Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DZiwne ale tak slyszalam

Podobno umycie włosów Ludwikiem zwalcza łupież na miesiąc.

Polecane posty

Gość brudas
Hmmmm... No to niezłe jest naprawdę :) Czyli co teraz? Ludwig będzie bezpośrednią konkurencją dla Nizoralu, tak? Ja chyba jednak przy tym drugim pozostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka
Dla Nizoralu to chyba ciężko o konkurencję akurat. Ale pomysł ciekawy, przyznaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No No*
Moze wyprobujcie tez Domestos . Slyszalam ze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
w czasach głębokiej komuny często nie można było dostac szamponu i ludzie sobie radzili jak umieli; mój ojciec mył włosy ludwikiem i jakos do tej pory ma - piękne i gęste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk21
Na przetłuszczające się włosy to zapewne działa :) ale na łupież to nie sądzę. Jednak zostanę przy Nizoralu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikitiki
dzizzzes! ludzie Ludwik ma o wielllle wiecej detergentu niz najmocniejszy szampon, zero pielegnacyjnych skałdników, moze wam jedynie podrażnic skóre głowy jeszcze bardziej. PS podobno Kret jest znakomity do higieny intymnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadiaaaaa
No pokonaliście mnie w tym temacie normalnie. Hahahaahhaahha, no nie mam słów. A ja głupia Nizoralu używałam... Jeszcze te rady co do uzyteczności domowych środków chemicznych... normalnie tarzam się ze śmiechu hahaahaahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia f.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D No ludzie!!!!! Dziękuję Wam za ten temacik. Przekonałam się do tej metody, a zawsze sądziłam, że Nizoral wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci niespodzianka
Podziwiam waszą kreatywność :) Dotychczas byłam podobnego zdania co moi poprzednicy ale ten topic zmienił diametralnie moje spojrzenie na sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unikalnaniewątpliwie
Na miesiąc?? Na zwasze!! :) heehehhe, dobre to jest. Umyj, a już nigdy nie będziesz miał takich problemów, w ogóle problemy znikną... wraz z włosami :) Pozwólcie, że zostanę przy nizoralku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zii
never never!!!!! swego czasu moja znajoma tak wlasnie zrobiła. przez miesiac latała po dermatologach!!! a jej włosy sa w opłakanym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zii
zapomniałam napisac ze wypadały jej włosy i o garsciami. a na łupiez zastosuj juz lepiej cos normalnego np head&shouders sosowany REGULARNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ci tylko mówili
Na łupież bardzo dobrze jest mo myciu głowy wypłukać włosy roztworem soku z połowki cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za karę
No to ładnie, nie sądziłem, że ktokolwiek mógł zrobić coś takiego. To ja polecam Nizoral, tylko dajcie mu trochę czasu, a potem nie odstawiajcie tak od razu. Weźcie już przestańcie z tymi żartami bo jeszcze ktoś to na poważnie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _koza69_
Ja jakiś czas temu odkryłam u siebie na plecach łupież pstry. Jest pochodzenia grzybiczego i charakteryzuje się ciemnymi, dość dużymi przebarwieniami na skórze. Wygląda jak bielactwo, z tym, że zamiast białe plamy są ciemniejsze od skóry. I czym go wyleczyłam? Właśnie zielonym ludwikiem! Jakiś czas leczyłam to nizoralem, ale nie stać mnie było na kupno tubki nizoralu, która starczała mi na tydzień... A ludwik ma podobny skład i jest o wiele tańszy :) a a propos babcinych metod to są najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _koza69_
A na łupież skóry głowy też działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarysiaaa
a po co takie dziwne metody? nie lepiej poprostu kupić sobie zwykły szampon przeciwłupiezowy i szczotke anty dandraff therapy z donegala? mi pomoglo sadze ze tobie tez pomoze.http://www.donegal.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem mycie włosów Ludwikiem nie tylko zlikwiduje łupież ale i włosy i problem faktycznie z głowy :P Niestety borykam się z łupieżem. Używam od dwóch tygodni szamponu Oliprox i polecam wszystkim ze śniegiem na głowie :/ Włosy są miękkie, łatwo się rozczesują i błyszczą a łupież zniknął:)) Macie może jakieś doświadczenia z tą marką(wiem, że jeszcze mają piankę do włosów)? Najbardziej chodzi mi o to czy po zakończonej kuracji łupież wrócił? Dzięki za wszelkie informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupeczzka
Sluchajcie ja jezdzilam konno zawodowo wiele lat i kiedys bylam na zabiej dechami wiosce bez sklepi niczego i skonczyl mi sie szampon do wlosow i z desperacji umylam szamponem... Dla koni spoertoych z silkonem xd bez kitu tak zajebistych wlosow nie nialam nigdy i przez tydzien wygladaly jak swiezo umyte? ,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
ludwik kosztuje 3zł a szampon w aptece 100zł? to radzę od razu do tych 3zł dodać parę stów na dobrą perukę. Na zdrowiu się nie oszczędza!! Łupież to choroba i leczy się ją specjalnymi leczniczymi szamponami, nawet te supermarketowe dużo obiecują a mało robią. Do apteki po dobry szampon leczniczy, np. Pirolam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malami44
ciekawe kto by chciał myć włosy ludwikiem? przecież to jakaś masakra. na łupież to trzeba stosować szampon Pirolam - to najpewniejsze rozwiązanie, że łupież zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malami44 dziś Ile dostajesz za tak żałosną reklamę tego szajsu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:14, Gość pewnie razem z włosami napisał:

