Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

o wielkie dzieki Belleteyn_może co znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn_ powiedz mi jak idzie znaleźć takie ciuszki szybko tak jak ty jest taka opcja w allegro żeby wpisac o co nam biega i już?//ja nowa jestem to sie jeszcze nie bardzo orientuje ale podoba mi sie ta czarna w czerwone różyczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam Belleteyn_ ucałuj Dominika 👄 ewaml A pozostałe .... zapracowane czy przy nauce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej matuszella gdzie wszystkie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewmal 🖐️ Balleteyn ja zawsze podziwiam ilosc Twoich linkow. nie dosc, ze znajdujesz ich duzo to jeszcze wiekszosc z nich mi sie bardzo podoba. kobieto zdradz nam swoj patent na to :) ja niestety zaginelam w stosach ksiazek i notatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nowa na tym forum więc przepraszam za to pytanie, które już kilka krotnie zostało zadane, ale po prostu dla mnie jest to ważne. Gdzie się zaopatrzac w ciuchy dla takich osób co noszą rozmiar 60/62? Chodzi o sklepy internetowe. niestety w normalnych sklepach raczej się nie dostanie próbowałam. Kiedyś nie miałam problemu z ciuchami ale po porodzie co nieco przybyło i teraz trzeba z tym jakoś żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
CiuszkiXXLpl -allegro patrycja_ca -allegro co prawda używane ale godne polecenia i w dużych rozmiarach BON PRIX można zamówić katalog napisz daisy26 czego konkretnie szukasz ??:) mufra samochodzik :) FAJNIE paskudna pogoda :( paskudny humorek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dopiszę jeszcze osobę o niku euafor,FHKJELONKA,DABO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie chodzi mi o spodnie. jest wielki problem z dostaniem akurat w takim rozmiarze. Byłam tak zrezygnowana że poszłam uszyć do krawcowej, ale to wychodzi bardzo drogo. Za zwykłe spodnie z materiału życzy sobie ok.100 złotych to chyba lekkie przegięcie żeby tyle brać za spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki syrenucha na pewno coś wybiorę. fajnie jest sobie pogadać z ludzmi którzy normalnie podchodzą do tego a nie potrafią tylko krytykować, albo udawać że nie ma problemu. Cieszę się ze napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
my tu swojskie baby :) każda ma ten sam problem ,pisz jak jak coś na serduszku lezy pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daisy26 fakt, zazwyczaj jak sa duze rozmiary to producenci piszac \"duze\" maja na mysli 48-56. juz lepiej jest z meskimi rzeczami bo producenci uwazaja, ze faceci moga byc wieksi niz 56 :P jak bys szukala normalnego sklepu, bo na allegro to ja sie nie orientuje, to GABA ma bardzo duze rozmiary (rzeczy byly za duze na mojaj babcie, ktora nosi 56-58). a nie myslalas zeby kupic sobie jakies normalnie wygladajace meskie spodnie? zawsze mozna w nich cos przeszyc albo doszyc a duze meskie znajdziesz latwiej niz duze damskie :) np. ja kiedys kupilam sobie spodnie 3/4 w dziale meskim po czym kolezanki pytaly sie gdzie sobie kupilam takie swietne spodnie bo faktycznie wygladaly jak damskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) wszystkie :-D daisy26 Mufra ty zawsze znajdziesz wyjście :) przed nami lato ,lato i co Wy na to ??? idę robić gofry, zapraszam miłe panie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie chce i trzeba to wyjscie zawsze sie znajdzie :) ale powanie, swojego czasu bardziej podobaly mi sie meskie spodnie 3/4 niz damskie wiec sobie kupilam meskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
