Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niuka

Zytrec - czy podawałyście to waszym pociechom ?

Polecane posty

witam serdecznie w sobotę byłam z moim maleństwem u alergologa a wizyta skończyła się oczywiście wypisywaniem recepty - zyrtec przez 2 msc jeśli znacie to lekarstwo i macie jakieś refleksje proszę o wpis zastanawiam się czy warto go tym faszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyBeznadzieja
ja jestem alergiczka i od najmlodzszych lat kiedy tylko pamietam bralam zyrtec takze twojemu dziecku chyba tez nie zaszkodzi..mi jak bylam mala nie zaszkodzil a pomaga naprawde tylko pamietaj ze na noc go trzeba brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zdecydowanie na noc, bo ma działanie uspokajające, poza tym może powodować przyrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Niuka - my się chyba znamy ;-) Powiem tak - moim zdaniem wszystko zależy od tego, jak bardzo u Twojego dziecka alergia jest zaawansowana. My dostaliśmy Zyrtec również, w momencie kiedy objawy alergii pokarmowej ustąpiły (synek był na diecie bezlmlecznej jakieś 11 m-cy), miał alergiczne zmiany skórne które likwidowaliśmy maściami różnego typu aż w końcu one ustąpiły zupeŁnie, wobec tego zdecydowałam się nie podawać mu Zytecu bo nie widziałam takiej potrzeby. Słyszałam podobnie jak poprzedniczka, że należy podawać go na noc, dlatego że powoduje on senność, więc w dzień dziecko może być nie do życia. Mój mąż ma alergię wziewną, i brał go jakiś czas - owszem pomagał mu i to bardzo :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to jest pytam naiwnie, bo jeszcze nie wykupiłam tego leku więc nic nie wiem moje dziecko nie ma problemu z zasypianiem, jest pogodnym, spokojnym chłopcem od pierwszej wizyty u lekarza po dziś na siatce centylowej jest na 97 a chwilami wyżej więc czemu służy ten zyrtec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie79 - witaj już rozumiem, nie pomaga w zasypianiu a powoduje senność czasami może się przydać (żart oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×