😄 po co takie szamańskie metody? nie lepiej zwalczyć go szamponem z antybiotykiem zamiast kombinować i niszczyć włosy?

Dokładnie, bez kombinacji. ewentualnie profilaktycznie zażywać jakieś suplementy odżywiajace włosy. Ja polecam Merz Special w drażetkach. Opłaca sie i jakościowo i cenowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.08.2006 o 18:11, Gość brudas napisał:

Hmmmm... No to niezłe jest naprawdę 🙂 Czyli co teraz? Ludwig będzie bezpośrednią konkurencją dla Nizoralu, tak? Ja chyba jednak przy tym drugim pozostanę.

haha...słusznie. Szmpon to szampon. A do tego może warto sięgnąć po ajkiś suolement, który utrzyma włosy w dobrej kondycji. Ja polecam Merz Special wdrażetkach. Niedrogo i bardzo wydajnie-paczka na miesiac spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale odświeżam... Jeśli chodzi o szampon to powinien być dobrany do skóry głowy (raz w tyg lub co 10 dni dobrze nałożyć peelingi enzymatyczny - trychologiczny, żaden mechaniczny) a odżywkę dobieramy do stanu włosów i nie nakładamy jej od samej nasady... to tyle.

Jeszcze jedno... nakładamy szampon 2krotnie, drugie mycie domywa do czysta i skóra wtedy powinna być czysta.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Jeszcze jedno... nakładamy szampon 2krotnie, drugie mycie domywa do czysta i skóra wtedy powinna być czysta.

Tak, właśnie tak ma być. Mycie dwa razy.Tylko ci co myją codziennie włos nie robią tego.Ma to jakieś wtedy  znaczenie? Chyba nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skadi napisał:

Tak, właśnie tak ma być. Mycie dwa razy.Tylko ci co myją codziennie włos nie robią tego.Ma to jakieś wtedy  znaczenie? Chyba nie.  

Być może ma, może poprzez prawidłowe mycie nie występuje konieczność codziennego mycia, tylko powiedzmy co drugi dzień... lub rzadziej. Nie piszę jako ekspert... 

Tłusta skóra tak jak patelnia po smażeniu kotletów (taką analogię kiedyś słyszałam) potrzebuje równie dokładnego mycia i odpowiedniego detergentu niekoniecznie ludwika : ) by była czysta... w sytuacji gdy ktoś nakłada kosmetyki do stylizacji lub stosuje suche szampony być może ma się podobnie... pierwsze mycie rozpuszcza, a drugie domywa do czysta... można przeprowadzić eksperyment spr czy widać jakąkolwiek różnice : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😮 o kurde. Nie wiem, czy bym zaryzykowała. Spróbujcie szamponu Olamin od Pilomax. Bardzo dobry, skuteczny, wydajny szampon , które pozwoli zapomnieć o wstydliwym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sprawddzony szampon przeciwłupieżowy Olamin Wax Pilomax. Zdecydowanie jest to lepszy pomysł i na pewno bardziej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×