Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 39 lat

próbowalem na różnych portalach randkowych partnerkę znależć i nic

Polecane posty

Poczytalam sobie i dochodze do wniosku ze jak facet ma za wiele zalet to tez niedobrze!Kobiety te glupie szczegolnie wola sk......ow!Ty masz jeszcze szanse kogos znalezc ale widocznie zle szukasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
jak wiele zalet to tym lepiej ale dla mnie ponad te cechy gotowanie, sprzatanie, wazne jest, ze ma serce, ze poda wode spragnionemu, ze mi okazuje uczucie, miloa roza, usmiechem, wlasnie drobnostakmi:) one nie cenia bo to nie te kobiety, jak sie jets na tak ceni sie calosc, wszytsko pasuje, a one kreca nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Poczytalam sobie i dochodze do wniosku ze jak facet ma za wiele zalet to tez niedobrze!\" O wadach to my jeszcze nic nie wiemy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak działkowiec
to ja tez chetna bo moja działeczka troszkę zarosła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona
mam 39, dobrze mówią dziewczyny - ie wykładaj wszystkich kart na stół; już widzę zrozumiałeś - tak zrób jak powiedziałeś o 21.30 :) potem zadzwoń za kilka dni dni i spróbuj umówić się znów :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
A może one nie cenią , bo może one już znalazły ? :) A może one zwyczajnie pokazuja , co należałoby zmienić ,żeby sie udało ? :) Może same sie zastanówcie czemu wszystko tak negatywnie odbieracie. A do autora - masz zalety - ale musisz umieć je dobrze sprzedać . W taki sposób nie da rady , nie chciałabym być potencjalnie odbierana jako towar ;) , a od poczatku takie mam wrażenie . Szukaj tej JEDNEJ , póki co robisz nagonke , a to odstrasza jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynamo moskwa
Ja tez uwazam, ze jestes za szczery kobieta lubi niepewnosc, a jak tu ktos wspomnial, jak sie rzucasz z takimi deklaracjami od razu, to kobieta sie zaczyna bac, co to za typ z ciebie :) Musisz byc troche bardziej tajemniczy i zdobywac powoli, bo szybko sie znudzisz takiej kobiecie, wyglada to bardzo mechanicznie, a nie romantycznie Mialam takiego delikwenta Niestety- kobiety lubia troche gierek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Aagaaa - własnie sprawa wad zostaje otwarta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
SZARA_AMBRA - a owszem spedziłam chwile w takiej pracy :D:D:D Fajnie było :D:D Aż tak widać ?:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
:D : D :D towar jak towar : D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 39 lat
Nie szukam i nie potrzebuję BARBIE w wieku 20 lat , już nie zwracam uwagi na takie kobiety z odsłoniętymi pępkami, chyba nawet nie mam tematu aby z taką kobietą porozmawiać . Kobiety w wieku 35 są piękne i bardzo zadbane i na takie dziewczyny zwracam uwagę :) Pytacie o moje wady , mam oczywiście . Rano wcześnie wychodzę do pracy i wieczorem wracam , nie mam czasu na życie towarzyskie , po pracy buduję mój własny dom metodą gospodarczą, czyli już wiecie , mam same wady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
a czemu 35? one sa wyravhowane, umieja kochac? drgnie im serce? watpie widza ze juz lata nie te i lapia co popadnie, by nie byc samej, miec bezpieczenstwo, nie widzisz tego? kto zaklada ci klimatyzacje:) zazartuje sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
malawoman , co Ty mówisz ? 35 łapia co popadnie ? Najwyraźniej nie , bo autor topiku ma problemy ze złapaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na takiej randce poopowiadaj jak budujesz dom...Począwszy od ławy...a skończywszy na więźbie dachowej ...Może która zainteresuje się tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrące słówko
nie czytałąm wszystkich odpowiedzi, ale moje zdanie jest takie: Kilka opcji do wyboru: 1. Jesteś naprawdę nieatrakcyjny (przykro mi to pisać, ale taka może być prawda) 2. Coś innego z wyglądem, niekoniecznie z urodą. Np. fatalnie ubrany itd. Kiedyś spotkałam się z facetem który ogólnie był przystojny, ale odwrócił na chwilę głowę i zobaczyłam tonę wosku w uszach. Nigdy więcej się z nim nie spotkałam. 3. Zbyt niski poziom finansowy. Jeśli od startu "chwalisz się" że zarabiasz 600 zł, nie masz samochodu i mieszkasz z matką to nic dziwnego że żadna Cię nie chce. 4. Zbyt ciotowaty. Obawiam się że ja również wystraszyłabym się faceta który daje mi od razu kwiaty a potem roztacza przyszłą wizję posiadania przez nas gromady dzieci. 5. Może mówisz za dużo o sobie. Kobiety tego nienawidzą. Moje rady: Zadbaj o siebie, ubieraj się ciekawie (żadne tak sweterki w reniferki ani koszule zapięte pod szyję), jeśli masz pieniądze - warto byś od niechcenia to powiedział (nie wierz kobietom które mówią że to nie ma znaczenia, dla każdej ma), nie atakuj jej żalami że szukasz matki dla swoich dzieci, bądź lekko olewający (cokolwiek jakakolwiek Ci powie, każda kobieta będzie bardziej zaintrygowana wyluzowanym facetem który sprawia wrażenie że niczego nie potrzebuje niż lalusiem który pokazuje że mu się bardzo spodobała i który mówi o potrzebie założenia rodziny). To tyle. Nie rezygnuj. Zmień taktykę. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
no bo takie 35 patrza na konto, jak ma male to co ona bedzie sie lapac, poczeka az sie mu albo komus powiekszy, takie sa babki:) a temat budowania? hmm dla studentki budownictwa bardzo ciekawy i to wlansie taka 20, ktora ty skreslasz z gory:) kuchnia musi byc po stronie poludniwej bo cieplo a gabinety pracy po polnocnej itp;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknelo mi sie dwa razy bo obejrzalam sobie teledysk TRANS X i bylam pod wrazeniem lat 80-tych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tutaj
ok, jak chcesz...panowie nie są sklonni do poświęceń trudno się zakochać w kims kto ma depresję i nie zachowuje form wybrzydzaj dalej ..mężczyzna ma zawsze w zyciu czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
malawoman - czegoś nie rozumiem - przecież możesz napisać na maila do autora, zeby porozmawiac prawda ? ;) Widzisz - człowiek w pewnym wieku moze juz nie łapać delikatnych podtekstów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malawoman
tak maila do autora:0 ale jak pisalam to sie nie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×