Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęśliwa przyszła _ mama

dwie wyraźne krechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość szczęśliwa przyszła _ mama

Witam, Opowiem wam moją historię. OStatnio z mężem postanowiliśmy mieć dzidziusia i zabraliśmy się ostro do roboty:). Dziś kupiłam test i zrobiłam go w pracy i co zobaczyłam? DWIE KRECHY JAK NIC!!! jestem taka szczęliwa, mężuś też już wie i skakał z radości jak piłeczka... Wygląda na to, że za parę miesięcy będę mamusią:) Jestem z Wrocławia i nazywam się Patrycja, zapraszam drogie panie do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania75
Najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puklaaaaaaaaa
szczesliwa przyszła_mama no no gratulacje i duzo zdrówka w ciązy....tak z ciekawosci a długo sie staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze SIE
co sie tak chwalisz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa przyszła _ mama
dzieki serdeczne. Już w drugim cyklu dostaliśmy ten szczęsliwy dar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaa
szczesliwa przyszła_mama to super ...bedziesz mamą najlepsze zyczenia dla ciebie i kropeczki malenkiej... a brałas tabl anty i ile lat ja biore 6 lat z przerwami i tez sie bedziemy z mężem starac ale po nowym roku mam 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa przyszła _ mama
też brałam tabsy przez 6 lat, ale już od trzech lat nie brałam, zabezpieczaliśmy się gumką. Od roku brałam profilaktycznie folik i witaminki. Mam 26 lat a skad jesteś baRSAA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsaaaaaa
szczesliwa mama mieszkam 30km od krakowa niedaleko olkusza woj małopolskie o to duzo 3 lata bez tabl....ja najdłuzej nie brałam 8 mies a tak to miesiac czy 2 miesiace przerwy i wracam.....jestem wygodna .....i tyle ale to nie wszysko mnie nie satysfakcjonuje sex w gumce czuje pieczenie i palenie w srodku wiadomo to sztuczne tworzywo...... ale mam taki plan skorzystac z gumki od nastepnego cyklu bo do staran jeszcze zostało mi klika miesiecy a ty skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×