mufra :) jaki masz samochodxik ? :classic_cool: jak nie chcesz to nie pisz :) moja córa chce w tym roku zdawać prawo jazdy daisy26 jak poprzymie asz to napisz jak sie czułaś chodzi o wygodę .. bo mufra ---> świetnie:-D czekam na opinię ;) też muszę pomyśleć bo w moim przypadku porobiły mi się na nogach takie , ala bocheneczki iw stare spodnie (z matriału) nie mam co prbować bo brzydko to wygląda d\żinsowe kupiłam z laykrą i są świetne:) coś mi zjada literki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuszella przezyjesz z tym prawkiem corki :)ciesz sie, ze o tym wiesz bo moi rodzice byli swiadomi tego, ze chce sie zapisac na prawko ale nie wiedzieli kiedy. wiec jak po 2-3 dniach od oznajmienia im, ze zrobie prawko przyszlam do domu z nowina ze zapisalam sie na kurs to zapadla grobowa cisza :D i tym sposobem kurs zaczelam 3 tygodnie przed 18nastka. a samochodzik mam Citroena Xare ciemnagranatowy metalik. a co do spodni materialowych to kup sobie proste szerokie. sa swietne do pulchnej sylwetki i nie opinaja sie na udach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm wszystkie xxxl-ki. Jednak to prawda że koniec języka za przewodnika.Warto się zapytać kogoś kto potrafi trafnie podpowiedzieć. Wybrałam się dzisiaj na zakupy i po prostu wparowałam prosto na dział męski i wyobraźcie sobie że dostałam spodnie i to dwie pary. Pani trochę się zdziwiła że pytam o spodnia w dziale dla mężczyzn ale ja odparłam że trzeba sobie jakoś radzić. A czy to nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllegrowiczka
Witam wszystkie XXXLki :) szykuję sie niedlugo do wystawieniana allegro ubranek w dużym rozmiarze, beda to ubranka kupione w Niemczech w sklepach C&A, Kaufhof, Karstadt itp malo noszone, niektore wlasciwie nowe poniewaz Pani ktora je nosila zeszczuplała w trzy misiace 25 kg i nie zdazyla niektorych nawet zalozyc. Jak juz bedzie dziala aukcja pozwolę sobie zamiescic linka w tym topicu, pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallasia
Jest mi trudno .... Waże 111 kg . Nie wiem poradzcie coś , mam dopiero 11 lat ... Stosowałam diety odchudzające ... Lecz słodkości mnie kuszą ... Jest mi okropnie głupie ... Dziewczyna która chodzi ze mną do klasy waży 35 kg .... Błagam poradzcie .... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amella
Może wam poradze ... Poproście mamę jak będzie miała czas żeby wam coś sama uszyła ... Lub pujdzcie do krawcowej , niech wam uszyje odlotowe ciuchy :D . Możecie zastosować diety odchudzające ... Kapusta ma 0 kcl . Dużo ruchu ... :) pijcie wodę ona was zapełni ... I chodzcie na długie spaceryyy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malak
Kallasia, Wiem dokładnie o czym mówisz :( i wiem jak sie czujesz z autopsji. I weź tu człowieku bądź mądry... Może namów mamę na wizytę u lekarza - niech Ci sprawdzi hormony i cukier itp. To może mieć pewnien wpływ... Przypuszczam ze rad słyszałaś już dość - wiec nie będę się mądrzyć - chyba ze chcesz :) Ale zrob jedno :) stań przed lustrem uśmiechnij się (nawet się zmuś!) i poszukaj min.5 rzeczy które Ci się podobają w Tobie. nie charakter i nie osobowość ale 5 rzeczy z wyglądu...oczy, włosy itp... i powtarzaj to sobie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
Kallasia trzymaj sie słonko! wiem ze jest cieżko! ja też miałam podobnie :( wiem też ze ciężko przy takiej wadze zacząć uprawiać sport...i wcale mi się to nie udało i...żałuje. Teraz walcze ze sobą ale jest mi rzeczywiście ciężko powstrzymać się od słodyczy...nie mam sposobu i cudownej recepty. Ale spróbuj - moze najpierw np.organiczyć (o połowę) słodycze i np. minimum ruchu - i po kolei mniej słodyczy wiecej ruchu -to też mój plan na najbliższe miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj allllllegrowiczko. Moje pytanie brzmi, na jaki rozmiar można liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie do allllllegrowiczki czy te ubrania będziesz wystawiać tylko na aukcji czy w opcji \"kup teraz \"też? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×