Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adzik0107

gdzie wysłać dziecko na kolonie.?

Polecane posty

Gość imaksina
Jak jest w tej Zielonej Polanie z opieką? Bo z tego co widzę to lista atrakcji mega wypasiona. Przy basenie i na plaży jest cały czas ktoś, kto pilnuje bezpieczeństwa dzieci, zgadza się? A jak z innymi zajęciami? Ogólnie ośrodek wygląda imponująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Oferta ośrodka w Górce Szczęśliwickiej jest nie tylko bardzo ciekawa ale wciąż poszerzana. Moje dzieci spędziły tam czas na półkoloniach podczas ferii zimowych a teraz do końca mają zawożę ich co tydzień w sobotę do szkółki narciarskiej. Tanio i profesjonalnie czyli super. Szczegóły można znaleźć tutaj www.2times.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terr
Jeśli szukasz półkolonii w Warszawie bądź okolicy polecam http://pokolonie-warszawa.com . Z tego co się orientuję, najlepsze warszawskie miejsca są na Mokotowie i Szczęśliwcach. Dzieci podczas takich półkolonii mogą brać udział w zajęciach artystycznych czy sportowych. I co najważniejsze – są pod stałą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku zastanawialiśmy się z mężem dość długo gdzie wysłać dwójkę naszych dzieci na kolonię. wiedzieliśmy tylko na pewno że za granicę aby poznawały świat. w końcu wybraliśmy Chorwację z biurem www.pantur.pl bo byliśmy tam kiedyś w podróży poślubnej i stwierdziliśmy że byłoby fajnie gdyby dzieciaki również zobaczyły ten wspaniały kraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam Kolonie w Siodle organizowane w Ostrowie Wielkopolskim. Córka już dwa razy brała udział w organizowanym tam obozie jeździeckim. Zarówno latem, w wakacje, jak i zimą w ferie. Atmosfera wspaniała! Nauka jazdy konnej pod okiem doświadczonych instruktorów, pozostałe zajęcia sportowe również prowadzone są przez specjalistów w swojej dziedzinie. Gdyby ktoś był zainteresowany szczegółami - www.MartaFit.pl Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfrrg
Na kolonie lub półkolonie warto wysłać dziecko z Akademią Nauki (www.akn.pl ) To instytucja edukacyjno-badawcza, więc dziecko jednocześnie będzie się uczyć. Jednym z najsilniejszych atutów instytucji jest jej kadra. Opiekunowie mają świetne podejście do dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermama1
Najlepsze są kolonie tematyczne. Gdzie dziecko rozrywki ma dostosowane do swoich zainteresowań. Ja synowi wykupiłam wycieczkę na obóz sportowy z biura Grześkowicz w góry. Zwiedzi trochę a przy okazji ma mieć profesjonalne zajęcia z piłki nożnej, co i mnie i jego cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się znajdzie fajne obozy dla dzieciaków (polecam stronę family-life.pl) to wcale drogo nie wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci jeżdżą nad morze z biurem http://ctravel.pl i zawsze wracają zadowolone. Młodzi opiekunowie organizują im naprawdę świetne rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ofertę Family Life gdzieś na stronie, fajnie że mają tak profesjonalnie zorganizowane, a przynajmniej tak opisane. Napisze ktoś jak to wygląda w praktyce? Szczególnie interesują mnie szczegóły dotyczące samego przejazdu i zakwaterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga_gosc
Jeśli w Polsce, to polecam wyjazdy z Akademią Nauki (www.akn.pl). Super programy, dużo atrakcji i wycieczek. Dla nas to już będą trzecie kolonie z nim. I co ważne, wychowawcami na tych koloniach są osoby na stałe pracujące z dziećmi, a nie tyko wyjeżdżające raz do roku jako opiekun. A dobra kadra to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazdy z Family Life są super zorganizowane, moje dzieci jadą już drugi raz w tym roku. Przejazd jest autokarem, bardzo nowoczesnym, a na miejscu czekają pokoje w hotelu nad jeziorem. Bardzo fajnie mają wszystko zgrane. Dobry kontakt też jest z organizatorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić obozy językowe ze szkoły Glossa (obozy-jezykowe.com). Moje dziecko było rok temu w Anglii. Super doświadczenie i przygoda. Zastanawiam się czy i w tym roku jej nie wysłać ale tym razem na Maltę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankagorksa
Mój syn w tym roku kolejny raz jedzie na wyjazd tym razem do Włoch. Rok temu pojechał do Bułgarii, wrócił szczęśliwy i cały tydzień wspominał jak pięknie tam było. Wykupiłam wyjazd organizowany przez biuro BUT i naprawdę jestem zadowolona – organizacja świetna i cena bardzo dobra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Na obozy lub kolonie letnie i zimowe, polecam Weronikę INN, mają świetną ofertę i najważniejsze ich obiekt jest dobrze wyposażony. Boisko do rożnych sportów, basen, siłownia, pełno szlaków pieszych i rowerowych, naprawdę dzieciaki będą miały co tam robić, jest jeszcze dyskoteka i internet, tutaj ich oferta http://www.weronikazakopane.pl/pl/atrakcje. Obiekt leży 4 km od Gubałówki i tyle też do Zakopanego, także wszędzie blisko, PKP też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seweryneczek
Na obozy lub kolonie letnie i zimowe, polecam Weronikę INN, mają świetną ofertę i najważniejsze ich obiekt jest dobrze wyposażony. Boisko do rożnych sportów, basen, siłownia, pełno szlaków pieszych i rowerowych, naprawdę dzieciaki będą miały co tam robić, jest jeszcze dyskoteka i internet, tutaj ich oferta http://www.weronikazakopane.pl/pl/atrakcje. Obiekt leży 4 km od Gubałówki i tyle też do Zakopanego, także wszędzie blisko, PKP też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Na obozy lub kolonie letnie i zimowe, polecam Weronikę INN, mają świetną ofertę i najważniejsze ich obiekt jest dobrze wyposażony. Boisko do rożnych sportów, basen, siłownia, pełno szlaków pieszych i rowerowych, naprawdę dzieciaki będą miały co tam robić, jest jeszcze dyskoteka i internet, tutaj ich oferta http://www.weronikazakopane.pl/pl/atrakcje. Obiekt leży 4 km od Gubałówki i tyle też do Zakopanego, także wszędzie blisko, PKP też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Ja wysyłam w tym roku dziecko na kolonie w góry do Poronina do ośrodka Weronika INN, gdzie będzie jeździło na nartach, gdyż blisko jest stacja narciarska Suche Ski, a wolnych chwilach do Zakopanego. Bardzo dobrego standardu są pokoje w każdym jest łazienka, jest czysto i schludnie, tutaj macie jak one wyglądają http://www.weronikazakopane.pl/pl/galeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loren83
Bardzo fajne kolonie na których jestem co roku odbywają się w ośrodku Weronika INN w miejscowości Poronin. Super położony jest ten obiekt, gdyż niedaleko dworca PKP, blisko też jest Poronin, dojdziemy tam na nogach. Do Zakopanego jest ok 4 km do wyciągu Suche Ski 17 km, tutaj trzeba autokaru. Za to blisko jest Gubałówka. Można tam organizować kolonie dla dużych grup, gdyż jest mnóstwo pokoi 2, 3, 4 oraz 5-osobowych z łazienkami. Też są warunki dla obozu sportowego, jest orlik, siłownia, basen i wyciąg Suche Ski. Tutaj ich oferta kolonii http://www.weronikazakopane.pl/pl/dla-szkol/kolonie-w-gorach-tatrach na prawdę dobry obiekt i ogrodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaszarlotka
A według mnie dziecko najlepiej w kraju wysłać, na przykład Morze albo Mazury :) Na Mazurach mnóstwo świetnych kolonii jest organizowanych. M.in szarpie travel czy viacamp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz obozu na którym nauczy się zaradności i samodzielności a przy okazji pozna ciekawych ludzi pełnych pasji w swoim wieku, to zapraszam na obozy żeglarskie do Feniksa. Organizujemy je na Mazurach. Wcześniej przez lata prowadziłem obozy w Szekli aż w końcu nadszedł czas na własną Szkołę Żeglarstwa. Kameralne obozy z rodzinnym klimatem gdzie sternicy i sterniczki mają czas dla każdego. Kochają swoją pracę ale przede wszystkim znają się na niej jak nikt inny. Komentarze na profilu Facebook mówią same za siebie :) zapraszam na feniks-mazury.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałam córki 2 lata temu na obóz z firmą Tropem Przygody. Dziewczynki super zadowolone. Poznałam opiekunów i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikka
Akademia Nauki organizuje teraz fajną półkolonię w Warszawie, 'Tytus, Romek i Atomek' dla dzieci które są fanami komiksu to fajny pomysł, mój syna akurat jedzie. Jest dla dzieci 5-13 lat, także dość szeroki zakres, a z tego co widziałam program jest obiecujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dreamer121
Byłam rok temu z ViaCamp na Mazurach i bardzo mi się spodobało. Mają świetne obozy quadowe i paintballowe. W tym roku też jadę na 2 turnusy z ViaCamp tylko jeden z nich na obóz sportów wodnych, a drugi na obóz paintballowy. Gdyby ktoś chciał zajrzeć do oferty, może sprawdzić na https://viacamp.pl/ Naprawdę gorąco polecam1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×