Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 39 lat

próbowalem na różnych portalach randkowych partnerkę znależć i nic

Polecane posty

Gość wild rose
prawie same głupoty ludzie tu wypisują-co to za znaczenie czy kobieta ma 30 czy 40 lat.. poprostu nie trafiłeś na tę "odpowiednią" ja mam 30 lat , nie lecę na kasę,wiele rzeczy umiem zrobić, mam mieszkanie i pracę i też jestem sama... a z doświadczenia wiem że na portalach randkowych 99% to nieodpowiedni ludzie-albo żonaci/mężatki; albo szukający łatwego szybkiego seksu;albo nieudacznicy życiowi pragnący jak bluszcz kogoś opleść i wysysać energię życiową; lub szukają "barbi"- a ja mocno okrągła jestem ;) na portalach katolickich zaś sami za przeproszeniem zdewociali "świętojebliwi" którzy będą cię nawracać i umoralniać i dla których seks przedmałżeński to podstawa do rozstrzelania... więc cholera nie wiem od czego to zależy i pewnie nigdy się nie dowiem.. chyba jestem tylko w tej dobrej sytuacji że w każdej chwili mogę " zrobić sobie dziecko" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka mi
a z kim sobie zrobisz jak sama jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowa kobietka
Mam 39 lat, może źle robisz, że szukasz przez net? Podrywanie panienek przez internet nie jest chyba ciekawą metodą(a na forum to już w ogóle fuj). Pomyśl, ze tak poznana kobieta ma kilku(minimalnie) kandydatów takich jak ty. A jak już z nia bedziesz to zostanie jej w nawyku flirtowanie przez net albo coś gorszego;) Nawiasem mówiąc może nie jestes przystojny( ja np. jak widzę rudego faceta albo w okularach, to włącza mi sie instynkt macieżyński a nie ochota na znajomość, przepraszam rudych ale tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaGosiaGosposia39
Jedno jest pewne, wszystko co nieznane uchodzi za wspaniałe wiec najlepsza taktyka to słuchać i jak najmniej mówić o sobie bo to wzbudza ciekawość. Na pierwszą randkę zabierz dziewczynę w jakieś ciekawe miejsce nie koniecznie do kawiarni ale tam gdzie nie będziecie się nudzić. Jesteś z Warszawy więc wybór jest różnorodny bo w kawiarni cóz siedzicie obok siebie i nic ciekawego się nie dzieje. Tak ja myślę i jak najmniej o sobie mów to wzbudzi zainteresowanie kobiety. Wiesz, czasami ta jedyna jest obok, za scianą a Ty o tym nie wiesz. Rozejrzyj się dokładnie :) Jakie masz zainteresowania? Dla przykładu może grasz w szachy? Wejdź na portal gier i zagraj w ten sposób też mozna poznać kogos wartościowego. Na to potrzeba czasu bo po kilku dniach klikania raczej nie poznasz damy swego serca. Z mojego punktu widzenia, gdybym w ogle umówiła się z mężczyzną poznanym w necie to obawiałabym się, ze takich kobiet i spotkań ów mężczyzna ma wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowa kobietka
a i facetów w okularach tez przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowa kobietka
i brzydkich kurdupli również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×