedzcie mi jako matki jak mam przekonac swoich rodzicow do tego pomyslu? z gory bardzo dziekuje za pomoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Wydaje mi się , że każda matka widząca w oczach dziecka euforię i spełnienie oraz przynajmniej jeden KONKRETNY powód , to przyjmie tą wiadomość ze zrozumieniem.Oczywiście względy bezpieczeństwa bierzesz pod uwagę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczęta. Byłam zajęta no i miałam też kłopoty techniczne, które mnie lekko wykluczyły z topiku. Co do wyszukiwania, to po prostu przepatruję allegro wpisując w wyszukiwarkę rozmiar (np. 46, 48, 50 itp.) i hasła (\" puszysta\" \"puszystej\" \"duży\" itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam:) mufra najprościej na świecie poprostu porozmawiaj na spokojnie wydaje mi się ,że najpierw z mamą --tak robi moja córa :) zawsze wiem pierwsza , a mężowi się wydaje ,że to On ma ostatnie zdanie ;) Musisz mieć sensowne argumenty i tak jak pisała okragła jak balon względy bezpieczeństwa to priorytet !!! trzymaj się ... --powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzine sprawdzilam jak sie dalo i nie znalazlam nic, co by mnie zaniepokoilo. na razie przygotowuje grunt pod rozmowe. i wlasnie tez uznalam, ze najpierw zmiekczyc mame, potem tate a na koncu trzeba bedzie wysluchac wywodu Babci, Wiesi (tzn. cioci) i wujka... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Cześć dziewczyny ! Z wielkim trudem przebrnęłam przez cały topik, ale udało się :))) Chciałam wam bardzo podziękować. Raz za to że jesteście, dwa,że stworzyłyście ten topik, a trzy, że dzięki wam nareszczie znalazłam spodnie na swoje cztery litery. dzięki okrągła za namiar do pani zanetta3 ma świetne OLBRZYMIE spodnie, które u niej kupiłam i które są na mnie rewelacyjne. Zakochałam się w firmie KIABI i ZIZZI. Ceny nie są wygórowane, a jakość bardzo fajna. Jestem młoda i chcę ubierać się młodo, a nie babiowato ( nie obrażając babć :) AAAA tak przy okazji, to wszystkim mamom, tym grybym i tym chudym, wszystkiego naj ! CZęsto to,że są grube, zawdzęczają nam dzieciom :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
W co ubieracie się w takie upały ? Mi ciuchy przyklejają się do ciała, bo wszystko muszę pozakrywać. A tu taki zaduch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witajcie :) Fakt bardzo gorąco i parno .. uufff!!! Tylko w cieniu chłodne piwko pic ja dzisiaj leżałam z dziecmi pod papierówkami na kocykach obok piękna lipa już parodziesięcio letnia ale moja !! :-D jeju nie robiłam tego od nie pamietam kiedy??????zaraz potem pogrzmiało i pokropiło jak ksiądź kropidłem ;) 🌻 to co że gruba ja w upały nie chodzę w spódnicach tylko w spodniach róznych.. to tak coby się nie zatrzeć ...nie wiem jak sobie radźicie Wy ?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
ten sam problem, w spódnicach to aż bolą uda, a w spodniach trochę gorąco. Choć teraz kupiłam takie fajne płocienne. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
w taką pogodę całkowicie rezygnuję ze spódnic :) zakładam tylko spodnie no cóż lepiej żeby dupsko się spociło niż obtarło zwłaszcza uda hi hi :) też poluję na lniane spodenki ale przy takiej pogodzie idą jak woda na allegro i osiągają niebotyczną cenę :) matuszella zazdroszczę Ci tej lipy i kocyka, ja to chyba że na asfaltowym chodniku przed blokiem się wyłożę :) pogoda tragiczna ,u mnie przechodzą same suche burze ani kropli deszczu a do tego kwitną topole więc wszystko się klei do spoconego ciała a w domu na podłodze śnieżna powłoka spadam na kawkę wszystkich pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
to ja miałam szczęście, bo kupiłam płocienne za 34zł (na allegro od Pani co okrągła zachwalała) Kocham te spodnie !!!!!!!!! lalalala Tylko i tak strasznie duszno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najbliższym czasie będę wystawiała na Allegro co nieco ciuchów do siebie i mamy - może się na coś skusicie. Nick Belleteyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny. Co do upalnych dni to macie rację że najlepiej w spodniach. ja kupiłam sobie materiał lniany i sama sobie uszyłam. Co prawda na gumce i bardzo prosty krój ale wyglądają super. Nawet mój mąż stwierdził że wyglądam super. Lubie chodzić w sukienkach i spódnicach ale w ten upał to po prostu zamach na własne uda. W tamtym roku tak sobie obtarłam że miałam problem z chodzeniem i podbierałam dziecku zasypkę na pupę bo to mi najlepiej pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
taki to już nasz "urok" :( Belleteyn napewno zajrzę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka wciaz aktualna ,nic mi nie ubylo:( ja teraz tez wciaz na allegro kupuje ,mam fajowe spodnie brazowe tylko kusze je dac do skrocenia i zaszewki w pasie zrobic ,kupilm tez fajna spodnice plocienna w bialo czarne kwiaty lekko rozszerzana ku dolowi i wierzyc mi sie nie chce ale dobrze w niej wygladam! najchetniej biegam w spodniach ale w te upaly to zakladam i spodnice -moj sposob na uda to nie smiejcie sie ale obcinam rajstopy tak przed kolankami ,wcale sie nie rwa i nie siepia ,zwyczajnie koncowki sie roluja.....wychodza z nich barchany,mozna je podwinac maksymalnie jak najwyzej wg potrzeb :D moze glupio ale co tam pod kiecka nie widac a uda sie nie obcieraja! moja kolezanka mi sprzedala ten pomysl! ale mi nie zawsze sie obcieraja ,wiec czesto latam bez barchanow ale jak lekko zaczynam czuc to je zakladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) 🌻 Bella-donna :-D dzięki za podpowiedź z rajstopami bo czasami trzeba nałożyć spódnicę :-O ... a to rozwiązanie wydaje się sensowne.;) trzymam kciuki za twoje odchudzanie ..:classic_cool: 😭 😭 😭 [beksa ]😭od 1.06 nie ma mnie na conajmniej 1,5 m -ca z przyczyn odemnie nie zależnych ..szkoda mi ,ale potem będę chciała do WAS wrócic .. przyjmniecie mnie???? syrenucha tak to jest jak się mieszka na wsi ,z sypialni słyszę rechot żab !!!--a teraz strasznie rechoczą :) i rano jak idę do pracy o 6 to zaje****** śpiewają ptaki kiedyś chciałam mieszkać w mieście ,ale teraz jestem zadowolona chociaz czasami --przewaznie roboty jest fuul ...a dzieciaczki nie koniecznie chcą pomagać !! :-O Pozdrawiam Wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuszella wracaj jak najszybciej :) a z tymi rajstopami to mam podobny patent. bo mi nie tyle co sie nogi obcieraja ale starsznie szybko mi wlosy na wudach odrastaja a na wewnetrznej stronie mam takie grube, czarne. wiec jak zaloze spodnice to tak 4 godziny jest ok, ale wczesniej musze idealnie wygolic nogi, a po 4h zaczynam czuc juz malenkie wloski, ktore niemilosiernie obcieraja. dlatego kiedys znalazlam takie super-cienkie legginsy i raz na 100 lat je zakladalam. a w zeszlym roku weszla wiesniacka moda na legginsy wiec bez problemu kupilam takie krotkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufra mi wlasnie przez odrastajace wlosy na udach(tez geste) sie obcieraja ,jak podrosna lub sa gladkie to wtedy mi sie tak mnie dzieje ,nie mowie juz o krostach jakie sie robia:( dziewczyny macie hirsutyzm(nadmierne owlosienie)? ja mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×